Garmin Fenix 5X Sapphire, Juoda

Šią prekę galite įsigyti Vilniaus parduotuvėje
Pasirinkite:
Pasirinkite:
Prekė išparduota

Registruokitės ar prisijunkite ir mes pranešime,
kai ši prekė pasirodys prekyboje.

Prekės aprašymas: Garmin Fenix 5X Sapphire, Juoda

Iš savo treniruočių gaukite daugiau

 • „Ultra multisport“ tipo GPS laikrodis su jau įkeltais spalvotais Europos topografiniais žemėlapiais ir papildomomis navigacinėmis savybėmis
 • Tvirto plieninio korpuso laikrodis su nerūdijančiojo plieno EXO tipo antena ir įbrėžimams atspariu safyriniu stikliuku
 • Sporto profiliai visoms sportinėms veikloms ir nuotykiams kartu su Elevate™ riešiniu pulsometru
 • Svarbiausia treniruočių informacija – spustelėjus mygtuką. Matykite savo produktyvumą ir treniruočių efektyvumą
 • Išmaniosios savybės2: išmanieji pranešimai, Wi-Fi sąsaja sinchronizacijai su sistema Garmin Connect™ ir laikrodžio konfigūravimas renkantis nemokamą laikrodžio ciferblato dizainą bei kitas programėles iš programų parduotuvės Connect IQ™
 • Integruoti jutikliai: GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai, barometrinis aukštimatis, 3 ašių kompasas ir giroskopas

fēnix 5X Sapphire – tai „ultra multisport“ tipo GPS laikrodis atletams ir nuotykių ieškotojams. Tai yra pirmasis fēnix serijos laikrodis, kuris turi spalvotą Europos rekreacinį žemėlapį navigacijai, tad naujas vietas galėsite pasiekti garantuoti, kad rasite kelią atgal. Taip pat gausite naudingų funkcijų treniruotėms: Elevate™ riešinį pulsometrą2, paruoštus sporto profilius ir pažangias treniruočių metrikas, kurios padės treniruotis efektyviau. Išmanieji pranešimaipadės palaikyti ryšį su pasauliu, o greitai nuimamais QuickFit™ dirželiais galėsite akimirksniu pakeisti įvaizdį be jokių papildomų įrankių.

Ryškus dizainas, stulbinantis funkcionalumas

fēnix 5X Sapphire  yra aukščiausios klasės 51 mm dydžio laikrodis su pačiomis pažangiausiomis treniruočių ir navigavimo savybėmis. fēnix 5X yra tvirto dizaino ir pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijančiojo plieno EXO tipo anteną ir kalto plieno nugarėlę, taip užtikrinant geriausią funkcionalumą bet kokiomis sąlygomis (atsparus vandeniui net iki 100 metrų). fēnix 5X Sapphire  atitiks jūsų estetikos ir funkcionalumo ambicijas.

Spalvoti ir detalūs Europos žemėlapiai

Nesvarbu, ar esate mieste, ar laukinėje gamtoje, nes fēnix 5X Sapphire laikrodyje integruoti žemėlapiai ir navigacinės savybės padės orientuotis ir užtikrins, kad keliaujate reikiama kryptimi.

 • fēnix 5X Sapphire  turi įkeltus spalvotus Europos topografinius žemėlapius, jie pritaikyti taip, kad svarbiausią informaciją pamatytumėte vienu žvilgsniu
 • Funkcija Round-trip parinks geriausius maršrutus dviratininkams ir bėgikams pagal pasirinktą atstumą
 • Lengvai suprantami navigaciniai nurodymai apie artimiausius posūkius – laikrodžio ekrane
 • Žemėlapio režimas Around Me supaprastintai parodys netoliese esančias vietas, dėl to galėsite greičiau, paprasčiau ir saugiau keliauti po nepažįstamas vietoves
 • Matykite jums svarbią informaciją pačiame žemėlapyje, tad judant nebereikės keisti duomenų laukelių
 • Su funkcija GroupTrack4  galėsite matyti savo bičiulius, kai juos pamesite iš akiračio, pavyzdžiui, slidinėdami kalnuose. Naudojant funkciją LiveTrack artimieji galės sekti jūsų nuotykius realiuoju laiku2

