Skaitmeninis fotoaparatas Nikon 1 S2 + 11-27,5mm, Juoda

Maksimali raiška:
4592 x 3072
Pasirinkite:
Pasirinkite:
Prekė išparduota

Registruokitės ar prisijunkite ir mes pranešime,
kai ši prekė pasirodys prekyboje

Įsigiję šią prekę, taip pat pirko

Bendra informacija

Nikon 1 S2 + 11-27,5mm, Juoda
Prekės ID: 6261747
Kategorija: Skaitmeniniai fotoaparatai
Prekės svoris su įpakavimu: 0.8000 kg
Gamintojas: Nikon
Tipas: Kompaktiniai fotoaparatai
Vaizdo jutiklis: 14,2 Mpix
Artinimas (optinis), kartais: Nėra informacijos
LCD ekrano įstrižainė: 3"

Pagrindiniai parametrai

Maksimali raiška: 4592 x 3072
Vaizdo ieškiklis: CMOS
Jautrumas (ISO): 200 - 12800
Matmenys: 101 x 60.8 x 29.4 mm
Svoris: 0.230 kg

Įrašymo sistema

Palaikomi formatai: JPEG, NEF

Filmavimas

Filmavimas aukšta raiška: 1920 x 1080

Objektyvas

Židinio nuotolis: 11-27 mm

Fokusavimo sistema

Fokusavimas: Automatinis fokusavimas (AF): vienos srities AF (AF-S); nepertraukiamas AF (AF-C); automatinis AF-S / AF-C pasirinkimas (AF-A); nuolatinis AF (AF-F); rankinis fokusavimas (MF)

Eksponavimo sistema

Išlaikymas: 30 - 1/16000 s
Ekspozicijos kompensavimas: -3 - +1 EV, 1/3 EV žingsniu
Stabilizavimo sistema: VR

Blykstė

Blykstės režimai: Automatinis, automatinis su raudonų akių efekto mažinimu, detalių paryškinimo blykstės, detalių paryškinimo blykstės su lėta sinchronizacija, raudonų akių efekto mažinimo, raudonų akių efekto mažinimo su lėta sinchronizacija, galinės diafragmos sinchroniz

Sąsaja

Vaizdo jungtys: HDMI D
USB: USB 2.0
Jungties tipas: USB

Atmintis

Atminties tipas: Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC

Kita

Maitinimo šaltinis: Ličio jonų baterija
Baterijos modelis: EN-EL22
Pakuotės turinys: Fotoaparatas, riešo dirželis, akumuliatorius, USB kabelis

Prekės aprašymas: Nikon 1 S2 + 11-27,5mm, Juoda

Nesvarbu, ar norite gauti ryškius ir aiškius kadrus fotografuodami naktį, ar staigiai užfiksuoti reikiamą momentą, naudodami Nikon 1 S2 be vargo turėsite puikius rezultatus. Plonas korpusas ir kompaktiškas 1 NIKKOR objektyvas suteikia galimybę nepraleisti nė vienos smagios akimirkos. Nikon 14,2 megapikselio CMOS jutiklis ir sparti automatinio fokusavimo sistema suteikia galimybę užfiksuoti sekundės dalį trunkančias akimirkas ir sukuria stebuklą iš kiekvienos akimirkos, įamžintos pribloškiamu tikslumu.

Dar geresnė kokybė

Visiškai paprastai užfiksuokite magiškas akimirkas. Naudodami didelį 14,2 megapikselio jutiklį ir ISO 160–12 800, visada, netgi fotografuodami ar filmuodami prasto apšvietimo sąlygomis, gausite puikų rezultatą.

Nešiojamoji Nikon 1 sistema

Fotografuokite įvykių tempu ir lengvai keiskite objektyvus. Mažas, greitas ir puikaus dizaino mūsų moderniausias Nikon 1 sisteminis fotoaparatas gali užfiksuoti viską.

Preciziškas fokusavimas

Nikon1 S2 veikia greičiau už skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, todėl židinys labai greitai ir tiksliai sufokusuojamas pagal objektą. Naudodami nepertraukiamo AF režimą užfiksuosite puikias judesio nuotraukas dideliu 20 fps greičiu.

