Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm

Prekės ID: 29020755
Čiužinio užvalkalas:
Aukštis:
27 cm
Tipas:
Čiužiniai
Prekė išparduota

Registruokitės ar prisijunkite ir mes pranešime,
kai ši prekė pasirodys prekyboje.

Prekės aprašymas: Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm

 • Vidutinio kietumo, ortopedinis dvipusis čiužinys;
 • Čiužinys susideda iš kišeninių spyruoklių bloko,  kokoso sluoksnių, veltinio ir medvilnės vatino sluoksnių, HR putų poliuretano ir latekso sluoksnių skirtingose pusėse;
 • Kišeninių (pocket) spyruoklių blokas sudarytas iš tarpusavyje nesujungtų ir tekstiliniais maišeliais apsiūtų spyruoklių.
 • Veltinis ir medvilnės vatinas atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą;
 • HR poliuretano putų sluoksniudengta pusė minkštesnė, o lateksu – kietesnė, tad tai leis pasirinkti ant kokio kietumo čiužinio norėsite gulėti;
 • Čiužinio išmatavimai: plotis - 160 cm, ilgis - 200 cm, aukštis - 27 cm;
 • Patikimas ir ilgaamžis, tvirtos konstrukcijos čiužinys, užtikrina tinkamą kūno atramą ir raumenų atsipalaidavimą;
 • Puiki oro ventiliacija;
 • Minkštas ir elastingas čiužinio užvalkalas yra iš 410g / m2medvilnės ir poliesterio;
 • Čiužinio užvalkalas nenuimamas.
 • Čiužinis bus pristatytas gamyklinėje vakuminėje pakuotėje. Čiužinio patartina nenaudoti 2 val. išėmus iš pakuotės, kad atgautų pradinę formą.

Atgaukite jėgas ir mėgaukitės sveiku miegu bei ilgalaikiu komfortu su „Harmony Coco“ čiužiniu.

Home4You

Home4You yra tarptautinis, gerai žinomas prekės ženklas, kuris labiausiai atpažįstamas Estijoje. Būtent iš čia jis ir kilęs. Home4you yra vienas didžiausių baldų importuotojų ir mažmenininkų Estijoje, turintis ne vieną savo fizinę parduotuvę. Kompanija siūlo unikalų, platų asortimentą, kurį daugiausiai sudaro biuro ir valgomojo kėdės, stalai, sofos bei kiti smulkūs namų aksesuarai. Siūlomas asortimentas pasižymi šiuolaikiškomis apdailomis, daugybe įdomių formų, tekstūrų, netradicinių bei natūralių medžiagų panaudojimu, pavyzdžiui ąžuolo ar kaučiuko mediena. Dėl asortimento, tinkančio net ir išrankiausio kliento skoniui, Home4you prekės ženklas turi daugybę savo gerbėjų ne vienoje šalyje. Platus asortimentas, greitas pristatymas, šiuolaikiniai Skandinaviški baldai, populiarioji klasika ir romantiškas, dar kitaip vadinamas, provanso, stilius – didžiausi Home4You privalumai.

Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm               Home4You

Kokoso

Vertinantiems ekologiškumą, natūralumą ir atpalaiduojantį poilsį, tiks kokosiniai čiužiniai ir antčiužiniai. Jų sudėtyje yra natūralus kokoso plaušo, kuris garantuoja tvarumą ir ilgesnį tarnavimo laiką – kuo šis sluoksnis didesnis, tuo pats gaminys yra kietesnis.

Vienas ryškiausių šios medžiagos pliusų yra ypatingai geras oro pralaidumas, kuris lenkia daugelį kitų šių gaminių rūšių. Net ir tuomet, kai drėgmė yra itin didelė, čiužinys ilgesnį laikotarpį nepraranda savo formos, išlieka tvirtas bei elastingas. Ilsintis ant kokoso čiužinio ar antčiužinio, niekuomet nebūna karšta, todėl maloniai išsimiegosite net ir itin karštomis naktimis – tai ypač aktualu tiems, kurie gausiai prakaituoja.

Ši medžiaga turi antibakterinių savybių, joje nesikaupia dulkės, todėl tai idealus pasirinkimas tiems, kurie yra alergiški tiek šioms nuosėdoms, tiek bet kokiems kitiems mikroorganizmams. Čiužinio tvirtumas garantuoja reikiamą atramą bei komfortą ir prisideda prie taisyklingo kaulų vystymosi – tai vienos esminių priežasčių, kodėl kokoso antčiužinius ir čiužinius patartina pirkti kūdikiams ir vaikams. Šis tipas tinkamas ir vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems reikalinga tvirtesnė atrama.