Nuostabus ryškumas

Nuolat veikiantis didelės raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas bus ryškus bet kuriuo metu. fēnix 5X Sapphire 1,2 in dydžio ekrane naudojama transflektyvi technologija, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas stiprioje saulės šviesoje tampa dar ryškesnis. Kad užtikrintume šio sportinio laikrodžio ilgaamžiškumą,  fēnix 5X Sapphire  laikrodžiai gaminami su aukštos kokybės įbrėžimams atspariu safyriniu stikliuku.

Integruotas riešinis pulsometras

Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5X Sapphire laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, kuriuo galėsite stebėti savo pulsą be širdies ritmo matavimo diržo. O dėl visiškai naujo integruoto Elevate jutiklio galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija bei matyti tikslesnę visos dienos sudegintų kalorijų informaciją.

Keiskite įvaizdį greitai nuimamais dirželiais

Išsirinkite greitai nuimamą QuickFit dirželį iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu pakeiskite įvaizdį. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir viskas.

fenix hr

Viskas ką turite žinoti apie savo treniruotes

Viskas, ką turite žinoti apie savo treniruotes
Jūsų tikslas nuolat stiprėti ir tobulėti priverčia dirbti dar sunkiau ir ilgiau. fēnix 5X Sapphire  turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.

 • Treniruočių produktyvumas: parodys, kaip efektyviai treniruojatės, pateiks informaciją, ar treniruotės buvo produktyvios ir ar yra daroma pažanga.
 • VO2 maksimumo nustatymas: apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisavinamo deguonies kiekis per minutę, taip nurodant bendrą sportinę būklę.
 • Treniruočių intensyvumas: parodys, ar treniruotės buvo intensyvios, ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
 • Priminimas apie poilsį: pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.


Kitos pažangios savybės padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, geriau įvertinti savo sportinę būklę važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys geriausią finišo pasiekimo laiką bėgant 5  km, 10  km, pusę maratono ar maratoną pagal esamą VO2 maksimumo rodiklį. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas 2.0“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad sunkios, intensyvios treniruotės tikrai atsiperka.

Pakelkite savo bėgimą į kitą lygį

Nuo šiol galėsite pasiekti dar daugiau sekdami Garmin bėgimo informaciją. Naudodami treniruočių funkcijas matysite dar detalesnius fiziologinius duomenis ir pažangią bėgimo dinamikos informaciją1, kuri gali padėti tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Be šių duomenų, matysite sportinės formos įvertinimą, kuri jūsų esamą formą palygina su vidutine, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžytis su kitais atletais nusistatydami tiesioginius Strava segmentus, ir gausite įspėjimus, kai segmentai prasidės ir pasibaigs. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir palyginti juos su asmeniniu rekordu.

Susieję su palaikomu širdies ritmo matavimu diržu, tokiu kaip  HRM-Run™, galėsite matyti papildomų duomenų3. Matysite tokią informaciją kaip streso įvertinimas (streso lygis įvertinamas pagal tarpus tarp širdies dūžių, vertikalųjį svyravimą ir jo koeficientą bei žemės kontakto laiką ir jo balansą), visa tai padės tobulinti bėgimo techniką ir bėgioti efektyviau.

Bėkite aukštyn

fēnix 5X Sapphire  siūlo paruoštų sporto profilių, skirtų bėgiojantiems gamtoje. Automatinė kopimo ir bėgimo funkcija užtikrins, kad nepaisant to, kur bėgiojate, turėsite svarbiausią informaciją. Bėgant lygumomis bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti bus automatiškai sekama bendra pakilimo informacija ir vertikalusis greitis. Tikriems maratonininkams fēnix 5X Sapphire  turi specialų giroskopu paremtą režimą UltraTrac®, kuriuo galėsite sekti bėgimą net iki 100 val.

