Skalbimo mašina pakraunama iš priekio Beko WUV 8612 XSW

Prekės ID: 33614841
Maksimalus skalbinių svoris:

Vardinis pajėgumas (nurodomas medvilnės gaminių kilogramais), kai skalbyklė veikia standartine medvilnės 60 °C programa ir į ją įdėta visa įkrova arba medvilnės 40 °C programa ir į ją įdėta visa įkrova (pasirenkama mažesnė vertė)

Gręžimo klasė:

Apibūdina likutinį drėgmės kiekį po skalbimo skalbiniuose skalėje nuo A iki G, kur A klasės prietaisai gręžia geriausiai, o G - blogiausiai.

Gręžimo greitis:

Nusako maksimalų būgno apsukų skaičių per minutę. Kuo didesnis apsisukimų skaičius, tuo sausesni bus skalbiniai prieš išimant juos iš skalbyklės.

8 kg
B
1200 aps./min.
Prekė išparduota

Praneškite man el. paštu šiai prekei pasirodžius prekyboje.

Prekės aprašymas: Beko WUV 8612 XSW

Eksperto nuomonė: Tai 8 kg skalbimo mašina su visomis būtinomis ir praktiškomis funkcijomis. Dėka inverterinio variklio, ji veikia tyliai. Įsisenėjusioms dėmėms pašalinti, puikiai pasitarnaus garų funkcija Steam cure. Skubantiems ši skalbimo mašina siūlo pilna įkrova išskalbti drabužius per 28 min.

Skalbimo mašina Beko WUV 8612 XSW su garų funkcija Steam Cure ir AquaWave sistema užtikrins nepriekaištingą drabužių švarą, gaivą bei lengvą lyginimą. 

Beko WUV 8612 XSW

Pagrindinės Beko WUV 8612 XSW savybės:

•    Pakraunama iš priekio;
•    Maksimali skalbinių įkrova skalbimui – 8 kg;
•    Maksimalus gręžimo greitis – 1200 aps./min.
•    15 skalbimo programų;
•    Inverterinis variklis;
•    Nerūdijančio plieno būgnas;
•    AquaWave sistema – specialios formos būgnas švelniam ir veiksmingam skalbimui;
•    Steam Cure technologija – garų funkcija nepriekaištingai švariems drabužiams ir lengvesniam lyginimui;
•    Rankinis temperatūros ir gręžimo greičio valdymas;
•    Užraktas nuo vaikų.

Dėmesio!
Prieš pirmą skalbimo mašinos naudojimą išsukite transportavimo varžtus ir sureguliuokite kojeles – tikslesnė informacija, kaip tai padaryti, yra nurodoma kiekvieno modelio instrukcijoje. Norėdami pašalinti likutinį vandenį kuris liko testavimo metu, pirmasis skalbimas turėtų būti be skalbinių.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Nuo 2021 m. kovo mėn. vietoj anksčiau naudotų A+++–D klasių pagal energijos vartojimo efektyvumo skalės sistemą naudojamos tik A–G klasės.

Daugiau informacijos rasite čia.

Beko

„Beko“ yra daugeliui gerai atpažįstamas prekinis ženklas, kadangi tai yra gamintojas, siūlantis itin platų elektronikos produktų namų priežiūrai. 1955 m. Turkijoje įkurta kompanija savo prekes parduoda visame pasaulyje ir jau ne vienoje šalyje yra tapusi geriausiai parduodamu buities prietaisų ženklu.

Per ilgą veiklos istoriją „Beko“ perėmė ne vieną savo konkurentą. Tai lėmė, jog kompanija galėjo išsiplėsti į naujas sritis, tokias kaip oro kondicionavimas bei išplėsti jau turimus namų elektronikos prietaisų gamybos pajėgumus. Šiuo metu „Beko“ siūlo viską nuo buities prietaisų iki vaizdo ir garso technikos.

Tikriausiai vienas populiariausių ir geriausiai atpažįstamų „Beko“ produktų yra skalbimo mašinų linija. Prieinama kaina, tylus veikimas ir didžiulis įvairių funkcijų pasirinkimas padarė jas puikiu pasirinkimu šeimoms, taip pat ieškantiems ekonomiško sprendimo – jos sunaudoja mažiau vandens ir elektros energijos bei yra draugiškesnės aplinkai nei kitos rinkoje. „Beko“ taip pat gerai žinomas kaip šaldytuvų, viryklių ir smulkiosios virtuvės elektronikos prekinis ženklas.

