Blogai

2018 03 05

Kodėl kaista planšetė?

Kaista Jūsų planšetė? Mūsų ekspertai patars kokios galėtų būti to priežastys bei kaip išvengti planšetės kaitimo

Daugiau
2018 01 19

Šaldytuvai su „No Frost“ sistema – ar verta į juos investuoti?

Šaldytuvą dažniausiai renkamės ilgam laikotarpiui, todėl šis pasirinkimas turėtų būti ypač atsakingas. Norisi, jog jo funkcijos užtikrintų ne tik patogų naudojimąsi, bet ir ilgesnį produktų šviežumą. Tuomet dažnai dėmesį patraukia šaldytuvai su „No Frost“ sistema – kas tai yra ir ar verta į tokius prietaisus investuoti? 

Daugiau
2018 01 16

Svarstote apie belaides ausines? Mes padėsime Jums priimti teisingą sprendimą

Galimybė sportuoti ar tiesiog eiti gatve klausantis mėgstamos muzikos jau seniai nebestebina, tačiau šiuolaikinės technologijos ir ausinių gamintojai nuolat pateikia įvairiausių naujienų, kurios džiugina šių prietaisų mėgėjus. Vienas iš variantų yra belaidės ausinės, leidžiančios judėti kur kas patogiau – kada ir kodėl verta jas rinktis?

Daugiau
2018 01 15

Mobilieji telefonai senjorams? Taip! Mes padėsime Jums rasti telefoną, tinkantį vyresnio amžiaus žmonėms

Šiais laikais naujosios technologijos sparčiu tempu veržiasi į mūsų kasdienį gyvenimą, todėl mobilusis telefonas vis dažniau atsiduria ne tik paauglių, bet ir senjorų rankose. Nors įprasta manyti, jog šie prietaisai nėra pritaikyti vyresnio amžiaus žmonėms, vis dėlto, atkreipus dėmesį į keletą pagrindinių funkcijų, tikrai galima atrasti patogų ir paprastai naudojamą variantą. Kokie geriausi telefonai senjorams?

Daugiau
2018 01 12

SDHC, SDXC, microSD, CF – kurią atminties kortelę pasirinkti?

Atminties kortelės telefonui, kamerai ar fotoaparatui – šių nedidelių gaminių prireikia tuomet, kai norisi neriboti savęs ir visuomet po ranka turėti norimą kiekį reikiamos informacijos. Šios kortelės skiriasi ne tik savo atmintimi, bet ir kitais parametrais – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Daugiau
2018 01 11

Plaukų džiovintuvai su jonizacija – ar tikrai verta į juos investuoti?

Norint, jog plaukai nuolat išliktų sveiki ir žvilgantys, o jų priežiūra nekeltų daug rūpesčių, tenka pasirūpinti ir papildomais prietaisais, kurių sąraše neabejotinai atsidurtų ir plaukų džiovintuvai. Svarstant, kokį plaukų džiovintuvą pirkti, dėmesį dažnai patraukia plaukų džiovintuvo su jonizacija funkcijos – kokios jos ir ar verta šį prietaisą rinktis savo plaukams?

Daugiau
2018 01 09

Patalynė kūdikiams, vaikams

Saldus ir kokybiškas vaikų miegas yra vienas iš didžiausių tėvų norų ir viena iš sudėtingiausiai sprendžiamų dilemų. Ne tik vaiko lova, bet ir patalynė turi tam daug įtakos. Internetinė parduotuvė pigu.lt siūlo jums itin gausų patalynės, bei patalynės užvalkalų pasirinkimą pigiau. Pas mus rasite įvairaus dydžio, skirtingo amžiaus vaikams ar net specialiai kūdikiams pritaikytų patalynių, bei jų užvalkalų.

Daugiau
2018 01 03

Oro jonizatorius – kada verta jį pirkti?

Tuomet, kai oras gaivus, ir mes patys jaučiamės kur kas geriau – esame žvalūs, energingi, nekamuoja galvos skausmas. Visa tai mums užtikrina anijonai, o jų atkūrimui patalpose reikalingas oro jonizatorius, kuris išvalo orą ir leidžia jaustis taip, tarsi būtume gamtos apsuptyje. Kokiais atvejais verta pasirūpinti šiuo įrenginiu?

Daugiau
2017 12 21

Kaip išsirinkti tinkamą kompiuterio pelę?

Norint patogiai naudotis visomis kompiuterio teikiamomis galimybėmis, svarbios ne tik pačio prietaiso savybės, bet ir tinkamai pasirinkta kompiuterio pelė. Šių prekių gamintojai gali pasiūlyti skirtingus pelių modelius, todėl ne visuomet pavyksta greitai apsispręsti, kuris iš jų geriausiai patenkintų visus poreikius. Kokios yra pagrindinės kompiuterio pelių rūšys ir ką apie jas reikėtų žinoti? 

Daugiau
2017 12 20

Kalėdinės dovanos močiutei

Per Kalėdas nepamirštame visų artimiausių giminaičių – norisi juos pamaloninti ne tik savo dėmesiu, bet ir šauniomis dovanomis. Tuomet, kai reikalinga dovana močiutei, taip pat renkamės atsakingai – nors dažniausiai jos nėra labai įnoringos, vis dėlto, mums patiems bus kur kas smagiau, jeigu žinosime, kad mūsų išrinktas pirkinys iš tikrųjų bus vertingas. 

