Laisvai pastatomas, Dviduris šaldytuvas Whirlpool WQ9 E1 L, Automatinis atitirpinimas

Specifikacijos:
Aukštis: 187.5 cm
Šaldiklio atitirpinimas: Automatinis atitirpinimas
Maksimalus triukšmo lygis: 37 dB
Energijos klasė: Techniniai parametrai
Prekės ID: 25270015
1 35740

RMK kaina

1 54900
-191 €
Pardavėjas: Galador Grupp, OÜ 4.7
Kitų pardavėjų pasiūlymai (1):
1 42504
Į krepšelį
5960 / mėn.
Skolinantis 1 35740 , sutartį sudarant 45 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 5960 , metinė palūkanų norma – 41,12%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 000 , sutarties sudarymo mokestis – 000 , BVKKMN – 49,83%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 2 68200 .

3 45246
Mokėkite dalimis
Jūsų miestas

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Gruodžio 16 d.

000

Pristatysime į namus

Gruodžio 18 d.

2699

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Pigu.lt patvirtinus užsakymą.

Kitų pardavėjų pasiūlymai
CloudScale, OÜ
1 42504
Pardavėjas: Galador Grupp, OÜ 4.7
 • 84% pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją

Prekės aprašymas: Whirlpool WQ9 E1 L

Eksperto nuomonė: 6th SENSE Fresh Lock natūraliausiu būdu išsaugokite maistą ilgiau. 6TH SENSE technologija, kartu su inverteriniu kompresoriumi, užtikrina tikslią ir pastovią temperatūros kontrolę. Kai temperatūra pasikeičia, daviklis aktyvuoja kompresorių, kuris ją greitai atkuria.

Whirlpool WQ9 E1 L 

 • Frost Free sistema šaldytuve ir šaldiklyje

 • 4 durų sistema 

 • Garsas 37.5 (dB(A).

 • 3D Multiflow sistema

 • Skyrius šviežiems produktams 

 • LED apšvietimas.

 • Metinės el. Energijos sąnaudos 485 kWh,

 • Greito atvėsinimo ir užšaldymo funkcijos 

 • Stiklinės lentinėlės su apvadu

 • Atvirų šaldytuvo ir šaldiklio durų indikatorius.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Nuo 2021 m. kovo mėn. vietoj anksčiau naudotų A+++–D klasių pagal energijos vartojimo efektyvumo skalės sistemą naudojamos tik A–G klasės.

Daugiau informacijos rasite čia.

Whirlpool

„Whirlpool“ – namų elektronikos prietaisus gaminanti įmonė iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jau atšventusi veiklos šimtmetį įmonė vis dar tituluojama kaip viena sėkmingiausių ir geriausiai žinomų, o jos produktai džiugina šeimas visame pasaulyje. Ir šiandien išliekantis geriausiai atpažįstamu kompanijos produktu, „Whirlpool“ skalbimo mašina buvo pirmasis kompanijos gaminys. Pavadinta „Whirlpool“ (liet. sūkurys), kompanija išgarsėjo sukūrusi ikonišką elektros varikliu varomą skalbimo mašiną. Po to sekė kiti drabužių priežiūrai reikalingi produktai: džiovyklės ir lygintuvai. Šiandien su „Whirpool“ prekiniu ženklu gaminami ir šaldytuvai, viryklės ir kita virtuvinė technika. „Whirlpool“ priklauso ir keletas kitų gerai žinomų prekinių ženklų kaip „Indesit“, „Hotpoint“ ir „Polar“. Kompanijų susijungimai leido ne tik išplėsti siūlomų produktų asortimentą, tačiau perimti sukauptas žinias ir patirtį taip iškeliant „Whirlpool“ produktus į naujas aukštumas.

Whirlpool WQ9 E1 L Whirlpool

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Automatinis šaldiklio atitirpinimas