Beko WUV 8612 XSW Beko

Pakraunamos iš priekio

Iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos paprastai yra brangesnės, bet pagrįstai. Jos užtikrina kokybiškesnį valymą ir paprastai yra efektyvesnės energijos ir vandens suvartojimo klausimu nei iš viršaus pakraunamos skalbimo mašinos. Be to, iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos turi daugiau skalbimo funkcijų, kad atitiktų visų tipų audinius ir nešvarumus. Iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos yra daug tylesnės nei iš viršaus pakraunamos, dėl pažangesnių variklių ir sistemos. Nors iš priekio pakraunamų skalbimo mašinų išankstinė kaina paprastai yra didesnė, manoma, kad ilgainiui visos Jūsų išlaidos išsilygins. Iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos sunaudoja mažiau vandens ir elektros nei vidutinės iš viršaus kraunamos skalbimo mašinos. Taip pat veiksminga iš priekio pakraunama skalbimo mašina gali padėti geriau tausoti aplinką. Jei turite didelę šeimą arba esate linkę skalbti didelį drabužių kiekį, geriau naudoti skalbimo mašiną pakraunamą iš priekio, nes į tokio tipo skalbimo mašinos būgną galėsite sutalpinti daugiau skalbinių.
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Kiti taip pat domėjosi

Bendra informacija apie: Beko WUV 8612 XSW

Beko WUV 8612 XSW kaina ir informacija | Skalbimo mašinos | pigu.lt
Prekės ID: 33614841
Kategorija: Skalbimo mašinos
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1):

Pakuotės išmatavimai: ilgis x plotis x aukštis (m), svoris (kg)

0,6 x 0,65 x 0,88 m, 56 kg
Prekės ženklas:

Tai ženklas (žodis, grafinis vaizdas ar jų junginys), kurio pagrindinė paskirtis yra atskirti vieno pardavėjo prekes nuo kito pardavėjo prekių. Taip pat prekės ženklas priskiria prekę išskirtinam, unikaliam ir registruotam ženklui.

Beko
Gamintojo kodas:

Modelio žymuo – paprastai raidinis ir skaitmeninis kodas, pagal kurį tam tikrą buitinės skalbyklės modelį galima atskirti nuo kitų to paties prekės ženklo ar to paties pavadinimo tiekėjo modelių.

7000840019
Maksimalus skalbinių svoris:

Vardinis pajėgumas (nurodomas medvilnės gaminių kilogramais), kai skalbyklė veikia standartine medvilnės 60 °C programa ir į ją įdėta visa įkrova arba medvilnės 40 °C programa ir į ją įdėta visa įkrova (pasirenkama mažesnė vertė)

8 kg
Energijos klasė:

Apibūdina, kokią vietą pagal suvartojamos energijos kiekį skalbyklė užima skalėje nuo A iki G, kur A klasės prietaisai vartoja mažiausiai energijos, o G klasės - daugiausia.

C
Energijos sąnaudos per metus:

Suvartojamos energijos kiekis („X“ kWh per metus), nustatytas per 220 įprastų skalbimo ciklų, kai visa arba dalinė įkrova skalbiama naudojantis standartinėmis medvilnės 60 °C ir 40 °C programomis, ir pagal aparato, veikiančio mažos galios režimais, suvartotą energijos kiekį. Tikrasis suvartojamos energijos kiekis priklausys nuo aparato naudojimo pobūdžio

175 kWh
Energijos sunaudojimas ciklui:

Apibūdina skalbimo mašinos vieno skalbimo ciklo metu suvartojamą elektros energijos kiekį kilovatvalandėmis.

0.769 kWh
Energijos sąnaudos išjungus:

Apibūdina skalbimo mašinos suvartojamą elektros energijos kiekį, kai prietaisas yra įjungtas į elektros tinklą ir neatlieka jokios funkcijos.

-
Metinės vandens sąnaudos:

Suvartojamo vandens kiekis („X“ litrai (-ų) per metus), nustatytas per 220 įprastų skalbimo ciklų, kai visa arba dalinė įkrova skalbiama naudojantis standartinėmis medvilnės 60 °C ir 40 °C programomis. Tikrasis suvartojamo vandens kiekis priklausys nuo aparato naudojimo pobūdžio

9239 l
Gręžimo klasė:

Apibūdina likutinį drėgmės kiekį po skalbimo skalbiniuose skalėje nuo A iki G, kur A klasės prietaisai gręžia geriausiai, o G - blogiausiai.

B
Gręžimo greitis:

Nusako maksimalų būgno apsukų skaičių per minutę. Kuo didesnis apsisukimų skaičius, tuo sausesni bus skalbiniai prieš išimant juos iš skalbyklės.

1200 aps./min.
Standartinės programos laikas:

Standartinė medvilnės 60 °C programa ir standartinė medvilnės 40 °C programa – tai standartinės skalbimo programos, su kuriomis susijusi etiketėje ir vardinių parametrų lentelėje pateikta informacija, kad šios programos tinkamos įprasto nešvarumo medvilnės skalbiniams skalbti ir yra efektyviausios programos pagal bendrą suvartojamos energijos ir vandens kiekį.

189 min
Palikto įjungimo režimo trukmė:

Būsenos, kai skalbimo mašina yra prijungta prie elektros energijos tinklo ir neatlieka jokios funkcijos, trukmė minutėmis.

-
Maksimalus triukšmo lygis:

Nusako skalbimo mašinos skleidžiamą triukšmo lygį decibelais (dB) veikimo metu. Kuo didesnis šis skaičius, tuo garsiau veikia skalbimo mašina.

74 dB
Montavimo tipas:

Nusako skalbimo mašinos pastatymo būdą. Skalbimo mašinos būna arba montuojamos į baldus arba laisvos statomos.

