Firanto.lt

4.9/5

Pardavėjo vertinimas skaičiuojamas iš klientų vertinimų apie prekės pakavimą ir pristatymą, neįskaičiuojant pačios prekės vertinimo.

Firanto dažų korektoriai, rūdžių modifikatoriai ir lakai ypatingai gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Gausus pasirinkimas ir dažnai vykdomos akcijos. Ši kompanija siūlo aukštos kokybės priemones automobilių įbrėžimų taisymui – pasitelkę jas, šiuos darbus galėsite atlikti patys. Tokius produktus paprasta naudoti, o originalūs dažai užtikrina, kad atspalvis prie transporto priemonės derės idealiai. Tačiau tai – ne visi Jūsų laukiantys privalumai: Firanto korektoriai yra parduodami internetu, tad juos apžiūrėti galėsite bet kuriuo metu!

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Pardavėjas nuo 2021 m.

Skaičiuojama, nuo kada pardavėjas pradėjo prekiauti vienoje ar keliose iš parduotuvių: Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

100 % pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją
Parduota prekių: daugiau nei 1500

Bendras pardavėjo parduotų prekių skaičius perkant Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

Firanto korektoriai internetu

Kad ir kaip saugotume bei prižiūrėtume savo automobilį, kartais nepavyksta išvengti didesnių ar mažesnių įbrėžimų. Tokias deformacijas nesunku pašalinti ir patiems – tuomet į pagalbą tereikia pasitelkti Firanto.lt kompanijos siūlomas priemones. Daugiau kaip 25 metus rinkoje esanti kompanija mūsų šalyje automobilinių dažų korektorių gamybos srityje užima lyderiaujančias pozicijas, tad galima tikėtis ir plataus asortimento, ir aukščiausios kokybės. Šiuos produktus apžiūrėsite užsukę į mūsų parduotuvę.

Firanto dažai ir korektoriai: kodėl verta juos rinktis?

Firanto kompanija prekiauja originaliais, gamyklines spalvas atitinkančiais dažais, todėl jie idealiai dera prie transporto priemonių. Asortimente rasite įvairiausioms markėms pritaikytų atspalvių, kuriuos galėsite labai patogiai išsifiltruoti. Pats buteliukas taip pat bus patobulintas – jį galėsite lengvai paspausti ir suplakti. Teptuką pritaikysite didesniems, o adatėlę – smulkesniems pažeidimams, tad lengvai atsisveikinsite su bet kokiais defektais.

Firanto dažai neretai yra parduodami bendruose rinkiniuose kartu su rūdžių modifikatoriais ir laku. Pastarasis paviršiui suteiks blizgesio ir tuo pačiu saugos jį nuo aplinkos poveikio, o rūdžių modifikatorių pasitelksite tuomet, kai bus pažeistas ir gamyklinis gruntas (matysis plikas metalas), o įbrėžta vieta jau bus pradėjusi rūdyti. Dažų iš Firanto atsiliepimai leidžia teigti, jog šioms prekėms iš tiesų netrūksta kokybės – jei norėsis tuo įsitikinti, paskaitykite jų apžvalgas ir tikslesnius gaminių aprašymus.

Firanto korektoriai pigiau

Ieškantiems, kur Firanto korektoriai parduodami palankiomis sąlygomis, pravartu užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti mūsų pasiūlymus. Čia rasite plačią įvairių atspalvių dažų įvairovę ir turėsite ne vieną progą juos įsigyti mažesne kaina. Ypač tuomet, jei pamatysite vykstančias akcijas ir išpardavimus: jų metu taikomos nuolaidos padės nemažai sutaupyti.

Neteks gaišti ir brangaus laiko resursų, kadangi Firanto dažai ir kitos prekės yra parduodamos internetu: užsakius labiausiai Jūsų transporto priemonei tinkančius gaminius, jie neilgai trukus yra pristatomi reikiamu adresu visoje Lietuvoje. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje rasite mūsų prekių atsiėmimo punktus – iš jų savo pirkinius atsiimsite be papildomų mokesčių.

Skolinantis 250 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,45 €, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 € , BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 370,86 €.