Sekmadienio pasiulymas

Akių pieštukas ir blakstienų apimtį didinantis tušas Bema NatureUp, juoda spalva, 1,3g+9m

Prekės ID: 24517469
GERIAUSIA KAINA
€ 2049
€ 2549*

Sutaupote: € 500

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Akių pieštukas ir blakstienų apimtį didinantis tušas Bema NatureUp, juoda spalva, 1,3g+9m

lginantis ir apimties suteikiantis tušas stipresnėms ir atsinaujinusioms blakstienoms.

Blakstienų tušas pailgina, prideda apimties ir saugo blakstienas. Juoda išgauta pasitelkus mineralus, o argano kauliukų ir makadamijos riešutų aliejai, skatina sveikų blakstienų augimą. Švelnus ir natūralus pieštuko galiukas padeda išvengti sudirgimo rizikos, pabrėžia akių kontūrus ir išryškina akis. Patogus naudojimas leidžia pasiekti norimą atspalvį nuo lengvesnio iki ryškesnio. Puikiai išsilaiko visą dieną. Sudėtyje esantis kokosų aliejus intensyviai drėkina, turi antibakterinį poveikį, o karnaubo ir rimbinės karpažolės vaškas, palaiko odos drėgmę ir minkština.

Naudojimas: akių kontūro pieštuku brėžkite kontūrą išilgai blakstienų augimo linijos nuo vidinio akies kampučio link išorinio. 

Naudojimas: padenkite švariai nuvalytas blakstienas tušu nuo šaknų iki galiukų.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

Bema

„Bema Cosmetici“ įkurta Rovigo mieste, Italijoje 1968 m. Daugiau kaip 40 metų kuria ir gamina natūralius odos priežiūros produktus ir užsiima jų rinkodara. 1968 m. daktarė Bedendo Luigia pradėjo gaminti natūralias odos priežiūros priemones kitoms įmonėms, ir sukūrė savo prekės ženklą EXTRATISSIMA.


Vėliau, vadovaujant daktarui Marinello Franco, „Bema“ pradėjo kurti natūralius produktus su naujais prekės ženklais. 2001 m. „Bema“ pradėjo gaminti natūralius odos priežiūros produktus. Produktų pasirinkimas yra labai platus.


Tai įmonė, turinti savo produktų kūrimo, gamybos, logistikos ir marketingo padalinius. Bet kuri šios linijos veido priemonė savo sudėtyje turi Purextrakt kompleksą, kuris vertinamas dėl labai didelės, neskiestų veikliųjų medžiagų koncentracijos, todėl „Bema Bio“ produktai padės greičiau ir efektyviau pasiekti norimų rezultatų.


„Bema Cosmetici“ produktų standartai: Natūralūs produktai; Ekstraktai iš sertifikuotų žaliavų; Be dažiklių; Be PEG, PPG, ir t.t.; Be alkoholio; Be SLS/SLES (su natūraliai putojančiais ingredientais);  Genetiškai nemodifikuoti; Patikrinta dermatologų ir mikrobiologų;  Perdirbamos pakuotės.

Akių pieštukas ir blakstienų apimtį didinantis tušas Bema NatureUp, juoda spalva, 1,3g+9m               Bema