Oro sterilizatorius Airfree E60

Pasirinkite:
Pasirinkite:
Prekė išparduota

Registruokitės ar prisijunkite ir mes pranešime,
kai ši prekė pasirodys prekyboje

Įsigiję šią prekę, taip pat pirko

Prekės aprašymas: Oro sterilizatorius Airfree E60

Oro sterilizatorius Airfree E60

 • Patalpoms iki - 24 m2
 • Įtampa - 220 - 240V
 • Galia - 45W
 • Išmatavimai - aukštis 26.5 cm, apimtis 21.5 cm
 • Triukšmas - Absoliučiai tylus.
 • Svoris - 1.09 kg

Pasaulyje pripažintas saugiausias ir daugiausiai sertifikatų turintis oro sterilizatorius. Airfree®  technologija pagrįsta oro kaitinimo principu, kurio metu sunaikinami ore esantys pelėsiai, bakterijos, virusai, dulkės, erkės, žiedadulkės ir kiti alergenai. Šis prietaisas tinkamas žmonėms sergantiems alergijos, astmos ar kitų kvėpavimo takų ligomis.

Airfree®  yra ne tik ištestuotas laboratorijose, tačiau ir jo veiksmingumas įrodytas ir praktikoje su žmonėmis. Štai kodėl Airfree®  išskirtinai patentuotas Thermodynamic Sterilising System (TSS™) technologija, kuri buvo nepriklausomai išbandyta realiame gyvenime realiomis sąlygomis dirbant kartu su garsiausiais pasaulio institutais ir ISO 17025 standartus atitinkančiomis laboratorijomis šešiose skirtingose šalyse, tarp jų ir JAV, Švedijoje bei Vokietijoje. Testai įrodė, kad Airfree®  visiškai išnaikina iki 99,99% mikroorganizmų nesvarbu kokie jie maži ar pavojingi bebūtų.

Airfree®  išnaikina mikroorganizmus tokius kaip:


 • Pelėsius
 • Virusus
 • Bakterijas
 • Žiedadulkes
 • Dulkių erkes, jų išmatas.
 • Kvapus (tokius kaip tabako, aštrių kvepalų ar kt.)
 • Gyvūnų pleiskanas

Saugiausias oro sterilizatorius.

1. Airfree®  oro sterilizatorius negadina oro. Patentuota TSSTM technologija nepadaro jokios žalos oro kokybei, neišskiria jonų, neišskiria UV spindulių, neišskiria ozono. Nepriklausomos Švedijos laboratorijos atlikę bandymus įrodė, kad Airfree®  netgi 26 % mažina ozono kiekį iš aplinkos. Ozonas – tai toksinės dujos, kurios gali sukelti astmos ir kitas kvėpavimo ligas.

2. Nereikia keisti jokių purvinų, pilnų bakterijų ir virusų filtrų. Tai tinkamiausia priemonė žmonėms turintiems alergiją, sergantiems astmos ir kitomis kvėpavimo ligomis. Airfree®  patentuota TSSTM technologija visiškai išnaikina visus organinius teršalus, visus mikroorganizmus ir jų išskiriamas kenksmingas medžiagas.

Daugiausiai mikroorganizmų, tokių kaip pelėsių sporos, išnaikinti ore palieka kenksmingus toksinus, kurie dirgina žmogaus organizmą sukeliant astmos, alergijos ir kitas kvėpavimo takų ligas. Labai svarbu išsirinkti tinkamiausią oro sterilizatorių, kad išnaikintų visas toksines medžiagas esančias ore. Airfree®  veiksmingumas įrodytas 99,99 %. Jis sunaikina visus mikroorganizmus su visomis toksinėmis medžiagomis.

Kodėl pasirinkti Airfree® ?

1. Akivaizdus efektyvumas! Airfree®  buvo išbandytas realiomis gyvenimo sąlygomis. Jis išnaikino mikroorganizmus tokius kaip: grybelį ir jo sporas, bakterijas, virusus, ir dulkių erkutes. Airfree®  išnaikino  net pačius mažiausius mikroorganizmus buvusius ore.

2. Greitas veikimas! Mikroorganizmai yra pradedami naikinti jau praėjus 15 minučių po įjungimo.

3. Tylus veikimas! Airfree®  neskleidžia jokio garso. Jo darbas vyksta visiškai tyliame rėžime.

4. Sumažėja alergijos ir astmos priepuoliai! Airfree®  sunaikina dulkių erkutes, pelėsį, grybelį ir kitus mikroorganizmus, kurie yra didžiausi astmos, alergijos ir kitų kvėpavimo ligų sukėlėjai .

5. Ekonomiškas. Airfree®  TSSTM patentuotos technologijos dėka sunaudoja žymiai mažiau elektros energijos negu 50 W elektros lemputė, kurios pakeitimui išleidžiama šimtai litų per metus.