Šiuolaikiniai šaldytuvai dažniausiai turi automatines atitirpinimo sistemas. Automatinio atitirpinimo šaldytuvai yra suprojektuoti su ventiliatoriumi ant kompresoriaus ir elektriniu laikmačiu, kad veiktų efektyviai. Laikmatis valdo ventiliatorių, kad įrenginyje išpūstų šaltą orą, taip pat šildymo elementus, kad ištirptų susikaupęs šerkšnas. Atitirpinimo proceso metu kaitinimo elementai, esantys už įrenginio sienelės, šildo aušinimo elementą (garintuvo ritę). Dėl to visas ledas, susidaręs ant galinės sienelės, ištirpsta ir vanduo bėga garintuvo dėkle, esančiame kompresoriaus viršuje. Kompresoriaus šiluma išgarina vandenį į orą. Pagrindinis automatinio atitirpinimo įrenginių pranašumas yra lengva priežiūra. Tai taupo Jūsų laiką ir pastangas, nes nebereikia rankiniu būdu atitirpinti ir valyti įrenginio. Įrenginį reikės išvalyti tik kartą per metus. Be to, kadangi šaldytuve ar šaldiklio skyriuose nesusikaupia ledas, turėsite daugiau vietos maistui laikyti. Tačiau, automatinio atitirpinimo įrenginiai sunaudoja daugiau energijos ir skleidžia daugiau triukšmo veikimo metu.

Laisvai statomi šaldytuvai

Laisvai pastatomi šaldytuvai yra labiausiai paplitę šaldymo prietaisai. Jie paprastai yra pigesni nei montuojami modeliai ir yra lengvai pernešami, jei reikia perkelti prietaisą. Laisvai pastatomi šaldytuvai gali būti pilno gylio, arba mažesnio, kurie taip pat neišsikiš iš už spintelių krašto. Vienas iš atskirai pastatomo šaldytuvo privalumų – tai pasirenkamas gylis namų savininkams, kurie mėgsta turėti erdvų šaldytuvo vidų. Laisvai pastatomi modeliai yra įvairaus pločio ir turintys įvairių durų stiliaus variantus (pavyzdžiui, kairysis vyris, dešinysis vyris arba prancūziškos durys). Šis lankstumas yra patrauklus, be to, atskirai pastatomi šaldytuvai nebūtinai turi būti montuojami profesionaliai. Laisvai pastatomi šaldytuvai turi tam tikrų trūkumų, lyginant juos su įmontuotais. Nors tinkamai valant ir prižiūrint, jie puikiai tarnaus daugelį metų, tačiau paprastai jų tarnavimo laikas yra trumpesnis nei įmontuotų šaldytuvų, taip pat, jie nebus idealiai prigludę prie daugelio spintelių.

Automatinis atitirpinimas

Šaldytuvas - neatsiejamas kiekvienos virtuvės prietaisas. Viena svarbiausių jo funkcijų - ilgesnis šviežio maisto išsaugojimas. Dėl šios priežasties, perkant naują šaldytuvą, reikėtų atsižvelgti į automatinio atšildymo funkciją, dar vadinamą „No Frost“ - leidžiančią atitirpinanti šaldytuvą ir užkertančią kelią ledo susidarymui. Automatinio atitirpinimo funkcija palengvina šaldytuvo priežiūrą, kadangi nešvarumai neprilimpa prie ledo sluoksnių. Šaldytuvas atitirpinamas palaipsniui, jame nesusidaro ledas ir nereikia jo valyti patiems. Šio tipo įrenginiai automatiškai atitirpina prie sienelių prišalusį ledą bei ant produktų susidariusio šerkšno daleles, o susidaręs vandens kondensatas subėga žemyn. Tokiu būdu maisto produktai neprilimpa ar neprišąla vieni prie kitų, ypač jei naudojamas šaldiklis. Ribota šaldytuve esanti vidaus drėgmė lemia daržovių ir kitų greitai gendančių produktų ilgesnį šviežumą. Automatinio atitirpinimo funkcija leidžia tausoti garintuvus ir aplinką, nes šis neužšąlantis prietaisas taupiai naudoja energiją. Ši sistema tiks visiems, ieškantiems ilgaamžių sprendimų, kurie leis ilgiau mėgautis šviežiais maisto produktais ir sutaupys laiką virtuvėje, leidžiant pamiršti visus atitirpinimo rūpesčius.

