Sekmadienio pasiulymas

Čiužinys Sleepwell Red Pocket Soft, 140x200 cm

Prekės ID: 22232890
GERIAUSIA KAINA
Čiužinio užvalkalas:
Aukštis:
22 cm
Tipas:
Čiužiniai
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Čiužinys Sleepwell Red Pocket Soft, 140x200 cm

Sleepwell RED Pocket Soft – tai skandinaviškas modernus dvipusis čiužinys su kišeninėmis spyruoklėmis, 5 anatominėmis zonomis bei  aukščiausios kokybės medžiagomis. Šis čiužinys yra vidutinio kietumo (Galima pasirinkti kietesnio tipo čiužinį čiužinį Sleepwell Red Pocket Hard)

Pagrindinis kišeninių spyruoklių privalumas, kad ant tokio čiužinio gulinčiųjų svoriai pasiskirsto tolygiai, net esant dideliems skirtumams tarp jų. Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį ir skirtingo kietumo 5 anatominės spyruoklių zonos Jūsų kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai!

Kiekvienos pusės minkštosios dalies pagrindas – antialerginis 3 cm storio HR putų poliuretano sluoksnis, 100% natūralios medvilnės sluoksnis vienoje pusėje ir vilnos sluoksnis – kitoje, suteikia išskirtinį minkštumą, oro pralaidumą ir komfortą.

Vilnos - medvilnės naudojimas skirtingose čiužinio pusėse suteikia „žiemos - vasaros“ funkciją, o dėka šio čiužinio užvalkale naudojamų medžiagų, jo paviršius yra švelnus, lengvai prižiūrimas ir atsparus dėvėjimuisi.

Šio čiužinio užvalkalas pagamintas iš gamintojų patentuoto SensityTM antialerginio audinio. Tai absoliučiai nauja žalia technologija, natūraliu