Apsipirkimo gidai

Ką žmonės galvoja gavę dovanų kuponą Kalėdų proga?

Išsirinkite dovanų koponą
2018 11 14
dovanu kuponai kaledoms

Ką žmonės galvoja gavę Kalėdų dovanų kuponą?

Kalėdos pirmiausia asocijuojasi su meile ir šiluma, tačiau vis labiau neramina klausimas, kaip šiais metais reikės nustebinti savo artimuosius ir bičiulius. Užuot ilgai svarsčius, kas kiekvieną iš jų padarytų laimingą, vis dažniau nusprendžiama pasukti paprastesniu keliu ir dovanojamas dovanų kuponas, taip suteikiant laisvę rinktis pačiam.

Tokia Kalėdų dovana vertinama prieštaringai. Todėl visada pagelbėja apsispręsti, kai sužinai, ką iš tikrųjų galvoja žmonės po eglute radę dovanų kuponą.  


Tai daug geriau, nei dar vienas indų servizas!

Tikriausiai sutiksite, jog kartais, praradę viltį artimuosius nustebinti originaliai, kaip paskutinio šiaudo griebiamės tradicinių dovanų idėjų ir ieškome naujų daiktų jų namams ar virtuvei. Tačiau rizika, jog tokia Kalėdų dovana nepasiteisins yra kur kas didesnė ─ ypač tuomet, jei nepasidomėsite, ko jiems šiuo metu iš tikrųjų reikia. Labai tikėtina, jog galimybė dovaną rinktis patiems iš tūkstančio galimų variantų juos maloniai pradžiugins.

Jis tikrai mane puikiai pažįsta!

Nors kalėdinių dovanų kuponų tikrai negalėtume įvardinti kaip itin asmeniško pasirinkimo, kai kurias žmonių grupes toks Jūsų sprendimas gali sužavėti. „Man nepatinka, kai garderobo/namų/stiliaus detalės parenkamos už mane“, „Retai kam pavyksta mane nustebinti per Kalėdas“ ─ kažkur girdėtos frazės? Jas sakantys bičiuliai tikrai apsidžiaugs, jei padovanosite jiems el. dovanų kuponą!

Kodėl aš pats apie tai nepagalvojau?

Dažnai vengiama dovanoti dovanų kuponus dėl to, jog nežinome, kaip į juos sureaguos mūsų artimieji ─ juk atrodo, kad galėtume labiau pasistengti ir paieškoti jiems ko nors asmeniškesnio. Tačiau jei patys jau gavome tokią kalėdinę dovaną, galime ramiau atsikvėpti ─ vadinasi, tokiems sprendimams uždegta žalia šviesa. Kažkas juk turėjo „pralaužti ledus“. Nenustebkite, jei kitais metais ir Jūs sulauksite tokios Kalėdų dovanos!


Ką galėsiu įsigyti?

Atslūgus pirmajam įspūdžiui, pradedame galvoti apie konkrečias naudas, kurias mums suteikia el. dovanų kuponai, todėl norisi atidžiau apžiūrėti visas ypatybes. Dar prieš pirkdami kuponą, turėtumėte pasistengti, kad šioje vietoje artimiesiems netektų nusivilti: jei padovanosite jiems galimybę apsipirkti pakankamai platų ir skirtingą asortimentą siūlančioje parduotuvėje, dovanos gavėjai liks patenkinti Jūsų sprendimu. Tai ypač svarbu tais atvejais, kai nesate tikri, ko artimiesiems šiuo metu reikėtų labiausiai.

Kiek laiko galioja kuponas?

Nuo galiojimo trukmės priklauso, ar pakankamai greitai reikės priimti sprendimą, ar dovanų kuponas gali dar šiek tiek pagulėti stalčiuje, todėl galite net neabejoti, jog Jūsų draugams iškils toks klausimas. Tam, kad per šventes nereikėtų rūpintis techniniais aspektais, iš anksto atkreipkite dėmesį, ar ši informacija yra pateikta ant kupono, ar ją subtiliai reikėtų užrašyti papildomai.

Tikėtina, jog neigiamų minčių gavus tokią kalėdinę dovaną pavyks išvengti, todėl jei neturite konkretesnių idėjų, verčiau neeksperimentuokite ir leiskite jiems patiems nuspręsti, kokia Kalėdų dovana būtų pati šauniausia!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.