Naktinis ispardavimas

Lentyna Mega 7, pilka

Prekės ID: 24308415
GERIAUSIA KAINA
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Lentyna Mega 7, pilka

  • Pagaminta iš 16 mm storio medžio drožlių plokštės (MDP);
  • Spalva: pilka;
  • Išmatavimai: aukštis - 212 cm, ilgis - 80 cm, gylis - 35 cm;
  • LED apšvietimo komplekte nėra, jį galima įsigyti atskirai;
  • Prekė bus pristatyta nesurinkta.

Tai puikus, funkcionalus ir kokybiškas pasirinkimas už patrauklią kainą.

Medžio drožlių plokštė (MDP)

Ieškantiems patikimos medienos alternatyvos, turėtų patikti medžio drožlių plokščių (kitaip žinomų kaip MDP) baldai. MDP – tai medienos dalelės ir skiedros, iš kurių, presuojant ir šlifuojant, išgaunamos drožlių plokštės. Jos dažniausiai sutinkamos baldų pramonėje. Tokia apdaila savo išvaizda primena medžio masyvą, tačiau yra kur kas paprastesnė ir ekonomiškesnė. Nepaisant aukštos kokybės, šios medžiagos yra itin pigios – iš jų pagaminti baldai prieinami kiekvienam, ieškančiam optimaliausio kainos ir kokybės santykio.

Šios plokštės susideda iš trijų sluoksnių, todėl sumažėja gamybos išlaidos, o pati medžiaga yra pakankamai lengva, tačiau tvirta. Tai reiškia, jog MDP gali atlaikyti net ir didesnius svorius – tai ypač aktualu gaminant patvarius, ilgai tarnaujančius baldus.

Viršutinis plokštės sluoksnis dažniausiai padengiamas specialia plėvele, kuri užtikrina šių baldų stiprumą. Pasitelkiant naujausias gamybos technologijas, šios plokštės gali būti nepaveikios drėgmei, todėl tokios medžiagos pasižymi universalumu ir yra pritaikomos bet kuriame kambaryje. Lentyna Mega 7,