Naktinis ispardavimas

76141 LEGO® Super Heroes Marvel Avengers Movie 4 Tanoso robotas

Prekės ID: 28271169
5/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Kliento įvertinimas | Klausimai ir atsakymai
GERIAUSIA KAINA TOP prekė
Prekės ženklas:
€ 1169
€ 1299*

Sutaupote: € 130

Pardavėjas:
Pigu.lt
Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia € 1299, taikomas administravimo mokestis€ 299. Prekės kaina su administravimo mokesčiu . Pridėk prekių ir nemokėk mokesčio!
Kiekis - +
Atsiimkite rytoj 

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: 76141 LEGO® Super Heroes Marvel Avengers Movie 4 Tanoso robotas

„Marvel“ Keršytojų veiksmas su Tanoso robotu ir piloto minifigūrėle!

Vaikų superherojų laukia nuotykiai su šiuo konstruojami LEGO® žaislu, jiems atkuriant „Marvel“ Keršytojų filmų veikėją Tanosą ir jo milžinišką robotą.

Ar esate pakankamai drąsūs nuversti blogio įsikūnijimą Tanosą? Kai superblogiukas įsėda į savo milžiniško roboto kabiną, jis dar labiau pašėlsta ir tampa dar pavojingesnis. O su 6 Begalybės akmenimis Begalybės pirštinėje Tanos yra visagalis. Ar siaubingajam Tanosui pavyks atlikti savo užduotį sunaikinti pusę visatos gyventojų? Tik tu gali tai nuspręsti!

Superherojų gerbėjai gali leistis į veiksmo kupinas pramogas ir nuotykius su šiuo lanksčiu LEGO® Marvel Keršytojų Tanoso robotu (76141). Kai vaikai įsodina Tanoso minifigūrėlę į konstruojamą robotą, superblogiukas dar labiau pašėlsta ir tampa dar pavojingesnis! Šaunus veiksmas su Tanoso LEGO® minifigūrėle. Superherojų gerbėjams patiks ši veiksmo kupina Tanoso roboto figūrėlė. Vaikai atidaro megamašinos kabiną ir įsodina į vidų Tanoso minifigūrėlę. Lanksčios rankos ir kojos leidžia nevaržomai judėti, o grėsminga Begalybės pirštinė su 6 Begalybės akmenimis suteikia šiam mechaniniam „Marvel“ Keršytojų superblogiukui galią sunaikinti pusę visos visatos gyvybės! Kad būtų smagiau konstruoti atsisiųskite nemokamą „LEGO Life“ interaktyvią programėlę. „Marvel“ Keršytojų pramogos su konstruojamais LEGO žaislais vaikams. LEGO Marvel Keršytojų konstravimo žaislai atveria vaikams išradingo žaidimo vaidmenimis visatą. Su nuostabiomis transporto priemonėmis, robotais, pastatais, minifigūrėlėmis, ginklais ir įranga jaunieji superherojai gali atkurti mėgstamas scenas ir kurti savo nuotykius.

• Įtraukite jaunuosius su