Naktinis ispardavimas

Tualetinis vanduo Jean Paul Gaultier Ultra Male EDT vyrams 75 ml

Prekės ID: 21400225
Akcija pristatymui GERIAUSIA KAINA
Tūris:
75 ml
Koncentracija:
EDT
€ 7399
€ 11700*
€ 98653 / l

Sutaupote: € 4301

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Tualetinis vanduo Jean Paul Gaultier Ultra Male EDT vyrams 75 ml

Tai nauja ankstesnių Jean Paul kvepalų Le Male interpretacija arba sustiprinta jos versija.

Ultra Male aromatas yra vyriškas, intensyvus, jaudinantis, tačiau tuo pačiu labai švelnus. Jis sukurtas iš kontrastingų natų ir yra aštresnė ankstesniojo aromato versija.

Pradžioje jis atsiveria bergamočių kvapais, kuriuos papildo sultingos kriaušių, levandų ir mėtų natos. Širdies natose sumaišyti kmynų ir cinamono kvapai su kvapiojo šalavijo dvelksmu. Aromato pagrindas sukomponuotas iš vanilės, ambros ir medienos natų.

- Viršutinės natos: bergamotė, kriaušės, mėta, levandos, citrinos;
- Vidurinės natos: cinamonas, kvapusis šalavijas, kmynai;
- Pagrindinės natos: vanilė, ambra, kedras, pačiuliai.

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier yra pasaulyje gerai žinomas dėl savo ikoninių drabužių dizainų, įskaitant Madonnai sukurtą, liūdnai pagarsėjusią kūginę liemenėlę. Jo kuriami kvapai pasaulyje tapo tokie pat atpažįstami kaip ir jis pats. Su savo išskirtinio dizaino kvepalų buteliukais ir klasikiniais kvapų deriniais „Jean Paul Gaultier“ šiandien yra vienas iš žinomiausių prekių ženklų.


Pats Jean Paul Gaultier, gimęs 1952 m., užaugo Arcueil miestelyje, pietinėje Paryžiaus dalyje. Jo močiutė buvo labai įtakinga „sveikos gyvensenos patarėja“, kuri patardavo savo klientams geriau apsirengti tam, kad šie pagerintų savo savijautą. Tai buvo pavyzdys pačiam Jean Paul ir kartu mylimos veiklos pradžia. Jo filosofija: „Norėčiau pasakyti žmonėms: atmerkite akis ir suraskite grožį ten, kur paprastai jo nėra“.


„Jean Paul Gaultier“ tiki, kad kvapas visada bus pirmas dalykas, kuris prisiliečia prie mūsų odos ir tik vėliau drabužiai. Šis dizaineris yra laikomas neabejotinu genijumi, kurio kūrybiškumui ribų nėra. Jo kūryboje atsispindi pagrindinės jo kaip asmenybės savybės: provokuojantis, švelnus tačiau kartu ir maištingas, išmintingas bei mylintis meną.

Tualetinis vanduo Jean Paul Gaultier Ultra Male EDT vyrams 75 ml               Jean Paul Gaultier

Koncentracija

Koncentracijos tipai Šifravimas Kiek valandų išlieka kvapas? Grynojo kvapo konsistencija
EDT ""Eau De Toilette"" Gali išlikti nuo 2 iki 4 val