Laisvai pastatomas, Šaldytuvas su šaldikliu apačioje Amica BK2665.4, Automatinis atitirpinimas

Specifikacijos:
Aukštis: 157 cm
Šaldiklio atitirpinimas: Automatinis atitirpinimas
Maksimalus triukšmo lygis: 41 dB
Energijos klasė: Techniniai parametrai
Prekės ID: 14578150
43531
Pardavėjas: Pigu.lt 4.7
Į krepšelį
1911 / mėn.
Skolinantis 43531 , sutartį sudarant 45 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 1911 , metinė palūkanų norma – 41,12%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 000 , sutarties sudarymo mokestis – 000 , BVKKMN – 49,83%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 85995 .

3 14510
Mokėkite dalimis
Jūsų miestas

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Gruodžio 11 d.

000

Kaune, Klaipėdoje, parduotuvėje

Gruodžio 11 d.

000

Pristatysime į namus

Gruodžio 11 d.

2099

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Pigu.lt patvirtinus užsakymą.

Pardavėjas: Pigu.lt 4.7
 • 91% pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją
Apsaugokite savo prekę
REKOMENDUOJAME

Prekės aprašymas: Amica BK2665.4

TYLUS VEIKIMAS
Naudojimo komfortas
Garsūs šaldytuvo veikimo garsai gali erzinti – ypač vakare arba kai virtuvė sujungta su svetaine. Bet tai nėra problema! „Amica“ šaldytuvai su „Silent Operation“ funkcija sukurti taip, kad maksimaliai sumažintų mechaninių elementų keliamo triukšmo lygį. Šis sprendimas užtikrina kasdienį komfortą visiems namų ūkio nariams. Mažiau decibelų, daugiau šeimos ramybės.
F ENERGIJOS KLASĖ
Energijos taupymas
Nemėgstate didelių sąskaitų už elektrą? Išmintingai rinkitės energijos klasę! Atminkite, kad šaldytuvas veikia visus metus – 24 valandas per parą – ir kiekviena jo veikimo sekundė yra potencialus sutaupymas. Sumažindami energijos suvartojimą taip pat rūpinatės aplinka.
BUTELIŲ LENTYNA
Saugus produktų saugojimas
Atidarote šaldytuvą... ir ką tik išvyniotas stiklinis butelis nukrenta ant žemės... Ne, jei turite specialią butelių lentyną! Pritaikyta lentynos forma išlaikys butelius savo vietose, o kartu padės maksimaliai išnaudoti šaldytuvo skyriuje esančią erdvę. Lentyną galima sulankstyti ir paslėpti arba išimti, jei šiuo metu jos nenaudojate. Nebereikia prikimšti į butelius jėga ir nervingai kiekvieną kartą atidarius šaldytuvą!
UNIVERSALIOS KURINĖS DURYS. Galimybė keisti durų atidarymo kryptį
Šaldytuvas puikiai tiktų jūsų virtuvėje, bet durys atsidaro ne ta kryptimi? Jokiu problemu! Šaldytuvuose su Universal L/R durų funkcija tvirtinimo angos yra abiejose pusėse – taip durys atsidarys norima kryptimi! Ką daryti, jei pertvarkote virtuvę ar persikraustote? Tai universalus sprendimas – galite bet kada patogiai perkelti duris į kitą pusę. Jūs surenkate, jūs nuspręsite!
Svarbiausios savybės
 • Nauja energijos klasė (A
 • Tipas: Dviejų durų
 • Vairavimas: mechaninis
 • No Frost (NO FROST): nėra
 • Suvestinių rodiklių skaičius: 1
 • Termostatų skaičius: 1
 • Durų atidarymo krypties keitimas: Taip
 • Aukštis: 157 cm
 • Gylis: 54 cm
 • Plotis: 54 cm
 • Talpa šaldytuvo tinklas: vidutinis (148 l)
 • Šviežumo kamera: Ne
 • Šaldiklio vieta: žemyn
 • Talpa grynasis šaldiklio skyrius: vidutinis (60 l)
 • Greitas užšaldymas: ne
 • Automatinis atitirpinimas (atšildymas): Taip
 • Priverstinė oro cirkuliacija: Ne
 • Triukšmo lygis: tylus (41 dB)

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Nuo 2021 m. kovo mėn. vietoj anksčiau naudotų A+++–D klasių pagal energijos vartojimo efektyvumo skalės sistemą naudojamos tik A–G klasės.

