Utenos trikotažas

4.7/5

Pardavėjo vertinimas skaičiuojamas iš klientų vertinimų apie prekės pakavimą ir pristatymą, neįskaičiuojant pačios prekės vertinimo.

AB „Utenos trikotažas“ įkurta dar 1967m. yra didžiausia ir viena moderniausių trikotažo gamybos įmonių Centrinėje ir R. Europoje.
„Utenos trikotažo“ fabrikas unikalus tuo, jog čia visi gamybos procesai vykdomi vienoje vietoje.

„Utenos trikotaže“ didelis dėmesys skiriamas ekologijai, produkcijos tvarumui. Įmonė nuo seno garsėja ypatingais apatinio trikotažo gaminiais. Naujausių technologijų dėka kuria medžiagas, kurios pasižymi antibakterinėmis, antialerginėmis savybėmis, yra praturtintos bičių vašku, sidabro jonais. Drabužių gamyboje naudojamos medžiagos su linu, šukuotine medvilne, merino vilna, sojos, modalo, bambuko ir kt. pluoštais. Tokie gaminiai yra ypatingai švelnūs, lengvai sugeria drėgmę.

Įmonės siekis - kurti patogius, funkcionalius ir įvairiuose kontekstuose pritaikomus drabužius. Nesivaikydama trumpalaikių mados tendencijų – įmonė siūlo laikui nepavaldžią estetiką.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Pardavėjas daugiau nei 6 mėn.

Skaičiuojama, nuo kada pardavėjas pradėjo prekiauti vienoje ar keliose iš parduotuvių: Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

94 % pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją.
Parduota prekių: daugiau nei 1000.

Bendras pardavėjo parduotų prekių skaičius perkant Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

Filtras