Didysis pavasario ispardavimas

Tuoletinis vanduo Emporio Armani Stronger With You EDT vyrams 50 ml

Prekės ID: 19506900
5/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0
6 Klientų įvertinimai | Klausimai ir atsakymai
Šią prekę galite įsigyti ne tik internetu, bet ir Klaipėdos parduotuvėje
€ 5464
€ 5999*
€ 1 09280 / l

Sutaupote: € 535

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Atsiimkite rytoj 

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Tuoletinis vanduo Emporio Armani Stronger With You EDT vyrams 50 ml

Tualetinis vanduo Giorgio Armani Stronger With You, skirtas vyrui, kuris gyvena dabartyje, šiuolaikiškoje ir modernioje aplinkoje. Priklauso nuolat lekiančiam, skubančiam miesto vyrui, kuri gali būti nenuspėjamas savo idėjomis ir orginalumu.

Elegancija ir pasitikėjimas savimi - vieni pagrindinių bruožų, kuriuos išryškinti padeda šalavijo nata. 

Žodžiai - "Stipresnis su tavimi" nusako mylinčio ir ištikimo vyro amplua. 

Buteliuko stilius yra klasikinis, subtilus ir elegantiškas, kuris yra nežymiai apvalus, taip norint išreikšti vyriškas kūno formas - pečius. Žiedelis aplink buteliuką simbolizuoja besalygišką meilę. Tai lyg ištikimybės simbolis. 

-Viršutinės natos: 
-Vidurinės natos: 
-Pagrindinės natos: 

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

Giorgio Armani

„Armani“ mados namų įkurimo data yra 1975 m., kai Italijoje juos atidarė Giorgio Armani. Giorgio gimė Piacenzoje, 40 mylių į pietus nuo Milano. Per daugelį veiklos metų „Armani“ tapo pasaulinio masto elegancijos, paprastumo ir rafinuotumo ženklu, kurį toliau motyvuoja ir įkvepia „Giorgio“. „Armani“ mados namuose yra visko: drabužių, juvelyrinių dirbinių, laikrodžių , kosmetikos, namų interjero detalių ir žinoma.


1982 m. buvo išleistas pirmasis šių namų kvapas vadinamas tiesiog „Armani“. tai buvo tikras pasisekimas šiems mados namas ir didžiulis atradimas moterims. 1984 m. buvo išleistas ir pirmasis „Armani“ kvapas vyrams - „Armani Eau Pour Homme“.


Bėgant metams šie mados namai sukūrė įvairias šiandien gerai žinomų kvapų linijas, tokias kaip „Acqua Di Giò Pour Homme“, „Armani Mania“, „She and He“, „Sensi“ ir „Sensi White“, „Diamonds“ ir žinoma „Si“. Kvepaluose naudojami aromatai primena gėles, jūrą, rytietiškus prieskonius bei citrusus. „Armani“ kvepalų asortimente Jūs tikrai rasite tai, ką Jūs norėsite užuosti vėl, vėl ir vėl.