6. Jokių filtrų ar lempučių keitimo. Kitų oro sterilizatorių dalys kainuoja per 400 Lt per metus.

7. Lengva naudoti. Airfree®  oro sterilizatorių reikia padėti ant grindų ir įjungti į elektros lizdą. Nereikia papildomos priežiūros ar papildomo valymo.

8. Saugus. Nereikia keisti filtrų ar kitaip liestis prie alergijas sukeliančių mikroorganizmų. Elektros saugumas pažymėtas CE ir TUV ženklais.

9. Neišskiria ozono ir jonų. Airfree®  TSSTM technologijos dėka iš oro sterilizatoriaus neišsiskiria jonai, ozonas ir kiti kenksmingi organizmui teršalai. Airfree®  pašalina toksines medžiagas ir ozoną, kuris gali sukelti astmos ir kitas kvėpavimo takų ligas.

10. Ilgalaikis! Airfree®  yra tvirtas ir patvarus oro sterilizatorius. Jis neturi judančių ar lengvai pritvirtintų detalių, todėl beveik nėra nusidėvėjimo galimybės.

11. Išskirtinė valymo technologija. Airfree®  TSSTM technologija pagrįsta kaitinimo ir mikroorganizmų išdeginimo sistema. Nėra jokio stiklo ar stiklo pluošto dalių, triklozanu dengtų popieriaus bei kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali būti kenksmingos įjungus prietaisą. Airfree®  yra vienintelis oro sterilizatorius, kuris išnaikina mikroorganizmus ir kartu naikina ozoną.

12. Antistresinė lempa. Airfree®  oro sterilizatorius naudoja antistresinę šviesą jo veikimo metu. Rekomenduojama vaikų kambariuose, taip pat gali būti naudojama kaip naktinė lempa arba išjungiama visiškai.

13. Naujas, vartotojams pritaikytas įspėjimo jutiklis. Airfree®  oro sterilizatorius įspėja vartotoją jei aparatas yra blogai pajungtas.

14. Laimėjęs apdovanojimų dizainas.

Daugiausiai naudojamas: Namuose, ofisuose ir jų archyvuose, bibliotekose, muziejuose, mokyklose, universitetuose, vaikų darželiuose ir vaikų dienų centruose, senelių namuose, viešbučiuose, poilsio namuose, parduotuvėse, ligoninėse, klinikose, laboratorijose, laivuose, jachtose, maisto ir farmacijos pramonėje.

Klausimai.

Ar vienas Airfree®  oro sterilizatorius bus pakankamai galingas mano kambariui?

E60 ir P60 modeliai gali išvalyti kambarius iki 24m2. P80 modelis skirtas 32m2, P125 modelis ir 51m2. Jei kambarys didesnis reikia dėti kelis prietaisus.

Kaip jis veikia?

Airfree®  yra vienintelis oro sterilizavimo prietaisas, kuris yra išbandytas realiomis gyvenimo sąlygomis. Jis išnaikino mikroorganizmus tokius kaip: grybelį ir jo sporas, bakterijas, virusus, ir dulkių erkutes. Airfree®  išnaikino  net pačius mažiausius mikroorganizmus buvusius ore. Airfree®  oro sterilizatorius įtraukia orą per mažyčius ortakius į TSSTM patentuotos technologijos deginimo kameras, kur iki 99,99 % sunaikinami mikroorganizmai. Toksinės medžiagos, tokios kaip ozonas, yra išnaikinami taip pat. Prietaiso veikimo metu šiluminės kameros neišskiria šilumos į kambarį ir visiškai neturi įtakos kambario temperatūrai.

Kokios sąnaudos naudojant Airfree®  oro sterilizatorių?

Labai mažos. Airfree®  neturi brangių Hepa filtrų ar UV lempų. Kitų orosterilizatorių filtrai gali kainuoti iki 300 Lt per metus. Airfree®  nereikia jokių papildomų išlaidų prietaiso našiam darbui, iškyrsu 50 W kaitinimo lempai, kuri palyginus sunaudoja mažiau elektros energijos, nei 200 W naudojantys Hepa filtrus turintys oro sterilizatoriai.

Iš kur aš galiu žinoti, kad Airfree®  tikrai veikia?

Atminkite, kad šis prietaisas yra vienintelis išbandytas tikromis gyvenimo sąlygomis, didelėse, žmonių gyvenamose patalpose. Airfree®  nustebino savo efektyvumu, buvo pašalinta 99,99 % visų mikroorganizmų. Šie nepriklausomi tyrimai yra publikuojami svetainėjewww.Airfree® .com

Ozono naikinimo sertifikatas.

Švedų nacionalinis bandymų ir mokslinių tyrimų institutas atliko testinius bandymus su Airfree®  ir patvirtino, kad Airfree®  neišskiria visiškai ozono. Ir svarbiausiai, kad prietaiso veikimo metu yra naikinamas ozonas 26 %. Ozonas, kuris išsiskiria į aplinką, yra labai kenksminas alergija sergantiems žmonėms taip pat  sergantiems astmos ar kitomis kvėpavimo ligomis.

