Jabra Evolve 65 MS Mono + įkrovimo stotelė

Prekės ID: 16910500
AKCIJA PRISTATYMUI GERA KAINA!
%

Nemokamas pristatymas galioja nuo rugpjūčio 17 d. 17 val. rugpjūčio 18 d. 9 val. vartotojams, perkantiems spec. ženklu pažymėtas prekes už 20 € ir daugiau.

Tipas:

Nusako įrenginio paskirtį ar rūšį.

Paskirtis:

Nurodo, kokia ausinių paskirtis. Pavyzdžiui, vaikams, žaidimams, sportui, universalios.

Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 094
Registruotis
18800
917 / mėn
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 18800 , sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 917 , metinė palūkanų norma – 41,12%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 000 , sutarties sudarymo mokestis – 000 , BVKKMN – 49,96%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 33012 .
Pardavėjas: Pigu.lt
4.7/5

Nepamirškite apsaugoti savo pirkinių!
Gamintojo suteikiamas draudimas: 0 metų
Draudimas - nuo dūžių, vandens, vagystės
Gamintojo suteikiama garantija fiziniams asmenims: 2 metai
Kiekis - +
Pristatymo terminai: pasirinkite savo miestą

Prekės aprašymas: Jabra Evolve 65 MS Mono + įkrovimo stotelė

"Jabra Evolve 65" yra aukštos kokybės belaidės ausinės, leidžiančios susikoncentruoti į darbą, o ne aplinkos triukšmą. Idealiai tinka dirbantiems dideliuose biuruose arba skambučių centruose. 

Ilgas baterijos veikimas ir belaidis ryšys

Vienas įkrovimas užtikrina 10 valandų ausinių veikimo trukmę. 

30 metrų belaidžio ryšio diapazonas. Belaidė "Bluetooth" technologija 1.5 suteikia Jums iki 30 metrų laisvų rankų įrangos ryšį su asmeniniu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ir planšetiniu kompiuteriu, todėl kalbėdami nebūtinai turite sėdėti prie savo darbo stalo. 

Darbo vietos kontrolė

Ausinės efektyviai pašalina pasyvų, aukšto dažnio aplinkos triukšmą pokalbio metu, kas ypatingai svarbu dirbant triukšmingoje biuro aplinkoje. 
Specialus ausinių indikatorius "BusyLight" pokalbio metu įsižiebia raudona šviesa, kas aplinkiniams parodo, kad tuo metu esate užimtas ir Jūsų nevalia trukdyti. Indikatorių galima įjungti ir rankiniu būdu, kai nenorite, kad Jus kas nors trukdytų ir galėtumėte susikoncentruoti į savo darbą. 

Ryšys ir jungtys

Prijunkite belaidį ryšį per "Bluetooth" (su USB priedu kompiuteriams) arba prijunkite prie įrenginio naudodami USB laidą. Dvejopos jungtys leidžia vienu metu prisijungti prie savo kompiuterio ir "Bluetooth" įrenginio.

Įkrovimas 

"Evolve 65" turi įkrovimo priedą, kuris lengvai ir patogiai įkrauna ausines ir taupo vietą ant Jūsų darbo stalo. "Evolve 65" ausines galima įkrauti ir tiesiog jungiant jas prie kompiuterio naudojant USB laidą.

 • Tipas: belaidės ausinės
 • Ausinių skaičius: 1
 • Technologija: triukšmo mažinimo
 • Belaidis ryšys: Bluetooth, NFC
 • Bluetooth veikimo diapazonas: 30 m
 • Jungtis: USB
 • Pokalbių trukmė: iki 10 val.
 • Veikimas budėjimo režimu: iki 15 dienų
 • Įkrovimo trukmė: apie 2 val. 
 • Garsas: mono
 • Mikrofonas: yra
 • Matmenys: ausinė - 17,6 x 20,6 x 5,1 cm, įkrovimo stotelė - 10,95 x 14,3 x 9,8 cm
 • Ausinių svoris: 79 g
 • Spalva: juoda

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Jabra

„Jabra“ – tai pasaulinis prekės ženklas, neabejingas aukščiausios kokybės garsui. Ilgametė kompanijos patirtis, žinios apie žmogaus ausies struktūrą ir klausos aparatą, padeda kurti išskirtinius „Jabra“ garso technikos produktus.

„Jabra“ vizija – padėti kiekvienam išgirsti tai, ką norima išgirsti – nuo įprasto garso iki triukšmo filtravimo, kad gyvenimas skambėtų geriau.

„Jabra“ yra „GN Group“ dalis, su kuria kartu veikia jau daugiau nei šimtmetį. Tai jie pirmieji nutiesė telegrafo kabelius, jungiančius Europą ir Aziją, pirmieji sukūrė itin didelį triukšmą slopinančius mikrofonus ir pirmieji įdėjo širdies ritmo monitorių į porą sportinių ausinių. Taigi, kalbant apie aukštos kokybės garsą visomis jo formomis – „Jabra“ galima laikyti ekspertais.

„Jabra“ įkūrėjas „GN Group“ savo veiklą pradėjo nuo vizijos: sujungti visą pasaulį. Praėjus 150 metų, „Jabra“ vis dar sunkiai dirba tam, kad ši vizija taptų realybe, naudojant novatoriškas technologijas, kurios palaiko ryšį ir padeda išgirsti pačius svarbiausius gyvenimo įvykius, pačius maloniausius garsus ir pajusti kiekvieną mėgstamiausios dainos akordą.

Jabra Evolve 65 MS Mono + įkrovimo stotelė Jabra

Belaidės ausinės

Belaidės ausinės neturi visiškai jokio kabelio ar jungties, o su įrenginiu susiejamos radijo arba infraraudonųjų spindulių signalu. Jos gali būti naudojamos įvairioje veikloje, nes turi itin daug privalumų. Kiekvieną dieną visame pasaulyje žmonės mėgaujasi belaidžių ausinių suteikiama laisve sport