Daugiau informacijos rasite čia.

Automatinis šaldiklio atitirpinimas

Šiuolaikiniai šaldytuvai dažniausiai turi automatines atitirpinimo sistemas. Automatinio atitirpinimo šaldytuvai yra suprojektuoti su ventiliatoriumi ant kompresoriaus ir elektriniu laikmačiu, kad veiktų efektyviai. Laikmatis valdo ventiliatorių, kad įrenginyje išpūstų šaltą orą, taip pat šildymo elementus, kad ištirptų susikaupęs šerkšnas. Atitirpinimo proceso metu kaitinimo elementai, esantys už įrenginio sienelės, šildo aušinimo elementą (garintuvo ritę). Dėl to visas ledas, susidaręs ant galinės sienelės, ištirpsta ir vanduo bėga garintuvo dėkle, esančiame kompresoriaus viršuje. Kompresoriaus šiluma išgarina vandenį į orą. Pagrindinis automatinio atitirpinimo įrenginių pranašumas yra lengva priežiūra. Tai taupo Jūsų laiką ir pastangas, nes nebereikia rankiniu būdu atitirpinti ir valyti įrenginio. Įrenginį reikės išvalyti tik kartą per metus. Be to, kadangi šaldytuve ar šaldiklio skyriuose nesusikaupia ledas, turėsite daugiau vietos maistui laikyti. Tačiau, automatinio atitirpinimo įrenginiai sunaudoja daugiau energijos ir skleidžia daugiau triukšmo veikimo metu.

Laisvai statomi šaldytuvai

Laisvai pastatomi šaldytuvai yra labiausiai paplitę šaldymo prietaisai. Jie paprastai yra pigesni nei montuojami modeliai ir yra lengvai pernešami, jei reikia perkelti prietaisą. Laisvai pastatomi šaldytuvai gali būti pilno gylio, arba mažesnio, kurie taip pat neišsikiš iš už spintelių krašto. Vienas iš atskirai pastatomo šaldytuvo privalumų – tai pasirenkamas gylis namų savininkams, kurie mėgsta turėti erdvų šaldytuvo vidų. Laisvai pastatomi modeliai yra įvairaus pločio ir turintys įvairių durų stiliaus variantus (pavyzdžiui, kairysis vyris, dešinysis vyris arba prancūziškos durys). Šis lankstumas yra patrauklus, be to, atskirai pastatomi šaldytuvai nebūtinai turi būti montuojami profesionaliai. Laisvai pastatomi šaldytuvai turi tam tikrų trūkumų, lyginant juos su įmontuotais. Nors tinkamai valant ir prižiūrint, jie puikiai tarnaus daugelį metų, tačiau paprastai jų tarnavimo laikas yra trumpesnis nei įmontuotų šaldytuvų, taip pat, jie nebus idealiai prigludę prie daugelio spintelių.

Automatinis atitirpinimas

Šaldytuvas - neatsiejamas kiekvienos virtuvės prietaisas. Viena svarbiausių jo funkcijų - ilgesnis šviežio maisto išsaugojimas. Dėl šios priežasties, perkant naują šaldytuvą, reikėtų atsižvelgti į automatinio atšildymo funkciją, dar vadinamą „No Frost“ - leidžiančią atitirpinanti šaldytuvą ir užkertančią kelią ledo susidarymui. Automatinio atitirpinimo funkcija palengvina šaldytuvo priežiūrą, kadangi nešvarumai neprilimpa prie ledo sluoksnių. Šaldytuvas atitirpinamas palaipsniui, jame nesusidaro ledas ir nereikia jo valyti patiems. Šio tipo įrenginiai automatiškai atitirpina prie sienelių prišalusį ledą bei ant produktų susidariusio šerkšno daleles, o susidaręs vandens kondensatas subėga žemyn. Tokiu būdu maisto produktai neprilimpa ar neprišąla vieni prie kitų, ypač jei naudojamas šaldiklis. Ribota šaldytuve esanti vidaus drėgmė lemia daržovių ir kitų greitai gendančių produktų ilgesnį šviežumą. Automatinio atitirpinimo funkcija leidžia tausoti garintuvus ir aplinką, nes šis neužšąlantis prietaisas taupiai naudoja energiją. Ši sistema tiks visiems, ieškantiems ilgaamžių sprendimų, kurie leis ilgiau mėgautis šviežiais maisto produktais ir sutaupys laiką virtuvėje, leidžiant pamiršti visus atitirpinimo rūpesčius.

