Apple

Telefonas Apple iPhone 12 Pro, 256GB, Blue

Specifikacijos:
2 SIM kortelės: Ne
Ekrano dydis (coliais): 6.1
Pagrindinė kamera: 12 + 12 + 12 Mpx
Priekinė kamera: 12 Mpx
Atsparumas drėgmei: Taip
Prekės ID: 33887126

Prekė išparduota

Pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje

Susijusios prekės

Prekės aprašymas: Apple iPhone 12 Pro, 256GB, Blue

Milžiniškas „Pro“ žingsnis.
iPhone 12 Pro. Naujo greičio era.


Pasitik „iPhone 12 Pro“.
„Pro“ kameros. Profesionalios galimybės.


iPhone 12 Pro. „A14 Bionic“ – sparčiausias išmaniojo lustas. Profesionalių kamerų sistema, skirta neįtikėtinoms nuotraukoms prietemoje. Tai milžiniškas žingsnis į priekį.


iPhone 12 Pro. Nuostabiai ryškus 6,1 colio „Super Retina“ XDR ekranas. 4 kartus nukritimams atsparesnis „Ceramic Shield“. Nepakartojamos nuotraukos prieblandoje naudojant naująją profesionalių kamerų sistemą ir 4x optinį priartinimą. Kinematografinis „Dolby Vision“ vaizdo įrašymas, redagavimas ir atkūrimas. Portretai nakties režimu ir kito lygio papildytos realybės patirtis naudojant LiDAR skenerį. Galingas „A14 Bionic“ lustas. Ir nauji „MagSafe“ priedai, kuriuos lengva pritvirtinti ir kurie padeda sparčiau įkrauti be laidų. Įspūdingos ir beribės galimybės.


Pagrindinės funkcijos
• 6,1 colio „Super Retina“ XDR ekranas
• „Ceramic Shield“ – tvirtesnis už bet kurį išmaniojo stiklą
• „A14 Bionic“ – sparčiausias visų laikų lustas išmaniajame
• Profesionalių kamerų sistema su 12 MP ultraplačiakampe, plačiakampe ir teleobjektyvo kameromis; 4x optinis priartinimas; nakties režimas, „Deep Fusion“, „Smart HDR 3“, „Apple ProRAW“ ir 4K „Dolby Vision“ HDR įrašymas
• LiDAR skeneris patobulintoms papildytos realybės patirtims, portretai nakties režimu
• 12 MP „TrueDepth“ priekinė kamera su nakties režimu, 4K „Dolby Vision“ HDR įrašymas
• Aukščiausias rinkoje IP68 atsparumas vandeniui
• Palaiko „MagSafe“ priedus, kuriuos lengva pritvirtinti ir kurie padeda sparčiau įkrauti be laidų
• „iOS 14“ su perkurtais pagrindinio ekrano valdikliais, visiškai nauja „App Library“, „App Clips“ ir dar daugiau


Teisinė informacija
1Ekrano kampai užapvalinti. Matuojant kaip stačiakampį, ekrano įstrižainės ilgis – 6,06 colio. Faktinė peržiūros sritis yra mažesnė.
2Teiginys pagrįstas „iPhone 12 Pro“ su „Ceramic Shield“ palyginimu su ankstesnės kartos „iPhone“.
3 Priedai parduodami atskirai.
4„iPhone 12 Pro“ yra atsparus purslams, vandeniui ir dulkėms. Išbandžius kontroliuojamomis laboratorijos sąlygomis, jam buvo suteiktas IP68 reitingas pagal IEC standartą 60529 (maks. 6 metrų gylis iki 30 minučių). Atsparumas purslams, vandeniui ir dulkėms nėra neribotas. Jis gali silpnėti dėl įprasto dėvėjimosi. Nebandyk įkrauti aplieto „iPhone“; valymo ir džiovinimo instrukcijas rasi naudojimo vadove. Skysčio sukeltiems pažeidimams garantija netaikoma.

*UAB Pigu neatsako už prekių programinę įrangą ir jos pasikeitimus

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

PVM mokėtojai - fiziniai ir juridiniai asmenys (išskyrus biudžetines įstaigas), pirkdami šią prekę negalės pasinaudoti dovanų kuponais. 