Daugiau
2017 12 20

Kalėdinės dovanos seneliui

Kalėdinėmis dekoracijomis papuoštas miestas praneša, kad pats metas pradėti rūpintis ir šventiniais pirkiniais. Sąrašo viršuje tuomet atsiduria dovanėlės patiems artimiausiems, tad dažnai prisireikia ir Kalėdinės dovanos seneliui. Nustebinti jį – pakankamai sudėtinga užduotis, tačiau ją greičiau įveikti padės kelios paprastos dovanų idėjos. 

Daugiau
2017 12 20

Kalėdų dovanos tėčiui

Sudarinėdami Kalėdinių dovanų sąrašus, visuomet stengiamės, kad mūsų pirkiniai pradžiugintų artimuosius, tad ir tuomet, kai reikalinga dovana tėčiui, jos paieškoms skiriame pakankamai daug dėmesio. Svarstant, kokia dovanos idėja padarytų jam įspūdį, turėtumėte atsižvelgti į tai, kaip jis leidžia laisvalaikį – tuomet kur kas greičiau surasite jam patiksiantį daiktą. 

Daugiau
2017 12 20

Kalėdinės dovanos mamai

Dovana mamai neabejotinai turėtų būti ypatinga – juk šis žmogus yra vienas svarbiausių mūsų gyvenime, tad ir pradžiuginti ją norisi labiausiai. Nors ne kartą esame girdėję, kad geriausios Kalėdų dovanos esame mes patys, vis dėlto, kiekvienais metais stengiamės nupirkti jų interesus atitinkančias dovanėles, kurios dar kartą leidžia mamoms parodyti, kaip stipriai jas mylime ir vertiname. Kokios idėjos Kalėdų dovanai visuomet pasiteisina? 

Daugiau
2017 12 20

Kalėdinės dovanos Jam

Tuomet, kai reikalinga Kalėdinė dovana Jam, paieškoms skiriame ypatingai daug laiko – juk norisi Jį nustebinti ir dar kartą parodyti, kiek daug Jis mums reiškia. Geriausiai savo jausmus atskleisti pavyks pasirinkus pakankamai praktišką, vyriškiui išties reikalingą dovaną – kokios Kalėdų dovanų idėjos tuomet tinka?  

Daugiau
2017 12 20

Kaip sukurti Kalėdinę atmosferą namuose 5 idėjos Kalėdų dekoracijoms.

Kalėdinėmis nuotaikomis pradedame gyventi pakankamai anksti, o kad šventiškos atmosferos netrūktų ir namuose, iš anksto reikia pasirūpinti ir namų interjeru. Ryškūs ir žvilgantys Kalėdiniai papuošimai traukia akį ir primena, kad netrukus sulauksime gražiausių metų švenčių – kokios namų dekoracijos padės sukurti jaukią ir šventišką aplinką?

Daugiau
2017 12 20

MP3 grotuvas Kalėdoms? Mes pasakysime, kurį modelį pasirinkti

Nors šiuos įrenginius ieškodami dovanų dažnai pamirštame, pigūs MP3 grotuvai gali tapti puikia Kalėdinės dovanos idėja kokybišką muziką vertinantiems artimiesiems. Šiuolaikiniai prietaisai stebina savo galimybėmis, tad žinodami, kokiose situacijose Jūsų bičiuliai dažniausiai klausosi muzikos, lengvai išrinksite ir jiems tiksiantį modelį. 

Daugiau
2017 12 20

Kokią Kalėdinę dovaną išrinkti vaikui

Mažieji labiau nei bet kas kitas laukia artėjančių švenčių, tad ir mums, ieškant geriausios Kalėdinės dovanos idėjos, reikia labai pasistengti, kad nustebintume juos ypatingai. Niekam nekyla abejonių, kad žaislai vaikams – pats populiariausias ir visuomet pasiteisinantis sprendimas, tačiau juos ir kitas dovanas išrinksite paprasčiau, jeigu atsižvelgsite, kokio amžiaus yra būsimasis dovanos gavėjas. 

Daugiau
2017 12 20

Kalėdinės dovanos Jai

Ieškant Kalėdinės dovanos Jai, tenka susipažinti su išties gausiu moterims skirtų prekių asortimentu – iš vienos pusės, dėl gausaus pasirinkimo paieškos tampa gerokai paprastesnės, tačiau apsispręsti dėl pačios geriausios Kalėdinės dovanos idėjos vis vien pakankamai sudėtinga. Tad jeigu ir Jūs pasiklydote tarp moteriškų prekių, siūlome susipažinti su keliais visuomet pasiteisinančiais pirkiniais – galbūt čia ir slepiasi Jūsų damai labiausiai p

Daugiau
2017 12 19

Išmanieji telefonai kaip dovana? Taip! Mes pasakysime, kurie modeliai labiausiai laukiami

Išmanieji telefonai vis dar stebina savo neribotomis galimybėmis, todėl tokia Kalėdinė dovana pradžiugintų kiekvieną, susižavėjusį išmaniosiomis technologijomis. Išrinkti tinkamą telefoną kitiems – pakankamai sudėtinga, tačiau jeigu pasikliausite 2017-tųjų metų reitingais ir pasirinksite vieną iš geriausiai įvertintų šių metų modelių, pataikysite tiesiai į dešimtuką. Tad siūlome susipažinti su penkiomis populiariausiomis šių metų naujienomis.

Daugiau
2017 12 19

Grožio prekės Kalėdoms? Populiariausi bestseleriai.

Kalėdinės dovanos paieškos jau dabar neduoda ramybės – norisi, kad mūsų dovana būtų išties vertinga ir praktiška, tad dėl šios priežasties populiariausių pirkinių sąraše dažnai atsiduria kosmetika. Toks pasirinkimas patiks kiekvienam, kuris rūpinasi savimi – štai kelios daugiausiai dėmesio susilaukiančios Kalėdinių dovanų idėjos.