Tiesiog puikūs rezultatai

Be vargo gaukite puikius rezultatus. Naudodami Nikon 1 S2 vos vienu mygtuko paspaudimu gausite puikius detalius vaizdus ir nepriekaištingus HD filmus.

Įsimylėkite savo fotoaparatą

Sklandžiai ir nepertraukiamai veikiantis bei puikios išvaizdos Nikon 1 S2 ne tik išsiskiria savo dizainu, bet ir valdymo paprastumu. Prisiderinkite jo korpuso spalvą pagal savo stilių.

Užfiksuokite sekundės dalį

Naudodami aktyviojo pasirinkimo funkciją išsirinkite norimą momentą. Naudojant naują geriausios akimirkos užfiksavimo režimu veikiančią funkciją – aktyvusis pasirinkimas – vos per vieną sekundę nufotografuojama iki dešimties didžiausios skyros kadrų, iš kurių galėsite išsirinkti tą vienintelį, kurį norėsite išsaugoti.

Filmų žavesys

Nukreipkite į norimą objektą, filmuokite ir sukurkite stulbinamą filmą. Nikon 1 S2 puikus pasirinkimas norint be vargo filmuoti: sukurkite puikią filmuotą medžiagą ir filmuodami padarykite didelės skyros nuotraukų. Filmo kūrimo režimai leidžia lengvai paversti savo filmuotą medžiagą kinematografijos šedevru.

Lengvai pasiekiamas meistriškumas

Naudodami kūrybinių efektų ratuką galite tikėtis ko nors genialaus. Ši intuityvi funkcija leidžia prieš fotografuojant pritaikyti meninius filtrus. Tiesiog sukite kryptinį valdiklį ir LCD ekrane stebėkite, kas vyksta.

Nuostabūs vaizdai: sukurkite puikias nuotraukas ir HD filmus iki ISO 12 800 su dideliu 14,2 megapikselio CMOS jutikliu. Sukonstruotas be optinio žemuosius dažnius praleidžiančio filtro, šis greitas CX formato vaizdo jutiklis leidžia maksimaliai išnaudoti kiekvieną megapikselį: užtikrina, kad vaizdai būtų itin detalūs ir ryškūs net ir fotografuojant silpno apšvietimo sąlygomis.

EXPEED 4A sistema: dėl šio dviejų variklių Nikon vaizdo procesoriaus galima fotografuoti nuostabias nuotraukas ir įrašyti HD filmus net ir dideliu greičiu. Dėl vieno apdorojimo variklio fotoaparatu gaunama pribloškiama vaizdo kokybė, o dėl kito užtikrinamas greitas ir patikimas veikimas bei sklandus nepertraukiamas fotografavimas.

1 NIKKOR komplekto objektyvas: kintamojo židinio objektyvas 1 NIKKOR 11–27.5mm f/3.5–5.6 užtikrina, kad puikius vaizdus užfiksuosite vos išėmę fotoaparatą iš dėžutės. Plonas, tačiau labai patogus, 1 NIKKOR idealiai tinka įprastoms momentinėms nuotraukoms, patraukliems portretams ir nutolusiems objektams fotografuoti. Itin patogus nešiotis ir sukurtas fotografuoti iškart: fotoaparatas įjungiamas pasukant objektyvą, o objektyvą sustūmus fotoaparatas išjungiamas.

Patobulinta mišraus AF sistema: naudodami automatinio fokusavimo sistemą, kurią sudaro 73 fazės nustatymo AF taškai, objektą sufokusuosite itin greitai. Fazės nustatymo AF naudojamas D-SLR ir seka jūsų objektą, nesvarbu, kaip greit jis juda. Kai apšvietimas prastas arba objektas yra kadro kampe, ši išmanioji hibridinė sistema iškart įjungia kontrastą nustatantį AF, kad rezultatas visada būtų nepriekaištingas.

Net sekundės dalis gali būti svarbi: su Nikon 1 S2 objektą galite užfiksuoti greičiau, nei patys pamatysite jį, o nuotraukos bus labai didelės skyros. Fotoaparatas greitai užfiksuoja dešimties vaizdų seriją, nepertraukiamai fotografuojant iki 60 fps greičiu, kai židinys užfiksuotas pirmame kadre, bei iki 20 fps greičiu, kai naudojamas nepertraukiamas AF.

