Sekmadienio pasiulymas

Čiužinys Paulo, 120x200 cm

Prekės ID: 22997620
GERIAUSIA KAINA
Čiužinio užvalkalas:
Aukštis:
20 cm
Tipas:
Čiužiniai
€ 21400

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Čiužinys Paulo, 120x200 cm

 • Čiužinys turi 2 kietumo lygius: viena pusė pagaminta iš viskozės elastinės medžiagos Visco Memory (3,5 cm), kietumas H3, ir kita pusė - su HR putų poliuretanu (3,5 cm), kietumas H4;
 • Čiužinio vidurinė dalis pagaminta iš viskoelastinio HR putų poliuretano;
 • HR putų poliuretanas tai putos, kurios yra ypač elastingos ir patvarios. Putų dėka užtikrinama oro cirkuliacija, kuri stabdo bakterijų dauginimasi;
 • Čiužinys taip pat pagamintas iš viskozės elastinės medžiagos Visco Memory, kuri tobulai prisitaiko prie Jūsų kūno formos ir temperatūros.
 • Liesdamasi su  kūnu termooelastinė medžiaga minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos bei taisyklingai apgaubia kūną, todėl tolygiai paskirsto visą slėgį. Sumažina kūno apkrovą, pajusite, kaip dingsta nuovargis ir atsipalaiduoja įsitempę raumenys.
 • Čiužinio užvalkalas su Aloe Vera geliu. Užvalkalas pasižymi temperatūros svyravimų reguliavimu, yra malonus ir naudingas odai. Užvalkalas užtikrina gerą ventiliaciją. Užvalkalas nuimamas, jį galima skalbti iki 60oC temperatūroje.
 • Čiužinio išmatavimai: ilgis - 200 cm, plotis - 120 cm, aukštis - 20 cm;
 • Maksimalus svoris - 90 kg;
 • 7 minkštumo zonos leidžia kūnui maksimaliai atsipalaiduoti;
 • Čiužinio kietumas: H3, H4.

Pastaba! Čiužiniai parduodami susukti ir vakuumuoti, todėl išpakavus čiužinį juo nerekomenduojama naudotis 72 val., kol čiužinys neatsistatė į savo natūralią formą ir išmatavimus. 

Selsey

Selsey tai baldų ir interjero detalių pardavėjas, kurio asortimente rasite aukštos kokybės įvairių stilių korpusinius bei minkštus baldus. Sekant naujausias tendencijas užtikrinama stilingų ir nepavaldžių laikui baldų pasiūla. Svarbiausias Selsey tikslas – suteikti klientui maksimalų komfortą ir patogumą, prekiaujant namams skirtais gaminiais. Prekyboje rasite tik aukščiausios kokybės prekes, kurios siūlo praktiškus sprendimus už labai patrauklią kainą.

Čiužinys Paulo, 120x200 cm               Selsey

Viskoelastiniai

Svajojantiems apie šiltą, jaukų ir komfortišką poilsį, puikiai tiks viskoelastiniai antčiužiniai ir čiužiniai! Pagrindinė jų sudedamoji dalis, viskoelastas, gaminama iš įvairaus tankumo viskoelastinių putų, reaguojančių į svorį ir temperatūrą. Šio tipo gaminiai taip pat žinomi kaip „turintieji atmintį“.