Naudingi patarimai

Geriausi kvepalai vasarai: kaip pasirinkti aromatą pačioms karščiausioms dienoms?

Didelis moteriškų kvepalų pasirinkimas
2019 07 04
kvepalai moterims su gėlėmis

Daugelis sutiktų, jog parfumerija slepia daugybę įdomių paslapčių. Pavyzdžiui, tie patys originalūs kvepalai, priklausomai nuo aplinkybių, gali atsiskleisti visiškai kitaip – šie skirtumai ypatingai išryškėja tuomet, kai termometrų stulpeliai pakyla aukščiau. Jei norite, kad ir vasaros laikotarpiu Jus lydėtų malonus ir neerzinantis aromatas, turėtumėte žinoti, kurie kvepalai moterims ir vyrams šiuo sezonu tinka geriausiai.

Vasariški kvepalai: pagrindinės taisyklės, kuriomis reikėtų vadovautis

Šiluma kone labiausiai paveikia kvepalų natų atsiskleidimą, tačiau jei tinkamiausius aromatus rinksitės atidžiai, bet kokių nesklandumų pavyks išvengti. Moteriški ir vyriški kvepalai vasaros sezonui turėtų būti pasirenkami vadovaujantis šiais patarimais.

Mažesnė koncentracija

Didesnę kvapiųjų medžiagų koncentraciją turintys kvepalai yra kur kas „aštresni“ ir stipresni, todėl jų aromatas išlieka ilgiau. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog aukštesnė temperatūra dar labiau paskatina aromatų atsiskleidimą, todėl didžiausios koncentracijos (EDP, PP) kvepalai vyrams ir moterims labai karštomis dienomis būna kiek per stiprūs. Tai pajausite tiek Jūs, tiek ir aplinkiniai.

Dažnai kalbama ir apie tai, jog vasariški kvepalai turėtų būti be alkoholio – esą mūsų odai kenksminga jo ir saulės reakcija. Tačiau iš tiesų alkoholis išgaruoja vos tik patekęs ant odos, o pagrindinė rizika kyla dėl kitų, kvapiųjų sudedamųjų dalių: jei pasikvepinsite tokiais kvepalais ir keliausite degintis, labai tikėtina, kad tose vietose pastebėsite rudas dėmeles.


Lengvesnės ir gaivesnės natos

Siekiant, kad vasaros sezonu vyriški ar moteriški kvepalai neerzintų, bet papildytų Jūsų stilių ir suteiktų dar daugiau energijos, labai svarbu atsižvelgti ir į jų ingredientus bei tipą. Citrusiniai, gaivūs kvepalai, sudaryti iš vieno ar kelių komponentų šiuo laikotarpiu yra vieni dažniausių pasirinkimų. Kaip populiariausi kvepalai moterims dažnai minimi lengvų gėlių ir vaisių aromatai, tuo tarpu geriausi vyriški kvepalai turėtų dvelkti jūros bangomis, gaiviais persikais ar greipfrutais.

Kitaip tariant, renkantis kvepalus, pirmiausia reikėtų apžiūrėti citrusinius, gėlių, vaisinius ir gaivius jų tipus. Tačiau nepamirškite, kad originalūs kvepalai turi papildyti Jūsų asmenybę ir patikti Jums patiems – tik tuomet Jus lydintis aromatas taps įvaizdžio dalimi, kurios nesinorės atsisakyti.