Tapkite režisieriumi: Nikon 1 suteikia galimybę paprastai nufilmuoti įspūdingus „Full HD“ (1080p) vaizdo klipus. Norėdami filmuoti iškart ir mėgautis sklandžia filmuota medžiaga net objektui labai greit judant, tiesiog spustelėkite įrašymo mygtuką. Elektroninis VR (virpesių mažinimas) išlaiko stabilų vaizdą net visiškai priartinus.¹

Fotografuokite filmavimo metu: kodėl turėtumėte rinktis fotografavimą arba filmavimą, jeigu vienu metu galite naudotis abiem funkcijomis? Filmuodami Nikon 1 fotoaparatu, galite užfiksuoti didelės skyros nejudančius vaizdus tiesiog paspausdami užrakto atleidimo mygtuką arba naudotis automatinio vaizdo fiksavimo funkcija, kuri analizuoja kiekvieną kadrą ir automatiškai nufotografuoja vaizdą, kai sąlygos yra palankiausios.

Filmo kūrimo režimai: greitų judesių, paskubinamojo montažo ir 4 sekundžių filmo funkcijos leis atsiskleisti jūsų turimiems kino operatoriaus gebėjimams. Suteikite energijos gatvėse nufilmuotoms scenoms, naudodamiesi greitų judesių funkcija, paskubinamuoju montažu animuotai sustabdykite bėgantį laiką arba kurkite glaustus išraiškingus 4 sekundžių trukmės filmukus (kartu galite sujungti aštuonis).

Paprastas valdymas: išties paprasta valdyti, todėl visada būsite pasiruošę užfiksuoti norimą akimirką. Puikiame 7,5 cm (3,0 col.) 460 tūkst. taškų LCD ekrane lengva komponuoti ir peržiūrėti nuotraukas, o dėl patogiai išdėstytų mygtukų ir intuityvaus meniu paprasta įtraukti efektų. Naudojant patogų F (funkcija) mygtuką galima iškart pasiekti intuityvų funkcijų meniu ir be vargo pakoreguoti fotografavimo ar atkūrimo parametrus.

Momentinis judesio vaizdas: vos vienu spustelėjimu atskleiskite visą akimirkos žavesį ir sukurkite nuotraukas, kuriose nejudantys vaizdai atgytų. Judantį vaizdą, kurį lengva bendrinti, fotoaparatas sukuria tam tikrą laiką fiksuodamas akimirką kaip trumpą lėtų judesių filmą, kuris baigiamas didelės skyros nuotrauka. Galite pritaikyti atmosferinę aplinką arba fono muziką bei sujungti iki aštuonių momentinio judesio vaizdų į vieną nepaprastą istoriją.

Tiesioginis vaizdų valdymas: lengvai patobulinkite nuotraukas prieš fotografuodami. Norėdami sustabdyti judesį, pagerinti apšvietimą ar sulieti foną, tiesiog naudokitės šalia vaizdo rodomomis valdiklių juostomis. Pokyčių rezultatą stebėkite LCD ekrane ir prieš atleisdami užraktą žinokite, kaip konkrečiai atrodys nuotraukos.

Kūrybiškasis režimas: naudokitės Nikon 1 efektais ir kūrybiškai prieš fotografuodami pakoreguokite kadrus. Iš įprastų dalykų sukurkite ką nors ypatingo naudodami filtrus, pvz., miniatiūros arba žaislinio fotoaparato efekto ar procesų kaitos. Naudokite kūrybinių efektų ratuką ir eidami per įvairius efektus stebėkite ekrane, kaip keičiasi vaizdas, o pamatę norimą vaizdą nufotografuokite jį.

Integruota blykstė: naudodami iškylančiąją blykstę, apšvieskite savo objektus. Kompaktiškas blykstės įrenginys automatiškai iškyla mažai apšviestoje aplinkoje.

Ryšku, bet subtilu: rafinuotos spalvos ir patrauklus dizainas – tiesiog traukia įsigyti Nikon 1 S2. Švelniai užapvalinti paviršiai ir subtilus dizainas – nepriekaištingas įrankiais bet kokiais momentais. Išsirinkite iš keturių korpuso spalvų: ledo baltos, matinės juodos, lūpų dažų raudonos ir saulės šviesos geltonos. Prie jo pridėto 1 NIKKOR objektyvo spalva puikiai atitinka fotoaparato korpuso spalvą.

