Juodasis išpardavimas

Projektorius 4K, lazerinis, pilkas, VAVA VA-LT002

Prekės ID: 36310683
Maksimali raiška:
Nenurodyta
Vaizdo dydis (įstrižainė):
65 - 150
pigueurai-icon
Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 860,58
Registruotis
€ 2 60783
€ 2 99900

Pardavėjas:
Kiekis - +

DIRBAME. Atnaujinus karantino sąlygas, internetu pateiktų užsakymų atsiėmimo tvarka visuose Pigu.lt užsakymų atsiėmimo punktuose nesikeičia.

Prekės aprašymas: Projektorius 4K, lazerinis, pilkas, VAVA VA-LT002

ATVAIZDAVIMAS YPAČ NEDIDELIU ATSTUMU
Prietaisas atvaizduoja net 100 colių vaizdą tik 7,2 colio atstumu nuo sienos! Dėka jūsų namų vietą taupančio dizaino, greitos ir nesudėtingos konfiguracijos ir nuo 80 iki 150 colių projekcijos galimybių galėsite pasijausti tarsi tikrame kino teatre net nepakildami nuo sofos!
4K RAIŠKA SU „HDR 10“
Mėgaukitės nuostabą keliančiais vaizdais, kurių spalvos gilesnės, didesnis kontrastas, sodresnis vaizdas ir ryškesni įspūdžiai.
PAŽANGUS LAZERINIS ŠVIESOS ŠALTINIS
2500 ANSI ryškumo liumenų, kartu su moderniausiu vaizdu ir spalvomis suteikia net iki 25 000 valandų mėgavimosi kokybišku vaizdu be jokio vargo ir techninės priežiūros. Tik pagalvokite - 4 valandos įspūdžių kasdien ateinančius 17 metų!
NAMŲ KINO TEATRAS SU ALPD 3.0
Patentuota pažangi technologija padvigubina standartinių projektorių šviesos efektyvumą. Mėgaukitės mėgstamais filmais ir televizijos laidomis bet kurioje savo namų vietoje dieną ar naktį.
INTEGRUOTA HARMAN KARDON SISTEMA
Prietaise integruoti stereofoniniai garsiakalbiai užtikrina aukštos kokybės garsą ir 60 W galios. Lossless dts-HD ir Dolby Audio technologijos apsaugo nuo garso netikslumų ir leidžia mėgautis puikia gars