Daugiau
2017 12 19

Kokius kvepalus dovanoti Kalėdoms? Mes patarsime, kaip atspėti artimųjų ir bičiulių mėgstamą aromatą?

Malonaus aromato kvepalai – puiki dovanų idėja, tačiau surasti artimiesiems patiksiantį kvapą ne taip paprasta, kaip galėtų pasirodyti. Ilgai svarstome, kaip pasirinkti kvepalus sau, tad ką jau kalbėti apie artimus draugus ar namiškius – juk kvepalai tampa nors ir nepastebima, tačiau svarbia mūsų įvaizdžio detale. Vis dėlto, ši situacija nėra neįveikiama – pasitelkę keletą gudrybių, kur kas lengviau pratęsite Kalėdinės dovanos paieškas.

Daugiau
2017 12 18

iPhone 8 Kalėdoms kodėl malonu būtų jį gauti dovanų?

Tuomet, kai reikia pačios geriausios Kalėdų dovanų idėjos, vis dažniau pasirenkami išmanieji telefonai. Tai – išties originali dovana, kurią po Kalėdų eglute mielai surastų tiek naujausiomis technologijomis susižavėję paaugliai, tiek šiuolaikiškumo nestokojantys mūsų tėvai. Tad jei svarstote apie tokios dovanos galimybę, turėtumėte iš arčiau susipažinti su iPhone 8 privalumais – kuo jis geresnis už ankstesnius modelius?

Daugiau
2017 12 14

10 idėjų Kalėdų dovanoms iki 50 Eurų

Kalėdinės dovanos pareikalauja ne tik mūsų kūrybiškumo, bet ir papildomų lėšų, todėl dažniausiai iš anksto apsisprendžiame dėl būsimo biudžeto – tuomet kur kas lengviau apsispręsti, ką ir kam padovanoti. Šį kartą pateikiame Jums 10 praktiškų dovanų idėjų, kurios neviršija 50 Eurų. 

Daugiau
2017 12 13

LEGO Elves serija

„LEGO Elves“ yra legendinių „LEGO“ konstruktorių serija, kuri sukurta tam, kad kompanija parodytų, jog konstruktoriai tikrai gali būti įdomūs ne tik berniukams, bet ir mergaitėms. Šį tikslą „LEGO“ bandė pasiekti ir su „LEGO Friends“, tačiau skirtumas tas, jog „Elves“ yra daug labiau fantastinė serija, tuo tarpu „Friends“ yra ganėtinai realistiškas.

Daugiau
2017 12 13

LEGO Juniors serija

Jūsų vaikai turi ypatingų galių – neribotą fantaziją ir pasitikėjimą savimi. Vaikai, kuriems yra 4-7 metai, gali mokytis daugiausiai ir greičiausiai, todėl tai yra puikus laikas eksperimentavimui su paprastais, bet ypač įdomiais konstruktoriais, tokiais kaip „LEGO Juniors“.

Daugiau
2017 12 13

LEGO Mindstorms serija

https://pigu.lt/lt/kudikiams-ir-vaikams/zaislai/konstruktoriai-ir-kaladeles/f/all/mindstormsAr esate dideli „LEGO Technic“ fanai? Galbūt mėgstate ir IT, kompiuterius ar net norėtumėte išbandyti programavimą? Tokiu atveju „LEGO Mindstorms“ yra puikiausias pasirinkimas jums – šios serijos konstruktoriai pirmą kartą buvo pristatyti dar 1998-

Daugiau
2017 12 13

Miegamojo idėjos palėpėje

Gyvenimas nuosavame name suteikia nemažai papildomų privilegijų, o dar daugiau jų atsiranda tuomet, jeigu jame yra ir papildoma mansarda, kurią galima įsirengti pagal savo poreikius. Itin dažnas sprendimas tokiu atveju – miegamojo įrengimas palėpėje. Šis netradicinis kambarys neabejotinai pareikalaus ir išskirtinių sprendimų – kaip įsirengti miegamąjį mansardoje, jog jis būtų ir jaukus, ir patogus? 

Daugiau
2017 12 12

Medicininės pagalbos rinkinys keliaujant su vaikais. Ką privalote turėti savo automobilyje?

Išsiruošus į kelionę su vaikais, labai svarbu iš anksto pasirūpinti mažylių sveikata bei pasiruošti visiems galimiems atvejams – tik tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, jog kelionė praeis sklandžiai. Nors važiavimas automobiliu dažniausiai leidžia sustoti pastebėjus pirmuosius nesklandumus, keliaujant šia transporto priemone ne visada yra galimybė sustoti tinkamoje vietoje ir paprašyti kitų pagalbos – kokiais svarbiausiais daiktais turėtumėte

Daugiau
2017 12 11

LEGO® Technic serija

„LEGO Technic“ yra viena iš pagrindinių „LEGO“ kompanijos konstruktorių serijų. Šios serijos esmė yra kurti ypač detalias mašinas ir mechaninius žaislus. Šios serijos „LEGO“ žaislai yra sukurti pažengusiems naudotojams ir daugiausiai vaikams nuo 7-11 metų (tikslų rekomenduojamą amžių rasite kiekvieno konstruktoriaus aprašyme).