Kokosiniai čiužiniai pasižymi ilgaamžiškumu, o papildoma priežiūra jiems nėra reikalinga, todėl vieną kartą įsigiję šį gaminį, ilgam galėsite pamiršti bet kokius rūpesčius. Be to, Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm yra visiškai natūralūs gaminiai, nekenkiantys nei Jūsų sveikatai, nei aplinkai.

Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm               Kokoso

Latekso

Ketinantiems investuoti į atpalaiduojantį ir kokybišką poilsį, siūlome lateksinius čiužinius ir antčiužinius! Lateksas, priklausomai nuo gamybos technologijos gali būti sintetinis arba natūralus: sintetiniai gaminiai yra atsparesni drėgmei ir temperatūrų pokyčiams, tuo tarpu natūralūs, gaminami iš kaučiuko medžio sulčių – minkštesni. Siekiant šių privalumų balanso, čiužiniams pasirenkamas natūralus lateksas, sumaišytas su sintetiniu.

Toks derinys išsiskiria puikiu pralaidumu orui ir ypač tinka sluoksniams tarp spyruoklių ir audinio užpildyti. Tam, kad vėdinimo lygis būtų aukštesnis, patartina šiuos čiužinius dėti ne ant vientiso pagrindo, o tik ant lovos grotelių.

Lateksas yra itin elastingas, todėl šio tipo čiužiniai ir antčiužiniai labai gerai prisiderina prie Jūsų kūno, suteikia aukštą komforto lygį ir garantuoja, kad stuburas išliks tinkamoje padėtyje. Dėl šios priežasties juos rekomenduojama rinktis tiems, kurie dažnai susiduria su nugaros ar sąnarių skausmais – jei skausmas trukdo išsimiegoti, lateksiniai antčiužiniai ir čiužiniai Jums gali padėti. Jų paviršius greitai reaguoja į Jūsų kūno pokyčius, todėl galėsite patogiai ir nevaržomai judėti.

Nors šio tipo gaminių svoris kiek didesnis, Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm labai lankstūs, todėl nesunkiai juos apversite ar perkelsite į kitą vietą. Lateksiniuose čiužiniuose nesikaupia dulkių erkės, todėl tokį gaminį gali rinktis ir alergijų turintys žmonės. Dėl latekso struktūros, čiužiniai, kurie savyje turi daugiau šios medžiagos, rekomenduotini ir stambesniems žmonėms.

Lateksiniai antčiužiniai ir čiužiniai nereaguoja į kitos pusės judesius, todėl giliai miegodami nejausite, kaip intensyviai vartosi Jūsų lovos kaimynas. Šie gaminiai negirgžda, tad maksimalus komfortas bus garantuotas! Šio tipo čiužiniai žinomi kaip vieni patvariausių ir ilgaamžiškiausių: jų tarnavimo trukmė gali siekti 10, o kartais net ir 12 metų.

Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm               Latekso

Pocket spyruoklių

Mėgaukitės kokybišku poilsiu kartu su pocket spyruoklių čiužiniais! Ši technologija ypatinga tuo, jog visų spyruoklių įvilkimui yra naudojami atskiri maišeliai. Priešingai nei kituose čiužinių modeliuose, pocket spyruoklės (dar kitaip vadinamos kišeninėmis) juda nepriklausomai viena nuo kitos, todėl čiužinys tampa kur kas elastingesnis.

Tai reiškia, jog judant vienai čiužinio pusei, kita gali išlikti stabili: jei dalinatės lova su antrąja puse, dažni apsivertimai netrukdys Jūsų miego kokybei, kadangi jų praktiškai nepajusite. Šie čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno svorio ir amortizuoja judesius, todėl pavyksta išvengti ir raumenų bei sąnarių skausmo. Visiškai nesvarbu, kokia poza mėgstate miegoti – kišeninių spyruoklių čiužinys bet kuriuo atveju padės maksimaliai pailsėti.

Bene didžiausias pocket spyruoklių čiužinių privalumas yra nejautrumas temperatūroms. Medžiaga gerai praleidžia orą, todėl Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm užtikrins komfortą bet kuriuo metų laiku: vasarą išvengsite varginančio karščio antplūdžio, o žiemą neteks ieškoti antros antklodės. Gera oro cirkuliacija neleidžia kauptis drėgmei, todėl kišeninių spyruoklių čiužiniai rekomenduojami net ir gausiai prakaituojantiems žmonėms.