Dviduriai šaldytuvai

Vienuose namuose gyvenant daugiau žmonių dažnai kyla klausimas, kaip ką tik nupirktus ar iš sodo parsivežtus maisto produktus sutalpinti mažame šaldytuve. Tam, kad kiekvienas produktas turėtų vietą Jūsų namuose, rekomenduojame rinktis dvidurį šaldytuvą. Kaip sufleruoja pats pavadinimas, šio tipo šaldytuvai yra kur kas talpesni, dažnai sukurti taip, kad vienoje pusėje būtų įprastas šaldytuvas, o kitoje – šaldymo kamera ir kiti papildomi skyriai, specialiai sukurti kuriai nors maisto produktų grupei. Tai suteikia patogumo jausmą, nes vaisiai, daržovės ir kiti maisto produktai visuomet bus po ranka ir nereikės iškraustyti visų stalčių, kad juos pasiektumėte. Dviduriai šaldytuvai leidžia geriau organizuoti patiekalų gamybą, laikyti ingredientus skirstant juos kategorijomis, dažniau patikrinti jų šviežumą ir užtikrinti kokybę. Mūsų asortimente rasite populiariausių buitinės technikos prekių ženklų, tokių kaip „Beko“, „Whirlpool“, „Gorenje“, „Samsung“, „LG“ moderniausių, pačiomis įvairiausiomis funkcijomis pasižyminčių, dvidurių šaldytuvų, kurie palengvins Jūsų ir šeimos narių kasdienį gyvenimą.

Skaityti daugiau

Bendra informacija apie: Whirlpool WQ9 E1 L

Prekės ID: 25270015
Kategorija: Šaldytuvai
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 0,7 x 0,7 x 2 m, 120 kg
Prekės ženklas: Whirlpool
Gamintojo kodas: WQ9 E1 L
Šaldytuvo tipas: Dviduris šaldytuvas
Rūšis: Whirlpool, dviduris šaldytuvas šaldytuvai
Energijos klasė: F
Energijos sąnaudos per metus: 420 kWh
Bendra talpa: 591 l
Šaldytuvo talpa: 384 l
Šaldiklio talpa: 207 l
Temperatūra šaldiklyje: -16 ºC
Šaldytuvo atitirpinimas: Automatinis atitirpinimas
Užšaldymo galia: Nenurodyta kg/24h
Klimato klasė: SN, ST
Montavimo tipas: Laisvai pastatomas
Spalva: Pilka
Atostogų režimas: Taip
Valdymas: Elektroninis
Papildomos funkcijos: NoFrost
Plotis: 90.9 cm
Gylis: 70 cm
Svoris: 118 kg
Energijos sąnaudos: 1.33 kWh/24 h
Daržovių stalčius: Taip
Vidaus apšvietimas: Taip
Kiaušinių dėklas: Taip
Atvertų durų garsinis signalas: Taip
Padėklas ledukams: Taip
Pardavėjas: Galador Grupp, OÜ, CloudScale, OÜ
Aukštis: 187.5 cm
Šaldiklio atitirpinimas: Automatinis atitirpinimas
Maksimalus triukšmo lygis: 37 dB
Visos šio ženklo prekės: Visos Whirlpool prekės

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Įvertinimai ir atsiliepimai (3)

Whirlpool WQ9 E1 L
4.7

(3 pirkėjų įvertinimai)

5 žvaigždutės
(2)
4 žvaigždutės
(1)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(0)

100%

pirkėjų rekomenduoja šią prekę

Palikite atsiliepimą apie prekę

Informacija ir taisyklės

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.

Įvertinti prekę
Nerijus G.
2022-09-14

Pardavėjas: Pigu.lt

Vienas geriausių sprendimų pirkti tokio tipo šaldytuvą. Šaldytuvo dalis be jokių pertvarų. Lengviau galima sutalpinti paruoštus patiekalus, o taip pat ir produktus. Aiškiai matosi viskas kas yra lentynose. Šaldiklis taip pat puikus. Tobuliausia šaldiklio dalis - ledukų šaldymo dėžė (Neįsivaizduoju gyvenimo be jos).

Alina A.
2021-06-30

Pardavėjas: Pigu.lt

Товар плохо упакован. Стекло разбилось.

Rima J.
2019-02-20

Pardavėjas: Pigu.lt

esu patenkinta pirkiniu

Klausimai ir atsakymai (0)

Paklauskite apie šią prekę kitų pirkėjų!
Užduoti klausimą
Jūsų klausimas buvo sėkmingai pateiktas. Į klausimą bus atsakyta per 3 darbo dienas
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių

Kitų pardavėjų pasiūlymai (1)

*Konkretaus pardavėjo pasiūlymams galioja tik tos sąlygos, kurios nurodomos prie tokio pardavėjo parduodamos prekės, ir už visą informaciją juose (įskaitant kainas) atsako konkretus pardavėjas.

Pardavėjas: CloudScale, OÜ 4.8
(280 pirkėjų įvertinimų)
GREITAS PRISTATYMAS

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Ketvirtadienį, gruodžio 14 d.

000
Galimi pristatymo būdai
1 42504