Perkusija

(4)

Žvangučiai

Kabasa Stagg CABPRO-M kaina ir informacija | Perkusija | pigu.lt GERA KAINA!
  2160
 
Į krepšelį

Kabasa Stagg CABPRO-M

Tipas: Žvangučiai
Žvangutis Stagg SLBM-13 T kaina ir informacija | Perkusija | pigu.lt GERA KAINA!
  1249
 
Į krepšelį

Žvangutis Stagg SLBM-13 T

Tipas: Žvangučiai
Meinl Percussion Chime, 27 Bars kaina ir informacija | Perkusija | pigu.lt NAUJIENA
  8999
 
Į krepšelį

Meinl Percussion Chime, 27 Bars

Tipas: Žvangučiai
Prekė išparduota

Žvangutis Stagg SLBS-21

Tipas: Žvangučiai

Žvangučiai gera kaina

Tuomet, kai reikia užtikrintai skambančių, tačiau lengvai naudojamų instrumentų, daugelio dėmesį dažnai atkreipia žvangučiai. Tai – ant lazdelės pritvirtinti varpeliai, kurie, priklausomai nuo mūsų judesių, gali skleisti skirtingo stiprumo garsus. Jie gali patikti vaikams, tačiau lygiai taip pat tokius instrumentus galima naudoti ir profesionalai – juos bet kada galėsite įsigyti užsukę į mūsų parduotuvę.

Žvangučių pasirinkimas

Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį, jog žvangučiai gali būti skirtingų dydžių – nuo varpelių skaičiaus priklausys ir jų skambesys, kuris kai kuriais atvejais yra labai aktualus. Visgi, jei šį instrumentą pirksite norėdami atžalas supažindinti su muzikiniais ritmais, galite rinktis bet kurį variantą – visi jie turi patogias rankenėles, kurios garantuos dar patogesnį gaminių naudojimą.

Žvangučiai gali išgauti skirtingo stiprumo garsus, todėl vaikai galės geriau suvokti ritmą ir lavins savo klausą bei kūrybiškumą. Visgi, šie instrumentai gali būti derinami ir su kita perkusija – tikėtina, kad vietos jiems surasite ne viename ansamblyje. Netruksite perprasti jų naudojimą ir tokiu būdu mėgausitės vis nauju skambesiu.

Dažniausiai žvangučiai (tiksliau – jų lazdelės) yra gaminami iš medžio masyvo, todėl dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo Jums tikrai neteks nerimauti. Be to, šie instrumentai vertinami ir dėl puikaus kainos bei kokybės santykio. Norėdami įsitikinti tam tikromis jų ypatybėmis, paskaitykite kitų pirkėjų apžvalgas ir atsiliepimus – ši informacija padės priimti sprendimą.

Žvangučiai internetu

Ieškantiems, kur žvangučiai parduodami palankiomis sąlygomis, pravartu užeiti į Pigu.lt el. parduotuvę ir apžiūrėti mūsų asortimentą. Pas mus visuomet atrasite pasiūlymų, kurie padės sutaupyti: dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus, kurių metu taikomos nuolaidos šiuos ar kitus instrumentus leidžia nusipirkti kur kas pigiau.

Pirkimo procesas taip pat garsėja efektyvumu, kadangi visi žvangučiai yra parduodami internetu. Nuspręskite, kurie iš jų Jums tinka labiausiai ir mes pasirūpinsime efektyviu prekių pristatymu pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje. Be papildomų mokesčių užsakymus galima atsiimti ir patiems, atvykus į mūsų prekių atsiėmimo punktus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.