NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus!

Bshop

4.9/5

Pardavėjo vertinimas skaičiuojamas iš klientų vertinimų apie prekės pakavimą ir pristatymą, neįskaičiuojant pačios prekės vertinimo.

BEST SHOP - kokybiškų prekių internetinė parduotuvė, kurioje Jums siūlome įsigyti įvairiausių sporto, automobilių prekių, virtuvės įrangos, elektronikos ir kitų plataus vartojimo, prekių ir aksesuarų už mažesnę kainą. Nuolat siekiame, kad mūsų internetinės parduotuvės klientai gautų tik kokybiškas prekes, todėl labai atidžiai renkamės produktų gamintojus ir tiekėjus. Mūsų komanda dirba tam, kad kiekvienas Pirkėjas rastų jo poreikius geriausiai atitinkančias prekes.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Pardavėjas nuo 2021 m.

Skaičiuojama, nuo kada pardavėjas pradėjo prekiauti vienoje ar keliose iš parduotuvių: Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

100 % pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją
Parduota prekių: daugiau nei 500

Bendras pardavėjo parduotų prekių skaičius perkant Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

Skolinantis 250 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,45 €, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 € , BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 370,86 €.