Daugiau
2017 12 11

LEGO® Star Wars serija

Pradėkite savo keliones į įvairiausias galaktikas su „LEGO Star Wars“ konstruktoriais. Tai yra neįtikėtina „LEGO“ serija, kuri neabejotinai patiks tiek vyresniems, tiek jaunesniems „Star Wars“ fanams. Taigi, tas pats konstruktorius gali sudominti ir jūsų vaikus, ir jūsų vyrą! Būtent tuo ir ypatinga „Star Wars“ serija – ji yra paremta įvairiais epizodais iš legendinių „Star Wars“ filmų ir serialų, o „LEGO“ jums tik suteiks laisvę atkurti tam ti

Daugiau
2017 12 11

LEGO® Friends serija

„LEGO Friends“ serijos konstruktoriai leis jūsų vaikams kurti istorijas apie penkias merginas ir jų nuotykius Hartleiko mieste. „LEGO Friends“ veikėjai yra ganėtinai skirtingi ir turi skirtingus pomėgius: sportą, gyvūnus, muziką, robotiką, gamtą ir įvairiausius kitus įdomius dalykus.

Daugiau
2017 12 11

LEGO® Ninjago serija

„LEGO Ninjago“ yra žinomo žaidimų gamintojo „LEGO“ figūrėlių serija, sukurta pagal vaikų ir suaugusiųjų pamėgtą „LEGO Ninjago“ filmą. „LEGO Ninjago“ serijos figūrėlės ir kaladėlės nukels jus ir jūsų atžalas į senovinį mistinį pasaulį, kuriame bebaimės nindzės kovoja su pasaulį užgrobusiais blogiukais. Jūsų mažieji neabejotinai praleis daugybę laiko kurdami ir konstruodami pačias įdomiausias transporto priemones ir žaisdami su „LEGO Ninjago“ fi

Daugiau
2017 12 11

LEGO® Minecraft serija

Ko gero, kiekvienas šių laikų „Minecraft“ žaidėjas yra pagalvojęs, jog „Minecraft“ tėra „LEGO“ virtualiame pasaulyje, o „LEGO“ fanai bent kartais pagalvoja, jog „LEGO“ yra tarsi „Minecraft“ realybėje. Ir taip galvodami žmonės visiškai neklysta – iš tiesų abu šie žaidimai yra paremti blokelių principu, jie abu skatina mąstyti kūrybiškai, kurti ir neabejoti savo sprendimais. 

Daugiau
2017 12 11

LEGO® Dulpo serija

„LEGO Duplo“ yra speciali „LEGO“ konstruktorių serija, sukurta būtent jauniausiems jūsų vaikams. Šie konstruktoriai yra skirti jūsų augantiems vaikams, tad net neabejojame, jog jie padės išsivystyti jūsų vaikų motorikai ir, žinoma, kūrybiškumui. „LEGO Duplo“ konstruktoriai buvo kurti bendradarbiaujant su žymiausiais vaikų vystymosi ekspertais, mokytojais ir tėvais tam, kad „LEGO Duplo“ produktai būtų vertingi, saugūs, universalūs ir skatintų k

Daugiau
2017 12 11

LEGO® City serija

„LEGO City“ yra praktiškai seniausia „LEGO“ serija, kuri rinkoje atsirado dar aštuntajame dešimtmetyje ir turėjo kelis kitus pavadinimus: „LEGOLAND Town“, „LEGO Town“ ir „LEGO World City“. Tuo tarpu naujausias „LEGO City“ pavadinimas yra naudojamas jau nuo 2005-ųjų ir ši serija yra geresnė negu bet kada anksčiau.

Daugiau
2017 12 11

Maniežai vaikams

Tas laikas, kai vaikas pradeda šliaužioti tai laikais, kai jis ieško naujų įspūdžių ir daiktų. Kaip taisyklė, tikrai ne visi daiktai, kurie gali būti įdomūs vaikui yra tokie saugūs. Maniežas - tai yra specialios konstrukcijos, kurios turi aukštas sieneles, kurios neleis jūsų vaikui išeiti į išorę be jūsų žinios.

Daugiau
2017 12 07

Limonadai gaminami naudojant sulčiaspaudes bei trintuvus

Kaip žinia, labai didelę žmogaus kūno masės dalį sudaro vanduo. Skysčius gauti geriant tik vandenį gali būti ganėtinai nuobodu, kad ir kaip tai rekomenduotina. Todėl vandenį siūlome pakeisti sveikais limonadais ar sultimis. Gėrimuose, gaminamuose iš trintų vaisių, uogų ar jų sulčių yra ypatingai daug vitaminų, kurių dėka mes geriname savo sveikatą ir imuninę sistemą. Šiuos gėrimus pagaminti padedančius daiktus pigiau galite užsisakyti internet

Daugiau
2017 12 06

LEGO® Bat man serija

Pasinerkite į įspūdingą ir nuotykių pilną „LEGO Batman“ pasaulį. Nuo klasikinių komiksų, TV serialų iki „LEGO Batman“ filmo ir įvairiausių kitų didžiulio populiarumo susilaukusių filmų. „LEGO Batman“ konstruktoriuose rasite viską – ikoniškus veikėjus, įspūdingiausias transporto priemones ir nepamirštamas vietoves. Taigi, griebkite vieną iš „LEGO Batman“ rinkinių, įsijauskite į Batman, Batgirl ar Robin vaidmenis ir

Daugiau
2017 12 06

Langų puošmenos – užuolaidos. Idėjos

Kiekviena namų kambario detalė patalpai suteikia jaukumo ir leidžia sukurti pageidaujamą įvaizdį, tačiau dėmesys itin dažnai nukrypsta ir į langus. Dėl šios priežasties nepriekaištingam interjerui reikalingos ir atitinkamos langų dekoracijos – užuolaidos, kurių dėka galime ne tik pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių, bet ir sukurti pageidaujamą namų atmosferą. Šių aksesuarų variantų gali būti pačių įvairiausių – kuriuos iš jų verta rinktis?

