Naudingi patarimai

6 patarimai, kaip patirti pavasarį 100%

Laisvalaikio prekės pigiau
2019 04 19
pavasario prekių asortimentas spalvotame fone

Pavasaris ne tik pažadina gamtą iš žiemos miego, bet ir mus išjudina iš sąstingio bei skatina imtis permainų - mėgautis vis dažniau pasirodančia saule ir kaip įmanoma labiau patirti visus pavasario teikiamus džiaugsmus. Jei nusprendėte, kad šis pavasaris privalo būti kitoks, 6 taisyklės kaip tik jums 100%!

Pamirškite automobilį – rinkitės smagią alternatyvą

Pats paprasčiausias būdas daugiau laiko praleisti gryname ore – garaže palikti automobilį ir darbą ar parduotuvę pasiekti kitomis transporto priemonėmis. Jei dabar pagalvojote apie dviratį, šiek tiek paskubėjote: šiuo metu galima rasti kur kas įdomesnių transporto priemonių, leidžiančių be didelių pastangų pasiekti savo kelionės tikslą.


Rekomenduojame elektrinį paspirtuką ar riedį. Pasirinkę šią alternatyvą stilingai riedėsite miesto gatvėmis ir turėsite kur kas daugiau laiko pasimėgauti atbundančia gamta. Savaitgalį toks pasivažinėjimas gali virsti puikia visos šeimos pramoga – elektriniai paspirtukai ir riedžiai saugūs, tad tiks ir Jūsų mažiesiems!

Kvepėkite pavasariu

Kvepalai yra svarbi mūsų įvaizdžio dalis – tinkamai pasirinktas aromatas gali įkvėpti naujiems nuotykiams ir paskatinti dažniau priimti ryžtingus sprendimus. Tad atėjus pavasariui, pats metas peržiūrėti savo kvepalų kolekciją ir naujam sezonui paieškoti naujo kvapo. Belieka tik nuspręsti – rinktis lengvą gėlių ar kitų pavasario natų aromatą. Ar ieškoti unikalumo ir pasigilinti į nišinių kvepalų kūrėjų supintas istorijas.