Mušamieji instrumentai

(4)

Ksilofonai

0 €

Ksilofonas Novation Launchpad MINI MK3 kaina ir informacija | Mušamieji instrumentai | pigu.lt Ksilofonas Novation Launchpad MINI MK3 kaina ir informacija | Mušamieji instrumentai | pigu.lt AKCIJA PRISTATYMUI
586 / mėn.   10500
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Ksilofonas Novation Launchpad MINI MK3

Tipas: Ksilofonai
Ksilofonas Stagg XYLO-J8 RB kaina ir informacija | Mušamieji instrumentai | pigu.lt GERA KAINA!
  2148
 
Į krepšelį

Ksilofonas Stagg XYLO-J8 RB

Tipas: Ksilofonai
Ksilofonas Stagg XYLO-J12 RB kaina ir informacija | Mušamieji instrumentai | pigu.lt GERA KAINA!
  2672
 
Į krepšelį

Ksilofonas Stagg XYLO-J12 RB

Tipas: Ksilofonai
Ksilofonas Stagg XYLO-J15 RB kaina ir informacija | Mušamieji instrumentai | pigu.lt Ksilofonas Stagg XYLO-J15 RB kaina ir informacija | Mušamieji instrumentai | pigu.lt GERA KAINA!
  3019
 
Į krepšelį

Ksilofonas Stagg XYLO-J15 RB

Tipas: Ksilofonai

Ksilofonai internetu

Pirmosioms pažintims su muzika neretai pasirenkami ksilofonai, ypač patraukiantys vaikų dėmesį. Tai – mušamieji instrumentai, kurių garsas išgaunamas su lazdelėmis liečiant plokštelių paviršių. Savo išvaizda ir veikimo principu jie primena metalofonus, tačiau dažniausiai skiriasi gamyboje naudojamos medžiagos – šiems instrumentams dažniau yra pasitelkiamos medinės detalės. Be to, gamintojai juos neretai aprūpina papildomais privalumais, kurie gali dar labiau sudominti mažuosius muzikantus. Su gausiu šių instrumentų pasirinkimu susipažinsite aplankę mūsų parduotuvę.

Ksilofonų įvairovė

Ksilofonas vaikams dažnai naudojamas kaip lavinamoji priemonė, leidžianti geriau susipažinti su muzika, o galbūt netgi atrasti aistrą ar talentą šiai sričiai. Kiekviena plokštelė skleidžia skirtingą garsą, todėl atžalos lengviau gali perprasti priežasties ir pasekmės ryšį. Be to, formuojamas rankų judesių tikslumas ir gerinama rankų bei akių koordinacija. Ksilofonai džiugina ryškiomis spalvomis, todėl dažniausiai vaikučių nereikia raginti juos išbandyti – svarbiausia, kad jaunesnių muzikantų nepaliktumėte be priežiūros.

Netruksite pastebėti, jog ksilofonai dažniausiai yra gaminami iš medienos – tokie instrumentai neabejotinai nustebins savo ilgaamžiškumu. Be to, jie yra visiškai saugūs Jūsų mažyliams: daugelis tokių gaminių yra rekomenduojami maždaug 3 metų sulaukusiems vaikams, tačiau šią informaciją pravartu pasitikrinti prekių aprašymuose. Čia rasite ir daugiau svarbių ypatybių, kurios padės suprasti, ko iš vieno ar kito instrumento bus galima tikėtis.

Kalbant apie pasirinkimo įvairovę, reikėtų atkreipti dėmesį, kad ksilofonas gali turėti skirtingą plokštelių skaičių. Kuo jų daugiau – tuo daugiau įvairesnių garsų įmanoma išgauti. Kai kurie modeliai turi ir papildomų mygtukų ar netgi užduotėlių, kurios dar labiau lavina atžalas ir užtikrina labai įdomų bei turiningą laisvalaikį, tad pramogų joms neturėtų pritrūkti.

Kai pasirenkamas ksilofonas, kaina taip pat yra svarbus aspektas. Ji priklauso nuo suteikiamų galimybių, gamybos medžiagų ir netgi gamintojo, tačiau bet kokiu atveju šiems instrumentams neprireikia didelių investicijų. Jei norėsis įsitikinti, ar tikrai visus lūkesčius pateisins Jūsų dėmesį atkreipęs ksilofonas, susipažinkite su kitų pirkėjų patirtimis: jų apžvalgos ir atsiliepimai padės priimti sprendimą, kuris tikrai pasiteisins.

Ksilofonai pigiau

Besidairantiems, kur ksilofonas parduodamas palankiomis sąlygomis, pravartu užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Čia pamatysite dažnai vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu šiuos instrumentus galima įsigyti su didele nuolaida. Jei seniai planavote pradėti atžalų pažintį su muzika, pasinaudokite galimybe nemažai sutaupyti!

Pavyks taupyti ne tik pinigus, bet ir laiką, kadangi ksilofonai yra parduodami internetu. Jūsų užduotis – nuspręsti, kuris modelis yra tinkamiausias, o mes tuomet pasirūpinsime sparčiu prekės pristatymu pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje. Užsakymą be papildomų mokesčių galima atsiimti ir patiems, atvykus į mūsų prekių atsiėmimo centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.