Daugiau
2017 12 05

Laisvai pastatoma indaplovė? Taip! Mes paaiškinsime Jums, kaip ją pastatyti greitai ir lengvai

Vis daugiau žmonių susižavi indaplovės teikiamomis funkcijomis – juk patogu, kai pavyksta greitai susitvarkyti su dideliais kiekiais nešvarių indų. Planuojant virtuvės kambario išplanavimą, dažnai pasirenkamos įmontuojamos indaplovės, tačiau jeigu kol kas apie remontą negalvojate, šiuo įrenginiu taip pat galite pasirūpinti – tuomet tiks laisvai pastatomos indaplovės, kurias paprastai pritaikysite pagal turimos lais

Daugiau
2017 12 04

Kaip įrengti virtuvę gražiai ir nebrangiai?

Kiekvienam iš mūsų nemažai laiko tenka praleisti virtuvėje, todėl norisi, jog ši namų erdvė būtų ne tik patogi, bet ir jauki. Tam daug įtakos turi ir pasirinktas virtuvės dizainas – vis dėlto, laikui bėgant, ir čia norisi naujų, tačiau nebrangių sprendimų. Tokiais atvejais galima apsieiti ir be kapitalinio remonto, kadangi atnaujinus kelis baldus ar aksesuarus, ši patalpa gali suspindėti visiškai kitokiomis spalvomis. 

Daugiau
2017 12 01

Kaip tinkamai naudotis kvepalais? 5 taisyklės, kurios padės ilgiau išlaikyti aromatą

Ne kartą esame girdėję, jog kvepalai – vienas svarbiausių mūsų stiliaus akcentų, todėl norisi, jog jų aromatas mus lydėtų kaip įmanoma ilgiau. Vis dėlto, kiekvienas iš mūsų galėtų įvardinti atvejį, kuomet pernelyg aitrus šalia stovinčio žmogaus aromatas pridėjo ne papildomo žavesio, tačiau sukėlė didesnį norą atsitraukti kaip įmanoma toliau. Kaip reikėtų naudotis kvepalais, jog jų kvapas išliktų kaip įmanoma ilgiau, tačiau tuo pačiu neerzintų

Daugiau
2017 11 30

Kaip taupyti elektros energiją namuose?

Elektros energija reikalinga beveik visiems buityje naudojamiems prietaisams, pradedant paprasčiausiu plaukų džiovintuvu ir baigiant stambiąja buitine technika, tokia kaip šaldytuvai ar skalbimo mašinos, todėl mėnesio gale sąskaitos už elektrą ne visuomet pradžiugina. Ką vertėtų daryti tuomet, kai norisi sumažinti išlaidas už elektros energijos suvartojimą?

Daugiau
2017 11 29

Kaip pasirinkti makiažo pagrindą riebiai veido odai? Geriausias makiažo pagrindas Jūsų odos tipui

Visos norime atrodyti nepriekaištingai ir dėl šios priežasties neretai į pagalbą pasitelkiame makiažo priemones, tačiau jeigu oda problematiška, netinkami pasirinkimai gali atnešti daugiau žalos nei naudos. Tai galioja ir tuomet, kai svarstome, koks makiažo pagrindas sausai, spuoguotai ar maišytai odai būtų tinkamiausias. Vis dėlto, dažniausiai ypač daug problemų kyla riebios odos savininkėms – kokias priemones tuomet rinktis geriausia? 

Daugiau
2017 11 28

Jauskitės gaiviai net ir karščiausiomis dienomis! Geriausi antiperspirantai

Nemalonus prakaito jausmas nei vienam iš mūsų neprideda pasitikėjimo savimi – gausus prakaitavimas dažniausiai pasireiškia karštomis vasaromis dienomis ir trukdo nerūpestingai mėgautis saulės spinduliais. Vis dėlto, šioje situacijoje gelbsti geri antiperspirantai ir dezodorantai – kuriuos iš jų verta įsigyti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis?

Daugiau
2017 11 27

Išmanieji televizoriai ar tradiciniai TV?

Nors televizorius naudojame jau daugybę metų, šie prietaisai vis dar nepraranda savo populiarumo – būtent dėl šios priežasties rinkoje atsiranda vis naujų modelių, kurie siūlo papildomas funkcijas ir tuo pačiu šiek tiek apsunkina pasirinkimą tuomet, kai ieškome tinkamiausios prekės. Dažnai svarstome, kas geriau: LCD ar LED TV, o taip pat ne taip seniai rinkoje pas

Daugiau
2017 11 23

Gultukai ir sūpynės kūdikiams

Kūdikiai mėgsta būti sūpuojami tėvelių rankose, taigi sūpynės, gultukai ir vibro kėdutės gali būti puikus sprendimas mažyliui nuraminti, liūliuoti ir jį linksminti jau nuo pat gimimo, kuomet tėveliams reikia laisvų rankų darbams nudirbti arba tiesiog pailsėti. Jie, taip pat, gali būti puikūs pagalbininkai užmigdant kūdikį.

Daugiau
2017 11 22

Geriausios plaukus stiprinančios priemonės

Norėdami turėti žvilgančius ir sveikus plaukus, nuolat turime skirti laiko jų priežiūrai. Dažymas, džiovinimas, aplinka ir kiti veiksniai greitai gali pažeisti plauko struktūrą, tačiau susidūrus su tokia situacija, iš karto nebūtina atsisveikinti su ilgomis kasomis, kadangi rinkoje šiuo metu yra pakankamai priemonių, kurios gali sustiprinti ir atkurti pažeistus plaukus. Kurios iš jų yra geriausios?

Daugiau
2017 11 21

Geriausi termometrai kūdikiams ir vaikams

Mažiausius šeimos narius kur kas dažniau kamuoja įvairios ligos, tad tenka pasirūpinti ir atitinkamais prietaisais, leidžiančiais greitai ir tiksliai pamatuoti jų kūno temperatūrą. Vaikai taip pat yra kur kas jautresni įvairioms infekcijoms ir tikrai ne visuomet noriai atlieka šią procedūrą, todėl svarbu pasirūpinti, jog namuose būtų geras termometras – koks jis turėtų būti? 

Daugiau
2017 11 20

Gelis, vaškas, pomada ar plaukų lakas – kas padeda formuoti šukuoseną vyrams?

Nepriekaištingai atrodantys plaukai rūpi ne tik moterims – vis daugiau stipriosios lyties atstovų taip pat rūpinasi savo šukuosena ir supranta, jog tinkamai pasirinktas plaukų stilius suteikia galimybę suformuoti akiai patrauklų įvaizdį. Tam bus reikalinga ne tik fantazija, bet ir profesionalios plaukų priežiūros priemonės vyrams – kurias iš jų verta rinktis formuojant dailiai atrodančią šukuoseną?

Daugiau
2017 11 17

Fidget Spinner suktukas – naujausias vaikų favoritas

Dar visai neseniai niekas nežinojo, kas yra Fidget Spinner suktukai, o dabar praktiškai kiekvienas mūsų šalies gyventojas yra regėjęs ar bent jau girdėjęs apie šį milžiniško populiarumo susilaukusį žaislą, kuris itin greitai sugebėjo užkariauti rinką. Kuo šis žaislas patraukė visų aplinkinių dėmesį?

Daugiau
2017 11 16

Buteliukų sterilizatorius – kokį pasirinkti?

Kūdikiams skirtų buteliukų sterilizatorius vis dažniau sutinkamas daugelio tėvų namuose – juk kiekvienas norime, jog mažylis užaugtų sveikas ir stiprus, todėl norisi įdėti maksimalias pastangas ramiai kūdikystei užtikrinti. Sterilizuojant butelius, galima suteikti naujagimiams apsaugą nuo įvairių pavojingų bakterijų – šiuo laikotarpiu dar tik formuojasi jo imuninė sistema, todėl svarbu pasirūpinti, jog visos besikaupiančios bakterijos būtų spa

Daugiau
2017 11 15

Automobilinės kėdutės – kaip išrinkti geriausią?

Apie tai, kad automobilyje vežamas mažametis privalo sėdėti specialioje kėdutėje turbūt žino kiekvienas vairuotojas, tačiau išsirinkti kėdutę nėra tokia jau lengva misija. Privalu žinoti, kad saugumas priklauso nuo to, ar kėdutė vaikui tinka. Internetinė parduotuvė www.pigu.lt siūlo jums gausų, įvairių gamintojų automobilinių kėdučių pasirinkimą pigiau. Vienas iš svarbiausių kriterijų, pagal kurį reikėtų rinktis au

Daugiau
2017 11 14

Atostogos su vaikais? Aksesuarai, kurie bus naudingi prie baseino

Išsiruošus atostogauti su vaikais, dažnai pasirenkamas viešbutis su baseinu – toks variantas leidžia maksimaliai atsipalaiduoti tėvams ir smagiai bei saugiai vandens malonumais pasimėgauti mažyliams. Vis dėlto, norint, jog tokia kelionė iš tikrųjų praeitų sklandžiai, reikės apsirūpinti ir papildomais atributais – kurių iš jų reikėtų nepamiršti ruošiantis atostogoms prie baseino? 

Daugiau
2017 06 11

Geriausios automobilinės kameros: kaip išsirinkti geriausią vaizdo registratorių?

Siekiant kuo didesnio saugumo keliuose, tiek vairuotojai, tiek ir pėstieji imasi papildomų priemonių, padedančių apsisaugoti nuo nemalonių eismo įvykių. Vieni jų apsiriboja tiesiog atidesniu dalyvavimu eisme ar būtinų saugumo priemonių (pavyzdžiui – atšvaitų) naudojimu, tačiau vis didesnė dalis nuolatinių eismo dalyvių iniciatyvos imasi ir proaktyvių sprendimų – jie savo automobilius aprūpina vaizdo registratoriais. Tačiau kas tai yra, kokią p

Daugiau
2017 06 11

Geriausi 2017 metų mobilieji telefonai – fantastiškasis dešimtukas

Jei rinktume šių metų išmaniųjų telefonų „svajonių komandą“, šie telefonai ten tikrai atsirastų. Norėtume palyginti telefonus ir pristatyti mūsų nuomone geriausius modelius 2017 metais. Bet išvardinti tikrai nepakaks. Kiekvienas iš „svajonių komandos“ narių turi savo geras savybes, dėl kurių patenka į rinktinę.

Daugiau
2017 06 11

Papildoma telefono ekrano apsauga – kaip išsaugoti savo išmanųjį?

Mobilieji telefonai žmoniją lydi kiekviename žingsnyje, o taip pat yra kone įaugę į jaunesniosios kartos atstovų delnus. Smarkiai tobulėjant išmaniesiems prietaisams, jie pakankamai greit brangsta, o įsigyti kaskart vis naują modelį yra išties sudėtinga. Ir nors šiuolaikiniai mobilieji telefonai genda pakankamai retai, tačiau dažniausiai gedimai būna sukeliami mechaninių pažeidimų. Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria kone kiekvienas

Daugiau
2017 06 11

Oro drėkintuvai – kam reikalingi ir kaip išsirinkti tinkamiausią?

Oro drėkintuvų paklausa dažniausiai išauga artėjant šaltajam sezonui. Tuo metu kaip tik susirūpinama patalpų oro kokybe, kadangi artėjantis šildymo sezonas visuomet pablogina situaciją. Tačiau perkant oro drėkintuvą rudenį galima gerokai permokėti už naują prietaisą, todėl jį derėtų įsigyti kiek anksčiau. Negana to, klaidinga manyti, jog oro drėkintuvas nereikalingas vasarą. Anaiptol, oro kokybe rūpintis reikia visus metus. Juolab, kad oro drė

Daugiau
2017 06 11

Gardi gardi kava: kaip išsirinkti kavos aparatą?

Tikriausiai sunkiai rastumėm kavos mėgėją, kuris nėra pagalvojęs, kad jau nusibodo plikyti kavą puodelyje ir būtų šaunu įsigyti kavos aparatą, kuris už juos paruoštų gardžią ir aromatingą kavą. Visgi, šiuo metu kavos aparatų yra tiek daug, kad vos pradėjus domėtis skirtingais modeliais ir rinktis, kuris optimaliausiai atitiktų lūkesčius, vėl čiumpame šaukštelį į rankas ir užlipame kavą puodelyje verdančiu vandeniu. Taigi, šį kartą naudingais p

Daugiau
2017 06 11

Elektrinės barzdakirpės – kaip išsirinkti geriausią?

Būti barzdotu vyru – mada. Tikėtina, ji greitai nepraeis, todėl daugybė vyrų, kurie iki tol kas rytą skusdavosi barzdą ir ūsus, dabar puoselėja savo veido plaukus beveik kaip damos. Atrodyti gerai nėra nusikaltimas, todėl reikia ir tam pritaikytos specialios įrangos. Elektrinės barzdakirpės yra skirtos specialiai barzdoms formuoti ir trumpinti. Kaip išsirinkti tokią barzdaskutę, kad vyras būtų patenkintas ir ja džiaugtųsi ilgai. Dabar, beje, t

Daugiau
2017 06 11

Daugiafunkcinis puodas – nepamainomas pagalbininkas virtuvėje

Visos moterys ar vyrai, kurie nevengia suktis virtuvėje, puikiai žino, kiek laiko ir energijos suryja maisto gaminimas visai šeimai ar į svečius užsukusiems draugams, o ką jau kalbėti apie keptuvių, puodų ir indų krūvas, kurios lieka po vakarienės. Novatoriški daugiafunkciniai arba multifunkciniai puodai gali gerokai palengvinti kasdienybę. 

Daugiau
2017 06 11

10 geriausių skalbimo mašinų modelių 2017 metams

Technologinė plėtra gerokai nutolino drabužių skalbimą nuo seniau visiems įprastos buities darbų naštos. Aukšto slėgio ciklai leidžia drabužius išskalbti du kartus greičiau nei naudojant įprastas skalbykles, sumažintos vibracijos technologijos paverčia skalbyklę itin tyliu prietaisu, leidžiančiu drabužius be kaimynų priekaištų skalbti net ir vidurnaktį. O sertifikuoti antialerginiai prietaisai leidžia iš audinių pašalinti visas buityje randama

Daugiau
2017 06 11

Prasidėjo garinių valytuvų era – ką reikia žinoti renkantis šį prietaisą?

Kartais žmonėms reikia tiek nedaug iki pilnos laimės, pavyzdžiui, pavaikščioti po namus baltomis kojinėmis ir po valandos neiti jų skalbti. Nors toks vaizdelis primena reklamą iš 90-ųjų apie grindų ploviklius, tačiau realiai prireikė pakankamai daug laiko, kol atsirado prietaisai, užtikrinantys, kad grindys namuose būtų išplautos nepriekaištingai net ir po vieno plovimo. Vienas tokių, šiuo metu itin sparčiai populiarėjantis ir atsirandantis ki

Daugiau
2017 06 10

5 svarbūs faktai, kurie padės išsirinkti geriausią nešiojamą diską

Nešiojamų diskų modelių yra dešimtys, jei ne šimtai. Kuris iš jų geriausias ir tinkamiausias? Galima pasakyti modelį, bet tai bus tik šio straipsnio autoriaus nuomonė, kuri niekaip nepadės išsirinkti būtent kiekvienam tinkamiausio sprendimo. Geriausia šiek tiek sužinoti apie nešiojamus diskus ir pabandyti išsirinkti patiems. Interneto parduotuvės lūžta nuo nešiojamų HDD pasiūlos, tad rinktis tikrai yra iš ko.

Daugiau
2017 06 10

Kaip pasirinkti tinkamiausią 4G modemą?

Atsiradus 3G mobiliajam ryšiui, mobilusis internetas pradėjo sparčiai populiarėti. Atsiradus ir įdiegus 4G (LTE) ryšį, iš viso nebeliko jokių kliūčių internetui gauti tiesiai per mobiliuosius įrenginius. Jau dabar eksperimentuojama su 5G ryšiu, tad galima tik spėlioti, kokią įtaką jis turės, kai bus tinkamai komercializuotas. Bet šiandien reiktų kalbėti apie 4G interneto privalumus.

