Apsipirkimo gidai

Sony PlayStation 4

Žaidimų konsolė Microsoft Xbox One S nuo 270€
2017 12 13
Sony PlayStation 4

„PlayStation 4“ yra ilgai lauktas „PlayStation 3“, vienos iš sėkmingiausių visų laikų žaidimų konsolių, įpėdinis. Jau ketvirtos kartos „PlayStation“ yra ypač galinga konsolė su bene didžiausiu žaidimų pasirinkimu.

Verta pripažinti, jog „PlayStation 3“ kadaise buvo beveik ideali konsolė – galbūt netgi šiek tiek keista, jog „Sony“ ne tik suteikė savo naujajai konsolei daugiau galios, bet ir padarė daug daugiau pakeitimų, pavyzdžiui, patobulino savo „DualShock“ valdymo pultelį. Nuo šiol mygtukai yra dar tvirtesni ir patogesni, o iki šiol niekur nematytas liečiamas valdymo laukelis atveria naujas galimybes valdant žaidimus ar programėles, kurias galite atsisiųsti internetu.

Programėles? Teisingai – jeigu jums pabodo jūsų smarkiai limituota išmaniojo televizoriaus operacinė sistema su nedideliu aplikacijų pasirinkimu, „PlayStation 4“ gali būti puikus įrenginys jums, kadangi tai yra ne tik įprasta žaidimų konsolė, bet ir pilnavertis pramogų centras, palaikantis tokias programėles kaip „YouTube“, „Netflix“, „Twitch“, „Spotify“ ir kt., todėl su savo „PlayStation“ galėsite nuveikti daugiau negu su įprastu išmaniuoju televizoriumi ar žaidimų konsole.

Jeigu mėgstate tradicinius filmus ir žaidimus Blu-ray ar DVD diskuose, nesijaudinkite, kadangi „PlayStation 4“ yra viena iš kelių žaidimų konsolių rinkoje, palaikančių ir šias technologijas. Be abejo, nemėgstantys diskų galės saugoti savo žaidimus ir filmus 500GB arba 1TB talpos (priklausomai nuo pasirinktos versijos) kietajame diske.

Top Sony PlayStation 4 žaidimų konsolių


Nenustebkite, jeigu išnaudosite visą šią vietą vien žaidimams – „PS4“ yra neįtikėtinai galinga konsolė ir didžiuliu žaidimų pasirinkimu – šiuo metu jų yra daugiau kaip 1500, o tai garantuoja valandų valandas smagaus laiko! Mėgstantys ekskliuzyvius žaidimus su „PlayStation 4“ galės mėgautis „Uncharted 4: A Thief‘s End“, „Horizon Zero Dawn“, „God of War“ ir įvairiausiais kitais žaidimais, kurie yra prieinami tik „PlayStation 4“ konsolės naudotojams.

Galbūt jūsų namuose nėra daug vietos ir norite kiek mažesnės konsolės? Tokiu atveju galite rinktis „PlayStation 4 Slim“ versiją su daug mažesniu korpusu, tačiau lygiai tokia pačia galia ir funkcionalumu. Na, o jeigu jūs norite žaisti žaidimus 4K raiška ir tiesiog norite galingiausios konsolės rinkoje, rinkitėsPlayStation 4 Pro“ su daug galingesne vaizdo plokšte ir procesoriumi.

Atsiliepimai apie visas tris „PlayStation 4“ konsoles yra tiesiog nuostabūs, o jų kaina (ypač įprastos „PS4 versijos) yra žema. Be to, Pigu.lt internetinėje parduotuvėje šias konsoles galite užsisakyti dar pigiau negu kitur, kadangi čia nuolat vyksta akcijos, išpardavimai ir taikomos nuolaidos su specialiais nuolaidų kodais.

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.