Apple

„Apple“ istorija yra jos tapatybė. Tai yra neatsiejamas prekės ženklo galios elementas. Dviejų Styvų (Wozniak ir Jobs) suburta įmonė sugebėjo tapti patikima "istorija".
2001 m. „Apple“ išleido "sprogimą sukėlusį" produktą „iPod“. Kuriant produktą, Jobsas garsiai pasakė savo komandai: „Noriu, kad piktogramos ekrane atrodytų taip gerai, kad klientai norėtų jas laižyti“, jo komanda jo nenuvylė. 2007 m. „Apple“ pristatė savo sėkmingiausią produktą „iPhone“. „IPhone“ žurnale „TIME“ buvo paskelbtas „Metų išradimu“.
Atlikus „Aesop“ tyrimą, kuriame dalyvavo 1 530 žmonių, „Apple“ buvo nustatyta kaip geriausias Jungtinės Karalystės prekės ženklo kūrėjas, aplenkiantis kitus didžiuosius Jungtinės Karalystės prekės ženklus, taip pat pagrindinius JAV prekės ženklus, įskaitant „McDonald's“ ir „Coca-Cola“.
„Apple“ užėmė pirmaujančią poziciją septyniose iš dešimties tyrimų kategorijų, įskaitant „prekės ženklus, kurie laikomi turinčiais unikalų pobūdį ar asmenybę“ ir „prekių ženklai, turintys aiškų tikslo ar vizijos suvokimą“.
„Apple“ meistriškai naudojasi istorijomis, norėdama pranešti apie aistrą kūrybiškumui ir puoselėti ryšius tarp ne tik žmonių ir elektroninių prietaisų, bet ir tarp pačių žmonių. Jų pastangos akivaizdžiai pasiteisino.

Apple iPhone 12 Pro, 256GB, Blue Apple

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Atsparumas drėgmei

Nauji ir kokybiški šių modelių prietaisai pasižymi dideliu atsparumu drėgmei bei aptaškymams švariu vandeniu. Įspėjame, kad panaudojus šių modelių prietaisus, dėl natūralaus susidėvėjimo, šie prietaisai gali prarasti ar būti mažiau atsparūs drėgmei bei aptaškymams švariu vandeniu, nei tuomet kai buvo nauji.

Taip pat, informuojame, jog atsparumas drėgmei buvo nustatomas gėlame bei netekančiame vandenyje. Esant kitoms aplinkybėms, net ir nauji šių modelių prietaisai gali būti mažiau atsparūs drėgmei bei aptaškymams, jei drėgmės šaltinis yra nešvarus ir/ar tekantis vanduo.

Rekomenduojame, jokiu būdu buityje netestuoti šių modelių prietaisų atsparumo drėgmei bei aptaškymams. Pažymime, jog šių modelių prietaisai buvo suprojektuoti taip, kad turėtų atsparumą drėgmės poveikiui, tačiau, tai jokiu būdu nereiškia, kad šių modelių prietaisai yra 100% atsparūs vandeniui. Nurodome, jog dėl skysčio sukeltų pažeidimų, šių modelių prietaisam garantinis aptarnavimas nebus taikomas.  

5G ryšys telefonuose

Pastaraisiais metais penktosios kartos 5G ryšys tapo vienu didžiausių išradimu. Pasauliui pristatytas 2016 metais, šis naujosios kartos ryšys veikia radijo bangomis ir naudoja elektromagnetinių bangų spektrą - nejonizuojančią spinduliuotę, atitinkančią visas numatytas saugumo normas. 5G technologija užtikrina didesnį interneto srautą, sumažina ryšio delsimą ir leidžia aptarnauti daugiau vartotojų vienu metu. Pietų Korėja yra pirmoji šalis pasaulyje, paleidusį veikiantį tinklą ir iki 2025 metų planuojanti pasiekti 60% šalies gyventojų. 5G technologijos prisidės prie pasaulio ekonomikos ir virtualios realybės plėtros bei autonominių automobilių proveržio, kurių efektyviam veikimui itin svarbus mažas vėlavimas. Mūsų epochoje, telefonų rinka išgyvena tikrą renesansą. Vienas po kito yra pristatomi išmanieji įrenginiai, kurie palaiko greitąjį ryšį. Šis tinklas siekia užtikrinti 10-100 kartų greitesnį duomenų perdavimo spartą nei dabartiniai 4G tinklai ir gauti informaciją greičiau, nei per vieną tūkstantąją sekundės dalį. Tokia duomenų perdavimo sparta garantuos puikią vaizdo kokybę ir leis be jokių trukdžių bendrauti. Tikėtina, kad Lietuvoje, jau po 2 ar 3 metų šis ryšys bus pilnai pasiekiamas. 5G – revoliucinis perversmas, sujungiantis milijardus įrenginių ir sistemų bei skatinantis visuomeninius pokyčius skirtingose pramonės šakose – nuo sveikatos ar švietimo sričių iki naujo technologinio proveržio.

Greitasis krovimas

Daugelis vartotojų, rinkdamiesi naują telefoną, atsižvelgia į kameros kokybę, ekrano dydį ar veikimo greitį. Pastaruoju metu atsirado ir dar vienas svarbus faktorius – greitasis krovimas. Per greitai išsikrunanti baterija tapo išmaniųjų prietaisų savininkų kasdienybe, tad teko ieškoti sprendimų, kad akumuliatoriaus pakaktų bent parai laiko. Greitojo įkrovimo technologijos leidžia mums pakrauti telefonus vos per valandą. Šiam efektui pasiekti naudojamas didesnės galios įkroviklis, kurio srovės stiprumas gali siekti net 20 V, kai įprasto krovimo įtampa yra 5 V. Šiuo metu, greito įkrovimo standartą palaiko beveik visi išmaniųjų telefonų gamintojai. Reikia atkreipti dėmesį, kad norint palaikyti kokybišką greito krovimo funkciją, reikalingas tam įrenginiui skirtas įkroviklis. Kroviklio galios didinimui įvairūs gamintojai gamina naujas technologijas. Įrenginiuose įmontuojami specialūs lustai, kurie sėkmingai kontroliuoja įkrovimo procesą – greitam ir saugiam vartotojui. Priešingai nei įprasti pakrovėjai, dauguma tokio tipo prietaisų sugeba bendrauti su išmaniuoju telefonu per tam tikrus kanalus. Vienas tokių pavyzdžių - „Qualcomm“ sukurta technologija „Quick Charge 3.0“, kurios pagalba, išmanusis telefonas įkrovikliui siunčia informaciją apie baterijos būklę ir tokiu būdu vyksta optimalios įtampos nustatymas bei reguliavimas.

Išmanieji telefonai

Tikriausiai nedaugelis gali įsivaizduoti kasdienybę be išmaniųjų telefonų. Šiuolaikiniai įrenginiai jau gali atstoti fotoaparatus, leidžia greitai naršyti internete, skaityti el. knygas, klausytis muzikos, žiūrėti filmus, dalyvauti vaizdo konferencijose ir naudotis programėlėmis. 1994 metais procesorių ir kompiuterių gamintoja IBM slapčia sukonstravo šių dienų išmaniųjų telefonų pirmtaką pavadinimu „Simon Personal Communicator”. Nors jis ir atliko visas bazines telefono funkcijas, šio prietaiso buvo parduota tik 50 000 vienetų, o jo gamyba nutraukta nepraėjus nei metams nuo išleidimo. Technologinė revoliucija įvyko 2007 metais, „Apple“ kompanijai išleidus pirmąjį „iPhone“ telefoną – revoliucinį įrenginį, kuris pasiūlė daug iki tol neregėtų išmaniųjų funkcijų. Svarbiausias skirtumas tarp išmaniųjų ir paprastų mobiliųjų telefonų - operacinė sistema, dėl kurios į telefoną galima įrašyti papildomas programėles, kurių pasiūla yra didžiulė. Dėl galimybės apdoroti duomenis ir prisijungti prie įvairių ryšių tinkle, šis mobiliųjų tipas taip pat lyginamas su kompiuteriais. Rinkoje išmaniųjų telefonų asortimentas yra itin platus – įvairių spalvų, dizaino, raiškos ir dydžių pasirinkimai. XX amžiaus pabaigoje sukurti išmanieji įrenginiai žengia sparčiu progreso keliu, kuris palengvina daugybę kasdienių veiksmų ir suteikia džiaugsmo.