Su šaldikliu apačioje

Renkantis šaldytuvą svarbu įvertinti kelis pagrindinius parametrus: šaldytuvo energinį efektyvumą, talpą ir dydį, šaldymo kameros tipą, skleidžiamą garsą. Energinį efektyvumą nustato energijos klasės, pagal kurias galite spęsti, kuris šaldytuvas sunaudos mažiausiai elektros energijos. Talpą ir dydį padės įsivertinti šeimos narių skaičius ir tai, kaip dažnai gaminate ar valgote namuose jau paruoštą maistą. Apie skleidžiamą garsą informaciją galite rasti prekių aprašymuose. Tačiau pakalbėkime plačiau apie tai, kaip išsirinkti šaldytuvą pagal šaldymo kameros tipą. Renkantis pagal šią savybę, pirmiausia reikėtų apsibrėžti, kaip dažnai gaminate maistą ir iš kokių ingredientų. Jei dažniausiai savo patiekalus ruošiate iš šviežių produktų, tuomet vertėtų rinktis šaldytuvą su šaldikliu, kuris yra šaldytuvo apačioje. Taip reikiami maisto produktai visuomet bus Jūsų akių lygyje ir lengvai bei patogiai pasiekiami visiems šeimos nariams. Mūsų asortimente rasite daugiau nei 300 tokių šaldytuvų tipų. Tai populiariausių buitinės technikos prekių ženklų, tokių kaip „Beko“, „Whirlpool“, „Samsung“, „Gorenje“, „Bosch“, „LG“ moderniausi, pačiomis įvairiausiomis funkcijomis pasižymintys šaldytuvai.

Skaityti daugiau

Bendra informacija apie: Amica BK2665.4

Prekės ID: 14578150
Kategorija: Šaldytuvai
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 1,63 x 0,57 x 0,56 m, 65 kg
Prekės ženklas: Amica
Gamintojo kodas: bk2665.4
Šaldytuvo tipas: Šaldytuvas su šaldikliu apačioje
Rūšis: Amica, Šaldytuvas su šaldikliu apačioje šaldytuvai
Energijos klasė: F
Energijos sąnaudos per metus: 252 kWh
Bendra talpa: 148 l
Šaldytuvo talpa: 148 l
Šaldiklio talpa: 60 l
Temperatūra šaldiklyje: Nenurodyta
Šaldytuvo atitirpinimas: Automatinis atitirpinimas
Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės: -
Užšaldymo galia: 3 kg/24h
Klimato klasė: N, ST
Montavimo tipas: Laisvai pastatomas
Spalva: Balta
Atostogų režimas: Nenurodyta
Valdymas: Nenurodyta
Papildomos funkcijos: Nenurodyta
Plotis: 54 cm
Gylis: 54 cm
Svoris: -
Keičiama durų kryptis: Taip
Pardavėjas: Pigu.lt
Aukštis: 157 cm
Šaldiklio atitirpinimas: Automatinis atitirpinimas
Maksimalus triukšmo lygis: 41 dB
Visos šio ženklo prekės: Visos Amica prekės

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Įvertinimai ir atsiliepimai (0)

Amica BK2665.4
Būkite pirmas parašęs atsiliepimą!
Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Įvertinti prekę

Klausimai ir atsakymai (0)

Paklauskite apie šią prekę kitų pirkėjų!
Užduoti klausimą
Jūsų klausimas buvo sėkmingai pateiktas. Į klausimą bus atsakyta per 3 darbo dienas
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių