2-jų lankytojo kėdžių komplektas Signal Meble Helix, juodas/pilkas

Prekės ID: 23659190
KAINOS GARANTIJA TOP PREKĖ
-10%

Šiuo kainoženkliu yra pažymėtos prekės, kurioms taikomos kainos yra sumažintos lyginant su ta prekės kaina, kuri galiojo anksčiau ir yra nurodyta prekės aprašyme. Siūloma prekės kaina dėl techninių kliūčių kai kurioms prekėms gali būti pradėta taikyti kelios valandos iki pasiūlymo pradžios. Dėl techninių kliūčių kelios valandos po pasiūlymo pabaigos prekės skelbime ir prekės kortelėje kaina gali skirtis.

Tipas:

Nusako įrenginio paskirtį ar rūšį.

Funkcija:

Kėdės papildomas funkcijas nurodantis žymuo. Kėdė be porankių pasižymi kompaktiškumu taip pat tinka vaikams ir padeda palaikyti taisyklingą sėdėseną. Kėdė su papildoma atrama galvai, juosmeniui leis susiprojektuoti ergonomišką darbo vietą. Kėdė su svyravimo mechanizmu leis patogiai atsipalaiduoti ir pailsėti pertraukėlės metu.

Minimalus sėdėjimo aukštis:

Informacija apie tai, kokiame minimaliame aukštyje gali būti sėdima ant kėdės (t.y. žemiausia padėtis).

48 cm
pigueurai-icon
Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 060
Registruotis
12059
Pardavėjas: Pigu.lt
4.7/5

Kiekis - +
Pristatymo terminai: pasirinkite savo miestą

Prekės aprašymas: 2-jų lankytojo kėdžių komplektas Signal Meble Helix, juodas/pilkas

  • Komplekte 2 kėdės;
  • Pagamintas iš metalo ir gobeleno;
  • Kėdžių konstrukcija pagaminta iš kokybiško metalo, o sėdimoji dalis ir nugaros atlošas dengti gobelenu;
  • Spalva - juoda/pilka;
  • Kėdės išmatavimai: aukštis - 77 cm, plotis - 53 cm, gylis - 46 cm;
  • Komplektas bus pristatytas nesurinktas.

Tai puikus, praktiškas, kokybiškas ir modernus kėdžių komplektas!

Signal Meble

Įmonė Signal yra viena lyderiaujančių mūsų regione baldų importuotojų iš tolimųjų rytų. Įkurta bene prieš tris dešimtmečius, vis dar išlieka viena patikimiausių lyderių ne pirmus metus. Sukaupta ilgametė patirtis ir klientų pasitikėjimas leidžia kompanijai sėkmingai konkuruoti su kitais dideliais pasaulinio lygio prekės ženklais. Pagrindinė kompanijos veiklos sritis yra didmeninė bei mažmeninė prekyba Lenkijoje, tačiau Signal taip pat bendradarbiauja ir su daugybe prekybos partnerių užsienyje. Įmonė seka naujausias tendencijas, klausosi klientų pageidavimų ir atsižvelgia į vyraujančią paklausą rinkoje, vis dažniau pasiūlant unikalesnius sprendimus namų interjerui. Vieni didžiausių kompanijos privalumų yra platus įvairių stilių baldų asortimentas, greita reakcija į besikeičiančias tendencijas ir greitas pristatymas.

2-jų lankytojo kėdžių komplektas Signal Meble Helix, juodas/pilkas Signal Meble

Modernus stilius

Beveik šimtmetį siekiančios modernaus interjero tendencijos gyvos ir šiais laikais – tokie sprendimai ypač dažnai pasirenkami kuriant baldų dizainą. Šis stilius leidžia sukurti erdvų, šviesų ir patogų kambarį, priimtiną šiuolaikiniu ritmu gyvenantiems žmonėms.

Pirmiausia dėmesį atkreipia itin griežtos baldų formos ir lygus paviršius. Tai vieni ryškiausių modernių baldų bruožų: švarios, tiesios linijos ir minimalus kiekis papildomų detalių geriausiai apibūdintų šio stiliaus gaminius. Papuošimų, aksesuarų, švelnių kreivių ar apvalių kraštų apdailoje praktiškai neišvysime. Tačiau tai nereiškia, jog modernūs baldai negali būti įdomūs – net ir naudojant griežtas geometrines linijas, galima sukurti aplinką pagyvinančių asimetrijų ar abstrakcijų.

Šviesių spalvų medis, jo imitacijos, įvairūs metalai ir stiklas yra pagrindinės moderniems baldams naudojamos medžiagos, tačiau taip pat paplitę ir jų deriniai. Kuriant modernaus stiliaus baldus, gana dažnai naudojamos bent jau dvi medžiagos, pavyzdžiui, mediena ir blizgūs paviršiai, stiklas ir nerūdijantis plienas ir t.t. Toks sprendimas šiems gaminiams suteikia charakteringumo!

Moderniame stiliuje ypatingas vaidmuo yra