Leidykla Jūsų Flintas

5/5

Pardavėjo vertinimas skaičiuojamas iš klientų vertinimų apie prekės pakavimą ir pristatymą, neįskaičiuojant pačios prekės vertinimo.

Leidykla Jūsų Flintas knygos: lavinamosios, spalvinimo, užduočių knygutės, pasakos ir kiti įtraukiantys kūriniai palankia kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Ši kompanija ypatingą dėmesį skiria atžalų tobulėjimui – konsultuodamasi su tėvais ir specialistais, ji gali pasiūlyti ir naudingą, ir labai įtraukiantį turinį. Apžiūrėkite šias vaikiškas knygas internetu ir praturtinkite savo atžalų kasdienybę!

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Pardavėjas nuo 2020 m.

Skaičiuojama, nuo kada pardavėjas pradėjo prekiauti vienoje ar keliose iš parduotuvių: Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

100 % pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją
Parduota prekių: daugiau nei 1000

Bendras pardavėjo parduotų prekių skaičius perkant Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

Leidykla Flintas knygos vaikams pigiau

Visiems tėvams norisi, kad atžalų laisvalaikis būtų kuo turiningesnis, kupinas naujų atradimų – tokiais atvejais gali padėti leidykla Jūsų Flintas. Jau daugiau kaip 25 metus šios kompanijos tikslas yra kurti įdomų turinį vaikams – į šį darbą visa komanda žiūri itin atsakingai. Kiekvienais metais leidykla sukuria ir išleidžia daugiau kaip kelis šimtus įdomių kūrinių – su jais galite susipažinti užsukę į mūsų parduotuvę.

Leidykla Jūsų Flintas leidinių pasirinkimo įvairovė

Leidykla Flintas į visus kūrybinius etapus įdeda daugybę pastangų: tam, kad turinys būtų kuo patrauklesnis ir naudingesnis, diskutuojama su pedagogais ir tėvais, o prieš spausdinimą visuomet sulaukiama ir mažųjų kritikų nuomonės. Tai leidžia pasiūlyti lavinančius, atitinkamam amžiaus tarpsniui pritaikytus leidinius, kurie nepalieka abejingų.

Maloniai stebina ir pasirinkimo gausa. Leidykla Flintas siūlo lavinamąsias, spalvinimo knygutes, o taip pat galima rasti pasakų ar kitų įtraukiančių istorijų. Žaismingos iliustracijos ir įtraukiantys siužetai tikrai atkreips mažylių dėmesį, lavins jų vaizduotę ir tuo pačiu padės dar geriau pažinti visą juos supantį pasaulį.

Knygos yra pritaikomos skirtingo amžiaus vaikams, tad turėtumėte pagalvoti, kokioms istorijoms ar užduotims jau yra pasiruošusios Jūsų atžalos. Jei apsispręsti sunku, pasidomėkite kitų tėvų patirtimis: jų atsiliepimai ir apžvalgos padės suprasti, kurios knygelės iš leidykla Jūsų Flintas labiausiai patiks Jūsų mažyliams.

Leidykla Jūsų Flintas kūriniai internetu

Norintiems vaikus pradžiuginti knygomis, kurias siūlo leidykla Flintas, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę, kurioje rasite plačią šių leidinių įvairovę ir turėsite ne vieną galimybę juos įsigyti žemesne kaina. Ypač tuomet, jei pastebėsite vykstančias akcijas ir išpardavimus: jų metu taikomos nuolaidos atžalėlių biblioteką leis papildyti be didelių investicijų.

Neteks eikvoti ir brangaus savo laiko, kadangi leidykla Jūsų Flintas knygos yra parduodamos internetu – užsakius patikusius kūrinius, belieka sulaukti jų pristatymo tiesiai į namus. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje savo pirkinius galima nemokamai atsiimti ir iš šiuose miestuose esančių mūsų prekių atsiėmimo punktų.

Pavyzdžiui, skolinantis 264,86 Eur, kai sutartis sudaroma su SB lizingu 24 mėn., be pradinio įnašo, fiksuota metinė palūkanų norma – 17.00 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0.30 %, sutarties mokestis – 9.44 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 37.49 %, bendra mokama suma – 362.98 Eur, mėnesio įmoka – 15.12 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.