Naudingi patarimai

Kvepalai Nina Ricci: nesuvaidinta elegancija ir šlakelis Prancūzijos svaigulio

Didelis moteriškų kvepalų pasirinkimas
2019 09 29
nina ricci kvepalai moterims

Paryžiaus mados namai „Nina Ricci“ buvo įkurti prieš daugiau kaip 87 metus – elegantišku įvaizdžiu ir moteriškumu garsėjančios dizainerės ir jos gyvenimišku džiaugsmu trykštančio sūnaus verslas labai greit sulaukė sėkmės ir pripažinimo. Savo pirmuosius kvepalus pristatę XX a. penktame dešimtmetyje, jie ilgą laiką tęsė kūrybinius procesus – nors pasikeitė ir kartos, ir prekinio ženklo savininkai, formulės bei neblėstanti elegancija šiuos kvepalus lydi iki šiol.


Pati Nina Ricci garsėjo ypatingu rafinuotumu, romantišku bei moterišku įvaizdžiu – didelė dalis šių ypatybių jaučiama ir kvepalų aromatuose, ir buteliukų dizainuose. Norinčios į savo kasdienybę įtraukti daugiau moteriškumo ir Paryžiaus spindesio, vis dar turi progą tai padaryti: siūlome susipažinti su trimis skirtingais Nina Ricci kvepalų aromatais!

Nina Ricci Rose Extase

Tai – ganėtinai nauji, 2017 metais sukurti kvepalai, kurie, neatsilikdami nuo prašmatnios paryžietiškos Nina Ricci sielos, pirmiausia dėmesį atkreipia išskirtiniu, Paryžiaus mados pasaulio įkvėptu dizainu. Saldžiai rausvas ir tobulai lygus, jis po kiekvieno papurškimo formuoja kvapnų pažadą.

Šis aromatas stebina intriguojančiais ir netikėtais deriniais, suteikiančiais ir saldaus tyrimo, ir moteriškumo palaimos. Gausiai žydinčios ir be galo maloningai kvepiančios rožės aromatas persipina su vos rūgščiomis avietėmis, raudonomis uogomis, ištirpstančiomis švelniame vanilės fone, o visa tai vainikuoja muskuso ir gintaro medienos pikantiškumas. Nina Ricci Rose Extase patiks kiekvienai romantiškai, jausmingai moteriai, norinčiai mėgautis autentiškais, Paryžiaus dvasia alsuojančiais aromatais.

Nina Ricci Luna

Šie kvepalai, sukurti 2016 metais, toliau plėtoja magiškų aromatų pasaulį, kuris šio prekinio ženklo buvo pradėtas vystyti dar 2006-aisiais. Lengvi, instinktyvūs ir jausmingi, šie kvepalai slepiasi obuolio formos žydrame buteliuke, kuris papildytas odiniu „kaklaraiščiu“ ir auksiniais lapeliais – tai simbolizuoja naktį, kuomet fantastinis pasaulis atgimsta labiausiai.

Gamintojai šį aromatą apibūdina kaip kvapą su gyvybingu intensyvumu – jis drąsus, nenugalimas ir tuo pačiu intriguojantis bei paslaptingas. Šie Nina Ricci kvepalai nustebins išskirtinėmis kreivėmis ir gurmaniškais akcentais: kvapų spektaklis prasideda su laukinių uogų natomis, apelsinų žiedu ir citrusiniais vaisiais. Juos apjungia širdį apsaldinanti karamelė, žavusis jazminas, kriaušė ir italinis šlamutis, o kompoziciją švelniai užbaigia vanilė, baltasis muskusas, saldymedis ir santalas. Šis aromatas dedikuojamas romantiškosioms gyvenimo tyrinėtojoms, neketinančioms atsikratyti paslapties šydo.

Nina Ricci Nina

Intriguojantis Nina Ricci Nina dvelksmas moteris žavi jau nuo 2006-tųjų metų, tačiau iš tiesų tais metais kvepalai buvo atnaujinti – šio, be galo viliojančio kvapo istorija prasidėjo dar 1987-aisiais. Įkvėpimo gamintojai sėmėsi garsiosios Nina Ricci asmenybėje: šį kartą bandyta atskleisti jos drąsią, tačiau vis vien labai kerinčią „karamelinę“ pusę. Kvepalų dizainui pasirinktas meilės simboliu laikomo obuolio formos flakonėlis, kerintis tobulomis formomis ir žavingai blizgančiais lapeliais. Uždraustas vaisius, kuriam pernelyg sunku atsispirti.

Natų derinys sužavės kiekvieną, vertinančią išskirtinius, tačiau vis vien moterišku žavesiu spinduliuojančius aromatus. Ši magiška istorija prasideda nuo žaliųjų ir gelt