Jutiklinis ekranas

Mobilieji telefonai gali naudoti dviejų tipų įvesties įrenginius. Įprastuose mobiliuosiuose telefonuose naudojamas klaviatūros tipo įrenginys, kuris montuojamas atskirai nuo mobiliojo telefono ekrano. Tuo tarpu mobiliuosiuose telefonuose su jutikliniu ekranu jutiklinis ekranas yra mobiliojo telefono ekranas, kuris taip pat veikia kaip įvesties įrenginys. Jutikliniai ekranai yra jautrūs slėgiui, vartotojas sąveikauja su mobiliosiomis programomis liesdamas paveikslėlius ar žodžius ekrane. Mobiliuosiuose telefonuose naudojamos jutiklinio ekrano technologijos apima varžines, talpines ir paviršinių bangų sistemas. Varžinė sistema susideda iš įprasto stiklo plokštės, padengtos laidžiais ir varžiniais metalo sluoksniais. Šie du sluoksniai yra atskirti tarpikliais, o įbrėžimams atsparus sluoksnis dedamas ant visos sąrankos. Kol monitorius veikia, per du sluoksnius teka elektros srovė. Kai vartotojas paliečia ekraną, du sluoksniai susiliečia tiksliai toje vietoje. Elektros lauko pokytį pažymi ir procesorius apskaičiuoja sąlyčio taško koordinates. Kai žinomos koordinatės, speciali tvarkyklė paverčia prisilietimą į kažką, ką gali suprasti operacinė sistema, panašiai kaip kompiuterio pelės tvarkyklė pelės judesius paverčia spustelėjimu ar vilkimu.
Skaityti daugiau

Bendra informacija apie: Apple iPhone 12 Pro, 256GB, Blue

Prekės ID: 33887126
Kategorija: Mobilieji telefonai
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 0,18 x 0,15 x 0,13 m, 0,45 kg
Lietuvių kalba: Nėra
Prekės ženklas: Apple
Korpuso tipas: Liečiamas ekranas
Telefono tipas: Išmanieji
2 SIM kortelės: Ne
Spalva: Mėlyna
3G: Taip
4G: Taip
5G: Taip
WiFi: Yra
NFC: Taip
Bluetooth: Taip
Bluetooth versija: 5.1
Ekrano tipas: OLED
Ekrano dydis (coliais): 6.1
Ekrano raiška: 1170 x 2532
Pagrindinė kamera: 12 + 12 + 12 Mpx
Priekinė kamera: 12 Mpx
Filmavimo raiška: 4K - 24 fps, 30 fps, or 60 fps
Procesoriaus tipas: Apple A14 Bionic
Procesoriaus dažnis: 2x3.1 + 4x1.8 GHz
Operatyvinė atmintis (RAM): 4096 MB
Vidinė atmintis (dalis skirta OS): 256 GB
Atminties kortelės tipas: Nėra
Atminties kortelės talpa: Nėra kortelės palaikymo GB
Baterijos tipas: Ličio jonų
Baterijos talpa: 2815 mAh
Operacinė sistema: iOS
Versija: 14
Jungties tipas: Lightning jungtis
FM imtuvas: Ne
MP3: Taip
Pirštų antspaudų skaitytuvas: Taip
Atsparumas drėgmei: Taip
Vandens atsparumo lygis: IP68
Modelis: iPhone 12 Pro
Rūšis: Apple, iphone 12 pro
Bevielis krovimas: Taip
Greitasis krovimas: Taip
Prekės būklė: Nauja
Aukštis: 146.7 mm
Plotis: 71.5 mm
Gylis: 7.4 mm
Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis): Telefonas, laidas, instrukcija
Pardavėjas: Pigu.lt
Visos šio ženklo prekės: Visos Apple prekės

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Įvertinimai ir atsiliepimai (0)

Apple iPhone 12 Pro, 256GB, Blue
Būkite pirmas parašęs atsiliepimą!
Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Įvertinti prekę

Klausimai ir atsakymai (0)

Paklauskite apie šią prekę kitų pirkėjų!
Užduoti klausimą
Jūsų klausimas buvo sėkmingai pateiktas. Į klausimą bus atsakyta per 3 darbo dienas
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių