Naktinis ispardavimas

76158 LEGO® DC Comics Super Heroes Pingvino gaudynės šikšnosparnio kateriu

Prekės ID: 31364811
GERIAUSIA KAINA TOP prekė
Prekės ženklas:
€ 1169
€ 1299*

Sutaupote: € 130

Pardavėjas:
Pigu.lt
Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia € 1299, taikomas administravimo mokestis€ 299. Prekės kaina su administravimo mokesčiu . Pridėk prekių ir nemokėk mokesčio!
Kiekis - +
Atsiimkite rytoj 

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: 76158 LEGO® DC Comics Super Heroes Pingvino gaudynės šikšnosparnio kateriu

Betarpiškos Betmeno™ pramogos su konstruojamais žaisliniais laivais.

Betarpiškos Betemeno™ kovos su Pingvinu™ pramogos su LEGO® superherojų minifigūrėlėmis ir konstruojamais žaisliniais laivais.

Pingvinas™ pabėgo savo beprotišku ančiuko laivu! Paleisk Betmeno laivą ir pradėk gaudynes! Plevesuojančiu apsiaustu Betmenas lekia paskui super blogiuką. Iššauk iš Betmeno laivo lazerio. Sviesk Betmeno batarangą. Ar pingvinas apsigins nuo jų savo skėčiu? Ar Betmenas™ nuskandins ančiuką ir sugaus Pingviną? Tai nuspręs jūsų superherojus.

LEGO® DC Betmeno laivas persekioja Pingviną! (76158) atveria mažiesiems begalines išradingo žaidimo vaidmenimis galimybes su mėgstamais personažais iš Betmeno™ filmų. Puikus konstruojamas žaislas Betmeno gerbėjams! Betmeno ir Pingvino minifigūrėlės bei 2 šaunūs konstruojami laivai, kad vaikai galėtų iškart kibti į superherojų veiksmą ir nuotykius. Šis LEGO 4+ rinkinys yra puikus būdas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiesiems įgyti konstravimo įgūdžių. Jį lengva konstruoti, todėl net pradedantieji konstruotojai gali su malonumu konstruoti savarankiškai, o paprastas vadovas aiškiai paaiškina konstravimo procesą, suteikdamas vaikams pasitikėjimo imtis sudėtingesnių LEGO projektų. Ieškote geros LEGO dovanos vaikams?

• LEGO® DC Betmeno laivas persekioja Pingviną! (76158) įkvepia mažųjų vaizduotę ir kūrybiškumą, jiems žaidžiant vaidmenimis su superherojų minifigūrėlėmis ir žaislinėmis transporto priemonėmis iš DC komiksų ir filmų. 
• Šį konstravimo rinkinį sudaro Betmeno™ ir Pingvino™ minifigūrėlės bei Betmeno laivas ir Pingvino laivas ančiukas. Laivai ne plūdrūs, bet jie atvers neišsemiamas žaidimo galimybes sausumoje! 
• LEGO® 4+ rinkiniai padeda vaikams iškart pradėti konstruoti su specialia pagrindo plokštele. Konstruodami jie įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir atranda begalinę nuostabių personažų ir kūrybiškų žaidimo galimybių visatą. 
• Šis šaunus konstravimo žaislas, kupi