Tikras „multisport“ talentas

Bet kokiam multisportininkui fēnix 5X Sapphire yra tobulas partneris. Naudokite paruoštus plaukimo, bėgimo, triatlono sporto profilius ar susikurkite savo, kuris atitiktų jūsų treniruočių ir varžybų poreikius. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas tiesiog spustelėję mygtuką, taip pat fiksuokite poilsio laiką.

Laikrodis visoms sporto šakoms

Be bėgimo funkcijų, laikrodis fēnix 5X Sapphire siūlo funkcionalių dviračių sporto, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių ir irklavimo sporto profilių. Dviračių sporto profilyje fēnix 5X rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes, susiejus su palaikomu galios matuokliu.  fēnix 5X Sapphire taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams.  Plaukikams įrenginys seks nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. Kalnų slidžių ir snieglenčių profilyje matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų skaičių, visa tai tiesiog spustelėjus mygtuką. Irklavimo sporto profilyje matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi vienu yriu nuplauktą atstumą. Golfo profilyje galėsite matyti atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurio, o papildomų laukelių galėsite atsisiųsti iš  Garmin Connect. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis („fairways hit“ ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.

Keliaukite gamtoje savais keliais

Kiekvienas laikrodis fēnix 5X Sapphire saugiai ves pramintais ir dar nepažintais takais, naudodamas GPS ir GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus tokius Garmin navigacinius sprendimus kaip TracBack™, kuris parves jus atgal tuo pačiu keliu, kaip ir atkeliavote. O kad turėtumėte pačią tiksliausią informaciją, įrenginys nuolat automatiškai sukalibruoja integruotus jutiklius naudodamas GPS signalą. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, tai padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukščio informaciją, o termometras ir barometras gali būti naudojami oro sąlygų pokyčiams numatyti pagal trumpalaikius oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas leis tiksliai orientuotis net ir stovint vietoje.

Tiek daug būdų palaikyti ryšį

Visi fēnix 5X Sapphire laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5X Sapphire  funkcija yra GroupTrack4 – įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile  galėsite matyti savo bičiulius ir jie galės matyti jus savo Garmin įrenginyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect, funkcija LiveTrack ir dalinimasis socialiniuose tinkluose.  Visi fēnix 5X Sapphire laikrodžiai turi Wi-Fi® sąsają.

Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas 

fēnix 5X Sapphire galite pritaikyti būtent savo norams su nemokamomis  Connect IQ  programėlėmis. Pakeiskite laikrodžio ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių ar naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė fēnix serijos laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie vardai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo atsisiųsti jų programėles, kuriomis fēnix 5X Sapphire galėsite pritaikyti prie savo stiliaus.

Jūsų asmenybė – ant riešo

Atsisiųskite nemokamą  programėlę Garmin Face It™  ir savo laikrodžiui sukurkite naują ciferblatą tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Atsisiųskite programėlę, iš savo albumo pasirinkite nuotrauką, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. Galbūt tai kvapą gniaužantis vaizdas iš kelionės ar augintinio nuotrauka – su Garmin galėsite savo laikrodžiui suteikti savą asmenybę.

face it

1 Aktyvumo sekimo informacija

2 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

3 Susiejus su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu. Tam tikrų versijų – komplekte, kitų įsigyjama atskirai

4 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu - GroupTrack gali sekti iki 50 žmonių. 

