Naudingi patarimai

Nuomojamo būsto apstatymas: kaip ekonomiškai, tačiau komfortiškai įrengti būstą nuomininkams?

Didelis svetainės baldų pasirinkimas
2019 05 28
ryškūs ir spalvoti svetainės baldai

Svarstydami, kaip išsinuomoti butą, žmonės daug dėmesio skiria jo interjero vertinimui – butas taps naujaisiais namais, todėl norisi, kad jie spinduliuotų jaukumu ir leistų jaustis maloniai. Visgi, ruošdami butą nuomai, nežinome, kokie bus būsimųjų nuomininkų poreikiai, todėl ir apstatymas tampa pakankamai sunkia užduotimi. Tačiau jeigu atkreipsite dėmesį į kelis esminius aspektus, nesunkiai pataikysite į kiekvieno skonį!

Tvarkinga santechnika ir jokių sovietinių detalių

Svarstydami, kaip paruošti butą nuomai, pirmiausia realistiškai turėtumėte įvertinti dabartinį jo stovį – būsimieji nuomininkai tikrai pastebės, jei remontas jame darytas seniau nei prieš kelis dešimtmečius. Tai nereiškia, jog kiekvieną detalę turite restauruoti atsižvelgdami į naujausias tendencijas! Tačiau jeigu vonia jau gerokai parūdijusi, kranas niekaip nenustoja lašėti, o plytelės nekeistos dar nuo tada, kai šį butą įsigijote Jūs, apie pokyčius pagalvoti tikrai reikėtų.

Svarbiausia – funkcionalumas

Jei paklaustume, kaip oficialiai išnuomoti butą, kiekvienas pateiktų labai panašų atsakymą, tačiau jeigu paprašytume įvardinti, ko reikia jaukiems namams, išgirstume kur kas įvairesnių atsakymų. Logiška, kad kiekvienam skoniui tiksiančių detalių kambariuose nesutalpinsite, tačiau galite pasistengti, kad namuose esantys baldai ir įrenginiai būtų kuo funkcionalesni – tuomet kiekvienas juos panaudos pagal jam priimtiną paskirtį.

Sofą lovą vieni panaudotų retkarčiais užsukantiems svečiams, o kitiems tai taptų pastovios nakvynės vieta, išskleidžiamas stalas vienu atveju taip ir liktų nepaliestas, o kitu – visuomet stovėtų išskleistas. Svarbiausia palikti nuomininkams galimybes erdvę pritaikyti pagal savo poreikius – tuomet Jūsų buto paklausa bus kur kas didesnė.

Neutrali spalvų paletė

Ne paslaptis, jog spalvos daro labai didelę įtaką bendram erdvės suvokimui ir pirmajam įspūdžiui, todėl šiam aspektui taip pat reikėtų paskirti pakankamai dėmesio. Pats saugiausias variantas – rinktis neutralių atspalvių baldų komplektus, tradicinių spalvų buitinę techniką ir vengti pernelyg drąsių, iššaukiančių sprendimų. Yra žmonių, kurie netgi negali pakęsti tam tikrų atspalvių, tačiau tai nereiškia, jog jie būtų prasti nuomininkai, tad šiuo atveju verčiau pasistengti ir įtikti kuo platesnei auditorijai.


Gyvybės suteikiančios detalės

Vadovaudamiesi prieš tai minėtu patarimu, rizikuosite sukurti pernelyg nuobodžią, o galbūt – net ir labai niūrią aplinką. Kad taip neatsitiktų, pasirūpinkite ir keliais žaviais aksesuarais: tai gali būti spalvingas paveikslas, žaismingos pagalvėlės ar įdomus sieninis laikrodis. Jei nuomininkams šios detalės nepatiks, jie bet kada galės jas pakeisti, tačiau nuotraukose Jūsų butas atrodys kur kas įspūdingiau.