Nuolaidos kodas

Lentyna Baha 02, balta/ruda

Prekės ID: 27023105
GERIAUSIA KAINA
Tipas:
Plotis:
54 cm
Baldų kolekcija:
Baha
€ 10400
€ 13500*

Sutaupote: € 3100

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Lentyna Baha 02, balta/ruda

 • Siaura 1 durų lentyna;
 • Durų viduje - 4 lentynos, 5 skyriai;
 • Pagaminta iš: medžio drožlių plokštės (MDP);
 • Išmatavimai: ilgis - 54 cm, aukštis - 200 cm,  gylis - 40 cm;
 • Spalva: baltaruda, juoda;
 • Prekė bus pristatyta nesurinkta.

*Lentyna pavaizduota pirmose 6 nuotraukose. Kitos nuotraukos - informacinio pobūdžio.

Kolekcija Baha - suteiks Jūsų namams prabangos ir elegancijos. Kontrastingi korpusai ir fasadai sukurs darnią ir išskirtinę kompoziciją Jūsų namuose.

ML Meble

ML Meble – puikiai žinomas Lenkijos korpusinių baldų gamintojas, kuris siūlo platų svetainės, vaikų kambario, valgomojo bei prieškambario baldų asortimentą. Prieš daugiau nei du dešimtmečius įkurta šeimos įmonė dabar gali pasigirti moderniais didelius gamybos pajėgumus turinčiais net keliais baldų fabrikais. Didelis gamybos potencialas leidžia ML Meble baldus parduoti daugiau nei 1 000-yje įvairių prekybos taškų ne tik Lenkijoje, tačiau ir už jos ribų. Baldų gamybai pasitelkiami naujausių technologijų įrenginiai, kurie gali užtikrinti šio gamintojo efektyvų baldų realizavimą. Gausybė skirtingų kolekcijų bei įvairių tipų baldai suras savo vietą net ir įnoringiausio kliento namuose.

Lentyna Baha 02, balta/ruda               ML Meble

Medžio drožlių plokštė (MDP)

Ieškantiems patikimos medienos alternatyvos, turėtų patikti medžio drožlių plokščių (kitaip žinomų kaip MDP) baldai. MDP – tai medienos dalelės ir skiedros, iš kurių, presuojant ir šlifuojant, išgaunamos drožlių plokštės. Jos dažniausiai sutinkamos baldų pramonėje. Tokia apdaila savo išvaizda primena medžio masyvą, tačiau yra kur kas paprastesnė ir ekonomiškesnė. Nepaisant aukštos kokybės, šios medžiagos yra itin pigios – iš jų pagaminti baldai prieinami kiekvienam, ieškančiam optimaliausio kainos ir kokybės santykio.

Šios plokštės susideda iš trijų sluoksnių, todėl sumažėja gamybos išlaidos, o pati medžiaga yra pakankamai lengva, tačiau tvirta. Tai reiškia, jog MDP gali atlaikyti net ir didesnius svorius – tai ypač aktualu gaminant patvarius, ilgai tarnaujančius baldus.

Viršutinis plokštės sluoksnis dažniausiai padengiamas specialia plėvele, kuri užtikrina šių baldų stiprumą. Pasitelkiant naujausias gamybos technologijas, šios plokštės gali būti nepaveikios drėgmei, todėl tokios medžiagos pasižymi universalumu ir yra pritaikomos bet kuriame kambaryje. Lentyna Baha 02, balta/ruda tikrai suras vietą Jūsų namuose!

Siekiant tvirtumo, medienos drožlių plokštės yra pjaustomos tik tiesiomis linijomis, todėl įmantrių formų tarp šių baldų neišvysite. Tačiau pati medžiaga yra lengvai apdorojama, tad baldų pasirinkimu tikrai neteks nusivilti. Skirtingi medienos atspalviai prisitaikys prie Jūsų puoselėjamo interjero ir leis sukurti jaukumu ir ramybe alsuojančią aplinką.

Lentyna Baha 02, balta/ruda               Medžio drožlių plokštė (MDP)