Belaidžio ryšio adapteris: paįvairinkite savo veiklą socialiniuose tinkluose ir bendrinkite aukštos kokybės nuotraukas, padarytas Nikon 1, kurios tikrai išsiskirs iš išmaniaisiais telefonais užfiksuotų vaizdų! Naudokite papildomą Nikon belaidžio ryšio su mobiliaisiais prietaisais adapterį WU-1a² ir lengvai bendrinkite vaizdus perkėlę juos iš fotoaparato tiesiai į išmanųjį įrenginį.

Išplečiama sistema: perspektyvas keiskite naudodami Nikon aukščiausios kokybės 1 NIKKOR objektyvus. Jei reikia užfiksuoti tolumoje esančius objektus, pasikliaukite 1 NIKKOR VR 30–110 mm objektyvu. Kompaktiškas ir stilingas 1 NIKKOR VR 10–100 mm objektyvas suteiks neįtikėtino universalumo. Suteikite portretams gražų foninį suliejimo efektą naudodami 1 NIKKOR 18, 5 mm nekintamojo židinio objektyvą.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Tęskite apsipirkimą

Canon 0592C026Olympus V205080WE000KitOlympus V205080NE000KitOlympus V205080BE000KitGoPro Hero6 BlackCanon EOS 6D Mark IICanon EOS 6D Mark II + 24-105mm IS STM KitKodak FZ201Kodak FZ201Kodak FZ151Kodak AZ365Nikon VQA073E1Nikon VQA070E1Canon 2250C019Fujifilm Instax Square SQ10Fujifilm Instax Mini 9, lime greenFujifilm FUJI INSTAX 70Fujifilm INSTAX 9 SMOKY WHITE +2X10Fujifilm INSTAX 9 LIME GREEN +2X10Fujifilm INSTAX 9 ICE BLUE + 10Fujifilm INSTAX 9 COBALT BLUE +10 foto plokšteliųFujifilm Instax MINI 90 NC, Juodas + Instax Mini Glossy (10pl.)Canon EOS 750D + EF 24-105mm IS STMCanon EOS 1300D + EF-S 18-55mm III + EF 75-300mm IIICanon EOS 1300D + EF 24-105mm IS STMOlympus TG-5 Compact camera, 12 MP, Optical zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 12800, Display diagonal 3.0 ", Wi-Fi, Focus TTL, Video recording, Lithium‑Ion, RedCanon IXUS 185, RaudonaCanon EOS M6 body, silverCanon Powershot SX730 HS, blackCanon EOS M6 + EF-M 18-150mm IS STM, silverCanon EOS M6 body, blackSony a6500 + 18-105mm Kit, blackCanon EOS M6 + EF-M 15-45mm IS STM, silverCanon EOS 800D bodyFujifilm X-T20 + 18-55mm Kit, blackFujifilm X-A3 + 16-50mm Kit, pinkCanon Legria HF R86, blackCanon PowerShot SX430 IS, JuodaCanon Digital Ixus 190, MėlynaFujifilm X-A3 + 16-50mm Kit, silver/blackNikon COOLPIX A300 Compact camera, 20.1 MP, Optical zoom 8 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 3200, Display diagonal 6.86 cm, Wi-Fi, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), BlackCanon IXUS 190, SidabrinėCanon IXUS 190, JuodaPanasonic Lumix DC-FZ82EP-K Compact camera, 18.1 MP, Optical zoom 60 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Touchscreen, Display diagonal 3.0 ", Wi-Fi, Focus 0.01m - ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), BlackFujifilm Instax Wide 300 ISO 800, Juoda + 10 fotolapeliųCanon EOS 800D + 18-55mm IS STM KitCanon EOS M6 + EF-M 18-150mm IS STM Kit, blackPanasonic Lumix DC-GX800 + 12-32mm Kit, black/silverCanon EOS M6 + EF-M 15-45mm IS STM Kit, blackPanasonic Lumix DC-GX800 + 12-32mm Kit, black
Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2017 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.