Bakterijų ir grybelių naikinimo sertifikatas.

Naikina 99,99 % visų mikroorganizmų, įskaitant grybelius ir jų sporas, taip pat virusus ir bakterijas. Pasak nepriklausomų tyrimų laboratorijų vidutiniškai ore pelėsių ir bakterijų sumažėja nuo 85% iki 95%  45m2 teritorijoje. Visi bandymai buvo vykdomi realiomis gyvenimo sąlygomis, o ne mažose ir uždarose patalpose.

Alergenų naikinimo sertifikatas.

Nepriklausomi tyrimai buvo atlikti Kembridže Didžiojoje Britanijoje. Tyrimai įrodė, kad Airfree®  efektyviai išnaikina visus ore esančiu alergenus tokius kaip dulkių erkutės ar žiedadulkės.

Bendra informacija

Prekės ID: 4402244
Kategorija: Oro drėkintuvai, valytuvai
Prekės svoris su įpakavimu: 1.9800 kg
Gamintojas: AirFree
Tipas: Oro valytuvai
Galia: 45 W
Drėkinamas plotas: 24 kv. m
Vandens talpa: - l
Spalva: Balta
Aukštis: 26,5 cm
Plotis: 21 cm
Svoris: 1,09 kg
Jonizatorius: -
Drėkinimo reguliavimas: -
Šiltas garas: -
Šaltas garas: -
Įmontuotas hidrostatas: -
Oro valymo funkcija: Taip
Intensyvaus drėkinimo rėžimas: -
Nano-Silver kartridžas: -
Vandens įkaitinimas: -
Laikmatis: -
Talpa kvapiesiems aliejams: -

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Atsiliepimai

Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.
Klausimus apie prekes galite užduoti palikdami mums pranešimą čia. Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.

Tęskite apsipirkimą

Kasetė (filtras) Boneco A250Oro valytuvas Boneco P340Karštų garų oro drėkintuvas Boneco S250Oro drėkintuvas ir valytuvas Boneco W200Ultragarsinis oro drėkintuvas Electrolux EHU 3815DUltragarsinis oro drėkintuvas Electrolux EHU 3810DUltragarsinis oro drėkintuvas Ballu UHB-310Oro drėkintuvas Veovision K444L3Oro valytuvas Toyotomi ETK-S50Oro drėkintuvas - valytuvas Zyle ZY802HSOro drėkintuvas - valytuvas Zyle ZY802HBOro drėkintuvas - valytuvas Zyle ZY201HWOro drėkintuvas - valytuvas Zyle ZY201HBUltragarsinis oro drėkintuvas Polaris PUH 3204Ultragarsinis oro drėkintuvas Polaris PUH 7140Ultragarsinis oro drėkintuvas Polaris PUH 6005DiDrėkintuvas Metrox 324Drėkintuvas Metrox 319Drėkintuvas Metrox 323Drėkintuvas Metrox 321Drėkintuvas Metrox 322Drėkintuvas, kabinamas ant radiatoriaus MetroxUltragarsinis oro drėkintuvas Miniland Baby Ozone Humitouch PureUltragarsinis oro drėkintuvas Miniland Baby HumitouchUltragarsinis oro drėkintuvas Miniland Baby HumidropUltragarsinis oro drėkintuvas Miniland Baby Humiplus AdvancedUltragarsinis oro drėkintuvas Miniland Baby HumiessenceOro drėkintuvas Miniland Baby OzonballAutomobilinis oro drėkintuvas Misty OneOro valytuvas Guzzanti GZ-999Oro drėkintuvas BLAUPUNKT AHS601Oro drėkintuvas Saturn ST-AH2113Oro drėkintuvas Saturn ST-AH2111Oro drėkintuvas Saturn ST-AH2110Oro drėkintuvas Saturn ST-AH2109Ultragarsinis oro drėkintuvas Electrolux EHU 3715DOro drėkintuvas Saturn ST-AH2107Oro drėkintuvas Cooper & Hunter CH 700-5(GB)Oro drėkintuvas Guzzanti GZ 987Oro drėkintuvas Volteno VO0605Ultragarsinis oro drėkintuvas - Paršelis, 4LPurškiantis difuzorius Innobiz NEOLIAPurškiantis difuzorius Innobiz DAOLIAPurškiantis difuzorius Innobiz ONAUltragarsinis drėkintuvas Amacom N5Oro drėkintuvas Ballu UHB-400 wengeOro drėkintuvas Ballu UHB-300Oro drėkintuvas Saturn ST-AH2106Oro drėkintuvas Saturn ST-AH2108Oro drėkintuvas Clean Air CA-605
Pigu grupė:
Interneta veikals E pood

© 2008-2017 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.