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt

Įsigiję šią prekę, taip pat pirko

Bendra informacija

Prekės ID: 16118115
Kategorija: Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės (smartwatch, smartband)
Prekės svoris su įpakavimu: 0.3600 kg
Prekės išmatavimai su įpakavimu: 0.1000 x 0.1000 x 0.1000 m
Rūšis: Garmin, išmanusis laikrodis
Tipas: Išmanusis laikrodis
Gamintojas: Garmin
Spalva: Juoda
Ekrano dydis (coliais): 1.2 "
Ekrano tipas: MIP
Ekrano raiška: 240 x 240
Bluetooth: Yra
NFC: Ne
GPS: Taip
SIM kortelės lizdas: Ne
Apyrankės tipas: Silikoninė
Atsparumas vandeniui: 10 ATM (iki 100 m)
Baterijos naudojimo laikas: iki 12 dienų
Atmintis: 16 GB
Suderinamumas: Android 4.4 +, iOS 10+
Pulsometras (HR): Yra
Išmaniosios funkcijos: Akselerometras, Termometras, Kalendorius, Nuotolinis muzikos valdymas, "Find my phone" funkcija, SMS ir skambučių pranešimai , Giroskopo jutiklis, Barometras, Kompasas, Sudegintų kalorijų skaičiuoklė, Pedometras, Širdies ritmo jutiklis
Svoris: 98 g
Matmenys: 51 x 51 x 17.5 mm
Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis): Laikrodis, kroviklis
Kita informacija: to12days
Neradote Jums reikalingos informacijos? Pateikite užklausą

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Atsiliepimai

Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Klausimus apie prekes galite užduoti palikdami mums pranešimą čia.

Tęskite apsipirkimą

Išmanioji Apyrankė Sponge Move HR 2GARMIN VIVOACTIVE 3/GUNMETALIšmanioji apyrankė Fitbit Charge 3, Levandų/Rausvo auksoIšmanioji apyrankė Fitbit Charge 3, Graphite/BaltaIšmanusis laikrodis iWOWN i6HRIšmanusis Laikrodis Sponge Surfwatch,Oranžinė + Spalvotos ApyrankėsIšmanusis Laikrodis Sponge Surfwatch, Juodas + Spalvotos ApyrankėsHuawei TalkBand B3 Lite, JuodaApple Watch Series 3, 42 mm, Balta/SidabrinėApple Watch Series 3, 38 mm, Balta/SidabrinėIšmanioji apyrankė, skirta vaikams Fitbit Ace, sidabrinė/violetinėIšmanioji apyrankė Fitbit Charge 3, Graphite/JuodaForMe FW-12CForMe FW-11ForMe FW-10Išmanusis GPS laikrodis DT NO.1 F18, RaudonaIšmanusis GPS laikrodis DT NO.1 F18, ŽaliaIšmanusis GPS laikrodis DT NO.1 F18, JuodaIšmanusis laikrodis Fitbit Versa NFC, juodasFitBit Versa (NFC) Rose Gold / MerlotXiaomi Huami Amazfit Cor, OranžinėACME ACT206 Išmanioji apyrankė su pulsometru, JuodaXiaomi Amazfit Moonbeam, BaltaXiaomi Amazfit Equator, JuodaArt Smarts-Fit18Xiaomi Mi Band 3, JuodaSamsung Galaxy Watch 42mm BT, Rausva/ AuksinėGalaxy Watch 42mm BT, JuodaApple Watch Nike+, 38 mm, PilkaApple Watch Nike+, 42 mm, PilkaApple Watch S3 Nike+, 42 mm, SidabrinėApple Watch S3 Nike+, 38 mm, SidabrinėIšmanusis GPS laikrodis DT NO.1 F7, SidabrinėIšmanusis GPS laikrodis DT NO.1 F7, JuodaLaikrodis sportui DT NO.1 F13, ŽaliaLaikrodis sportui DT NO.1 F13, RaudonaLaikrodis sportui DT NO.1 F13, JuodaKruger&Matz Classic 2, JuodaIšmanioji apyrankė Forever SB-230Evelatus Fitness Tracker EFT02, RaudonaEvelatus Fitness Tracker EFT01, JuodaSunroad Outdoor Watch BT, JuodaSunroad Outdoor Watch, Juoda/BaltaSunroad Outdoor Watch, JuodaMedia-Tech MT855, JuodaGarmin Forerunner 645, Pilka/rudaGarmin Forerunner 645, JuodaGarmin Fenix 5, Sidabrinė/JuodaGARETT Sport 17, Juoda/GeltonaGARETT Sport 14, Juoda/Balta
Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2018 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.