Daugiau
2017 06 10

Geriausios 2017 metų vaizdo kortos (GPU)

Tikri žaidimų fanai žino, kad šie metai yra ypatingi vaizdo kortų pasaulyje. Šiais metais rinkoje pasirodys naujos vaizdo kortos, kurios pradės naują erą. Gal kiek pompastiškai skamba, tačiau kol kas tai tik spėliojimai ir prognozės, kurioms pritaria ir pasaulinio lygio IT ekspertai.

Daugiau
2017 06 08

Pirmosios komunijos šventė – ką dovanoti tokia proga?

Kalėdos ir gimtadieniai jau seniai nebėra vienintelės šventės, kurių proga vaikai ar jaunuoliai tikisi gauti dovanų. Tapo pakankamai įprasta nedideles dovanėles dovanoti įvairių pasiekimų proga, taip juos paskatinant, pagiriant ir parodant rūpestį bei dėmesį. Tačiau tam tikroms progoms dovanas išrinkti būna kur kas sunkiau, tarkime, atėjus krikštynoms ar pirmajai komunijai. Taigi, kokias dovanas dovanoti šiomis išskirtinėmis progomis rekomendu

Daugiau
2017 06 08

Kaip pasirinkti geriausią televizorių su Smart TV

Pastaraisiais metais vis daugiau pirkėjų sužino apie išmaniąją televiziją dar prieš įsigydami televizorių. Dėl to Smart TV tampa vienu iš televizorių pasirinkimo kriterijų. Ir ne be reikalo, nes nuo televizoriaus valdymo patogumo priklauso ir malonumas jį žiūrėti. Išmanioji televizija atveria nemažai galimybių, nors Lietuvoje ir sudėtinga jomis visomis pasinaudoti.

Daugiau
2017 06 08

Geriausios 2017-ųjų metų išmaniosios apyrankės – 10 modelių aktyviems naudotojams

Išmaniosios apyrankės tapo mėgstamos ne tik paauglių, bet ir aktyviai fizine veikla užsiimančių ar savo fizine būkle susirūpinusiųjų tarpe. Tačiau informacijos apie šiuos gaminius paprastai trūksta, todėl įvairūs elektronikos entuziastai ir profesionalai nuolat testuoja naujausius išmaniųjų apyrankių modelius ir pateikia geriausiųjų sąrašus, kurie leidžia nepasiklysti buitinė elektronikos džiunglėse. Nepaisant to, buvo pastebėta, jog pirkėjai

Daugiau
2017 06 08

Savaitgalis su dviračiais: kaip išsirinkti jums tinkamą dviratį?

Lepinant gražiems ir saulėtiems orams, vis daugiau dviratininkų išvažiuoja į gatves ir mėgaujasi grynu oru bei pavasario teikiamais malonumais. Jei ir jūs svarstote galimybę įsigyti dviratį, didžiausios Lietuvoje elektroninės parduotuvės Pigu.lt specialistai dalinasi naudingais patarimais, kaip tinkamai išsirinkti dviratį ir jo priedus. 

Daugiau
2017 06 07

Fotoepiliacija: plaukų šalinimas namuose

Plaukų šalinimas lazeriu – jokia naujiena Lietuvos grožio padangėje. Šią nepageidaujamų plaukų naikinimo procedūrą siūlo praktiškai kiekviena grožio klinika ar dermatologijos kabinetas. Visgi, reikia pripažinti, kad toks plaukų šalinimo būdas yra pakankamai brangus malonumas, ypač tada, jei norisi ilgam laikui atsisveikinti su plaukais nuo didelio kūno ploto arba reikia kelių sesijų. Tad tokios puikiai žinomos bendrovės kaip Philips, Braun ir

Daugiau
2017 06 07

Grilio sezonui prasidėjus – kepsninės kiekvienai kišenei

Vasara Lietuvoje taip laukiama ne tik dėl gero oro, bet ir dėl noro pabūti gamtoje. Vis populiarėja įvairūs piknikai, o kepti kepsnius ar šašlykus gryname ore tapo ne pramoga, o įprotis. Tad kol vasara džiugina gaiviu oru ir saulės spinduliais, norisi kuo daugiau laiko praleisti su šeima ir draugais, o tai padaryti padeda maisto gaminimas kartu. Dėl šios priežasties apsirūpinti tinkama kepsnine ar šašlykine tapo vos ne kiekvieno turistautojo t

Daugiau
2017 06 06

10 geriausių planšetinių kompiuterių

Jei jau pribrendote įsigyti gerą planšetinį kompiuterį, šis straipsnis padės apsispręsti, kokio iš tiesų jums reikia. Pateiksime ir 10 geriausių planšečių modelių, tinkančių visiems poreikiams. Bet pirmiausiai reiktų pasiaiškinti, kam tos planšetės bus naudojamos.

Daugiau
2017 06 06

Savaitgalis prie ežero: ko geriau nepalikti namie?

Savaitgalio išvyka prie ežero daugeliui atrodo itin romantiškas ir atpalaiduojantis laiko praleidimo būdas, tačiau aplink ausį zvimbiantys uodai, aklina tamsa naktį ar sėdėjimas ant žolės kupsto ar sutrūnijusio rąsto greitai nustelbia visus teigiamus potyrius. Ką daryti ir ką pasiimti su savimi, kad išvyka į gamtą atmintyje įsirėžtų pačiomis gražiausiomis spalvomis, pasakoja didžiausios Lietuvoje elektroninės parduotuvės Pigu.lt specialistai.

Daugiau
Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2018 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.