Apsipirkimo gidai

Viskas, ko norisi. TURIM!

2019 05 06
turim kampanija

Kai ateina pavasaris – sunku nustygti vietoje. Norisi lėkti, bėgti, džiaugtis, keistis. Saulė ir šiluma įkvepia ieškoti spalvų, atneša norą bendrauti ir leisti laiką lauke. Tad kviečiame pildyti visus savo pavasario norus!
 

TURIM! Pigu.lt asortimente – daugiau nei 20 tūkst. baldų

Kiekvienuose namuose gimsta unikali istorija. Naujus namus kuriančiai šeimai, į mokslus vaikus išlydintiems tėvams, vis dažniau anūkams duris atveriantiems seneliams, pasitinkantiems nuomininkus ar kuriantiems biurą – visų istorijoms turime pasiūlymą. Jūsų pasirinkimui – daugiau nei 20 000 baldų.
 


TURIM! Pigu.lt – tūkstančiai sprendimų laisvalaikiui

Šiandien – geriausia diena! Pati geriausia diena daryti tai, ko norisi. Kai gamta kviečia į lauką, lieka tik išsirinkti, ko norisi. Pasivažinėti dviračiu ar išbandyti riedlentę, pašokinėti ant batuto ar išsimaudyti baseine, pasikviesti svečių ir išbandyti naują receptą ar su knyga pasisupti hamake? Čia lemta išsipildyti tūkstančiams norų.


TURIM! Pigu.lt - tūkstančiai grožio ir geros savijautos receptų

Pavasario atbundanti gamta įkvepia ir mus pokyčiams. Norisi daugiau laiko skirti sau, puoselėti grožį ir gerą savijautą. Tad kviečiame atrasti savo grožio ir geros savijautos receptą, susikurti unikalų stilių ir dermę tarp to, kas esame viduje ir išorėje.Pirkėjams patiko šis įrašas

4.5/5
11 Klientų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.