NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus! Užsisakyk ŠIANDIEN - gauk RYTOJ!

Baldų taškas

4.7/5

Pardavėjo vertinimas skaičiuojamas iš klientų vertinimų apie prekės pakavimą ir pristatymą, neįskaičiuojant pačios prekės vertinimo.

Baldų taškas prekės: komodos, sofos, spintos, staliukai, lentynos, sekcijos ir kiti baldai itin prieinama kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Ši kompanija daug dėmesio skiria minkštų ir korpusinių baldų pasirinkimo įvairovei ir stengiasi pasiūlyti itin patrauklų kainos bei kokybės santykį. Sau tinkamų sprendimų čia pavyks surasti kiekvienam – apsižvalgykite internetu ir kurkite namų jaukumą!

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Pardavėjas nuo 2020 m.

Skaičiuojama, nuo kada pardavėjas pradėjo prekiauti vienoje ar keliose iš parduotuvių: Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

Parduota prekių: daugiau nei 500

Bendras pardavėjo parduotų prekių skaičius perkant Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

Baldų taškas prekės internetu

Tikriausiai sutiksite, jog baldai yra vieni iš svarbiausių interjero elementų, be kurių neįsivaizduotume nei vienos namų erdvės – jie prisideda prie bendros atmosferos formavimo, todėl laikui bėgant norisi atsinaujinti. Itin palankiomis sąlygomis tai leidžia padaryti Baldų taškas UAB – čia sau tinkamų variantų pavyks atrasti nepriklausomai nuo biudžeto ir poreikių. Užsukę į mūsų parduotuvę, galite apžiūrėti platų jų asortimentą ir tuo įsitikinti patys!

Baldų taškas: atsiliepimai ir pasirinkimo įvairovė

Ši kompanija siūlo itin platų minkštų ir korpusinių baldų asortimentą, todėl šiuos gaminius galėsite pritaikyti skirtingoms erdvėms. Tiek Baldų taškas sofos lovos, tiek ir kiti baldai nustebins stilistine įvairove – skirtingos spalvos ir įvairiausi dizainai leis šiuos gaminius pritaikyti prie bet kokio interjero. Įmonė garsėja patikimumu ir aukštos kokybės sprendimais – tai Jums patvirtins ir kitų pirkėjų apžvalgos.

Kalbant apie pasirinkimo įvairovę, verta paminėti, jog Baldų taškas siūlo itin daug svetainei tinkamų sprendimų. Įvairių dydžių sekcijos, komodos, lentynos, žurnaliniai staliukai ir kiti panašūs baldai yra lengvai derinami ir spinduliuoja jaukumu – tam įmonė skiria pakankamai daug dėmesio. Tačiau jeigu norėsis išskirtinių ir akį traukiančių variantų, Baldų taškas taip pat turės ne vieną dėmesio vertą pasiūlymą – tuo galite net neabejoti.

Rinkdamiesi šios kompanijos siūlomus baldus, lygiai taip pat galite įrengti ir kitas namų erdves. Prieškambariui galite rinktis Baldų taškas siūlomas batų dėžes, drabužių kabyklas ar bendrus baldų komplektus, gerokai palengvinsiančius bet kokius šių gaminių suderinimo vargus. Miegamajam pravers lovos, spintos ir naktiniai staliukai, o darbo ar vaikų kambariui puikiai tiks rašomieji stalai.

Tačiau tai tikrai nėra viskas, ką pavyks atrasti Baldų taškas asortimente – priklausomai nuo biudžeto ir asmeninių poreikių, čia surasite ir daugiau dėmesio vertų baldų. Susipažinkite su jų aprašymais, atkreipkite dėmesį į gamybos medžiagas ir pagalvokite, kaip vieni ar kiti gaminiai įsilies į bendrą namų aplinką – visa tai Jums padės daug greičiau išsirinkti tinkamiausius variantus.

Baldų taškas prekės pigiau

Ieškantiems, kur Baldų taškas siūlomi baldai parduodami palankiomis sąlygomis, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir iš arčiau susipažinti su šios kompanijos pasiūlymais. Čia rasite ne tik plačią įvairovę, bet ir dažnai vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu namus pavyks atnaujinti kur kas mažesne kaina.

Nebereikės galvoti ir apie tai, kur Baldų taškas Garliavoje ar bet kur kitur Lietuvoje turi savo filialus – visi baldai yra užsakomi internetu ir po to neilgai trukus pristatomi bet kokiu pageidaujamu adresu. Produkcija, kuria prekiauja Baldų taškas, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje galės būti nemokamai atsiimta ir šiuose miestuose esančiuose mūsų prekių atsiėmimo centruose.

Skolinantis 250 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,45 €, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 € , BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 370,86 €.