Šiuos čiužinius lengva prižiūrėti, o jų tarnavimo trukmė dažniausiai siekia 8-10 metų: jei norite, kad komfortas lydėtų ilgus metus, tai bus vienas geriausių pasirinkimų. Čiužinių nepatartina lankstyti, tačiau vertėtų reguliariai apversti – kadangi šie gaminiai kiek sunkesni, tam prireiks šiek tiek Jūsų pastangų. Atkreipkite dėmesį, jog gaminių kokybė priklauso nuo kišeninių spyruoklių tankio: kuo jis didesnis, tuo čiužinys bus tvirtesnis, patogesnis ir nepavaldesnis laikui.

Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm               Pocket spyruoklių

HR putų poliuretano

Svajojantys apie komfortišką ir kokybišką poilsį nakties metu, turėtų išbandyti HR putų poliuretano čiužinius ir antčiužinius. HR putų poliuretanas – tai elastingesnis porolonas, labai panašus į lateksą, tačiau pasižymintis kur kas geresniu oro ir drėgmės pralaidumu.  

Šio tipo čiužiniai nesideformuoja, tačiau puikiai prisiderina prie Jūsų kūno, o po to greitai sugrįžta į pradinę padėtį. Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm labiausiai vertinami dėl ortopedinių savybių: gaminiai suskirstomi į anatomines zonas (dažniausiai 7, tačiau gali būti ir daugiau), kurios tolygiai paskirsto kūno svorį. Tose vietose, kur sutelkiamas didžiausias svoris, čiužinys įdumba mažiau, ir atvirkščiai, todėl net ir nakties metu stuburas išlieka taisyklingoje padėtyje. Net ir dažnai vartantis, šie čiužiniai negirgždės, tad tiek Jūs, tiek antroji pusė galės maksimaliai atsipalaiduoti ir pamiršti nuovargį.

HR putų poliuretatiniai antčiužiniai ir čiužiniai nekaupia nemalonaus kvapo, bakterijų, o taip pat juose praktiškai niekuomet nesiveisia dulkių erkutės, todėl tokie gaminiai tinka ir tiems, kuriuos nuolat kamuoja alergijos. Norint, kad čiužinys vėdintųsi dar geriau, patartina jį dėti ant lovos grotelių.

Šie čiužiniai ir antčiužiniai vertinami ir dėl savo ilgaamžiškumo: jie greitai nesusidėvi, ilgai neatsiranda įdubimų. Net ir reguliariai juos naudodami, patogiu poilsiu galėsite mėgautis nuo 7 iki 10 metų. 

Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm               HR putų poliuretano


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Kiti taip pat domėjosi

Bendra informacija apie: Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm

Prekės ID: 29020755
Kategorija: Čiužiniai
Prekės svoris su įpakavimu: 40 kg
Prekės išmatavimai su įpakavimu: 1.6 x 2 x 0.25 m
Išmatavimai: 160x200 cm
Rūšis: Home4You, hr putų poliuretano čiužiniai, Home4You, kokoso čiužiniai, Home4You, latekso čiužiniai, Home4You, pocket spyruoklių čiužiniai
Čiužinio tipas: HR putų poliuretano, Kokoso, Latekso, Pocket spyruoklių
Kietumo lygis: Vidutinis
Prekės ženklas: Home4You
Čiužinio užvalkalas: Nenuimamas
Aukštis: 27 cm
Tipas: Čiužiniai
Maksimalus vieno gulinčio svoris: 150 kg
Kilmės šalis: Kinija
Baldų kolekcija: Harmony
Pardavėjas: Pigu.lt
Visos šio ženklo prekės: Visos Home4You prekės
Prekės priežiūros taisyklės: Instrukcija

Rekomenduojame kartu su: Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm

Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm kaina ir informacija | Čiužiniai | pigu.lt

Atsiliepimai apie: Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų. Būkite pirmas, paliksiantis atsiliepimą šiai prekei!

Klausimai ir atsakymai apie prekę: Čiužinys Harmony Coco, 160x200 cm

Čia galite užduoti klausimus apie šią prekę ją įsigijusiems žmonėms arba Pigu.lt konsultantams.

Nuomones ir komentarus rašo Pigu.lt puslapio lankytojai. Nuomonės ir komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Lankytojų nuomonių, komentarų, patarimų ir pan. turinys neatspindi Pigu.lt nuomonės ir Pigu.lt už juos neatsako. Taisykles rasite čia.

Pasirinkite temą
Įrašykite klausimą
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
Apie šią prekę dar nėra užduota klausimų. Turite klausimų? Užduokite savo klausimą

Tęskite apsipirkimą