Juodasis išpardavimas

Akrilo stiklo paveikslas - The Ocean of Innocence [Glass]

Prekės ID: 25882040
€ 11830

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Atsiimkite šiandien 
Liko tik 1 prekės vnt.

Pristatymo terminai

DIRBAME. Atnaujinus karantino sąlygas, internetu pateiktų užsakymų atsiėmimo tvarka visuose Pigu.lt užsakymų atsiėmimo punktuose nesikeičia.

Prekės aprašymas: Akrilo stiklo paveikslas - The Ocean of Innocence [Glass]

stiklo panelės arba dekoratyvinis stiklas virtuvėje. Akrilo stiklo spauda pritraukia aplinkinių žvilgsnius gylio efekto dėka, todėl puikiai tiks reprezentacinėms patalpoms. Šiuolaikiška spaudos technologija ir aukštos kokybės dažikliai suteikia jam nuostabų blizgesį, Akrilo stilklo paveikslai yra lengvi, lengvai valomi ir atsparūs drėgmė, todėl puikiai tiks pakabinti svetainėje, miegamajame, vonios kambaryje ar netgi terasoje.

Šviesos pralaidumo dėka akrilo stiklas su grafika įgauna puikų 3D efektą.

Stiklo paveikslai išsaugo visus klasikinės spaudos ant stiklo privalumus, tačiau nebeturi jo silpnų savybių - sunkumo ir švelnumo. Jie gaminami iš ypač vidaus architektūroje vertinamos medžiagos - polimetilmetakrilato. Polimeras, kuris paprastai vadinamas akrilo stiklu, arba plexi, yra (kaip ir paprastas stiklas) bespalvis ir standus. Taip, kaip ir stiklas, jis nepraranda spalvų paveiktas UV spindulių ir pasižymi labai dideliu (virš 90 %) šviesos pralaidumu. Jis yra dvigubai lengvesnis už stiklą ir labiau patvarus. Pasižymi lankstumu, jį sunku sutrupinti. Vaizdo ant stiklo atveju, spauda tvirtinama kaip folijos sluoksnis. Šis metodas leidžia išgauti fotografijos tikslumą ir sodrias spalvas. Plexi paveikslas užtikrina trimatį gylį ir subtilų blizgesį.
Akrilo spauda tai puikus sprendimas mėgstantiems praktiškus sprendimus.

Didelis atsparumas
Kitaip nei stiklas, akrilas yra žymiai atsparesnis pažeidimams ir deformacijoms.

Didelis šviesos pralaidumas
Akrilo skaidrumas užtikrins blizgantį paviršių ir didesnį spalvos intensyvumą.

Saugus vaikams
Pagamintas iš nedūžtančios medžiagos.

Lygus paviršius
Akrilo stiklo paviršius išlieka lygus ir yra atsparus įbrėžimams.

Paveikslo tvirtinimas