Laisvai statomos
Skalbimo mašinos tipas:

Skalbimo mašinos yra trijų tipų – pakraunamos iš priekio, pakraunamos iš viršaus arba skalbyklės-džiovyklės. Pakraunamos iš viršaus skalbyklės yra kompaktiškesnės, bet jose galima skalbti mažesnį skalbinių kiekį.

Skalbimo mašina pakraunama iš priekio
Rūšis: Beko, skalbimo mašina pakraunama iš priekio
Visos šio ženklo prekės: Visos Beko prekės

Matmenys, svoris (be išsikišimų)

Aukštis:

Šis parametras nurodo įrenginio aukštį.

84 cm
Plotis:

Šis parametras nurodo įrenginio plotį.

60 cm
Gylis:

Šis parametras nurodo įrenginio gylį.

55 cm
Svoris:

Reikšmė nurodanti prekės svorį

68 kg

Energijos sąnaudos

Vandens sąnaudos ciklui:

Apibūdina skalbimo mašinos vieno skalbimo ciklo metu suvartojamą vandens kiekį.

42 l

Ekrano tipas

Spalva:

Nurodoma, kokios spalvos yra prekė.

Balta
Inverterinis variklis:

Nurodo, ar skalbimo mašinos variklis yra bešepetėlinis. Tokie varikliai yra patvaresni, ilgiau tarnauja, vartoja mažiau elektros energijos bei veikia tyliau.

Taip
Ekranas:

Nusako, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje yra ekranėlis. Jame yra rodoma įvairi informacija, pasirinkti skalbimo parametrai bei skalbimo eiga.

Taip

Skalbimo programos, funkcijos

Laikmatis:

Nurodo, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje galima nustatyti skalbimo programos pradžią arba pabaigą.

Taip
Skalbimo programų skaičius:

Informacija apie skalbimo programų skaičių bei tipą.

15
Greitas skalbimas:

Informacija apie tai, ar skalbimo mašina turi greito skalbimo programą.

Taip
Skalbimas be gręžimo:

Nurodo, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje galima pasirinkti skalbimo be gręžimo parinktį.

Taip
Ekonomiškas skalbimas:

Informacija apie tai, ar skalbimo mašina turi ekonomiško skalbimo programą, leidžiančią sumažinti suvartojamos elektros energijos kiekį.

Taip
Kitos skalbimo programos:

Apibūdina, kokias skalbimo programas galima nustatyti skalbimo mašinoje.

Sintetikos skalbimo programa, Jautrių audinių programa, Vilnos skalbimo programa, Džinsų skalbimas, Sporto programa, Mini programa, Marškinių skalbimo programa, Eco, Pūkinių skalbinių programa, Dėmių šalinimo programa, Skalbimas garais
Skalbimo pradžios atidėjimas:

Nurodo, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje galima pasirinkti skalbimo pradžios laiką.

Taip
Garų funkcija:

Nurodo, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje yra parinktis leidžianti skalbiant naudoti garus drabužių atšviežinimui bei nepageidaujamų kvapų neutralizavimui.

Taip
Skalbimo eigos indikacija:

Nusako, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje rodoma informacija apie skalbimo eigą.

Taip
Rankinis temperatūros valdymas:

Nurodo, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje galima pasirinkti norimą skalbimo temperatūrą.

Taip
Rankinis gręžimo greičio valdymas:

Nurodo, ar skalbimo mašinos valdymo skydelyje galima pasirinkti norimą gręžimo greitį.

Taip

Kita informacija

Apsauga nuo vaikų:

Nurodo, ar skalbimo mašina turi parinktį, blokuojančią skalbyklės dureles ir mygtukus nuo netyčinio atidarymo ar paspaudimo.

Taip
Kita informacija:

Papildoma informacija apie specifikacijas ar kitus ypatumus.

Apsauga nuo vandens nutekėjimo, Būgno disbalanso kontrolė
Valdymas:

Apibūdina, kaip skalbimo mašinoje nustatomos skalbimo programos bei kitos funkcijos. Skalbyklė gali būti valdoma mechaniškai (sukant valdymo ratuką, spaudžiant mygtukus) arba elektroniškai (prisilietimu).

Elektroninis
Išmanus įrenginys:

Apibrėžia ar įrenginys priklauso išmaniems įrenginiams ir valdomas dėka išmaniųjų programų

Ne
Pardavėjas: Pigu.lt
Rekomenduojame kartu su: Beko WUV 8612 XSW
Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Prekės įvertinimo pasiskirstymas
5/5
Pirkėjų rekomendacijos
100% pirkėjų, įvertinusių šią prekę, rekomenduotų ją draugui
100%
Pirkėjų atsiliepimai

Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami. Šiame produkto puslapyje pateikiami mūsų pirkėjų komentarai. Taip pat - kitų e. platformų, priklausančių tai pačiai įmonių grupei, pirkėjų komentarai, išversti automatiniu vertimo įrankiu. Taisykles rasite čia.

 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės pirkėjo atsiliepimas pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  VIDA J.
  2022-11-16
  Pardavėjas: Pigu.lt
  Labai gerai veikia
 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės pirkėjo atsiliepimas pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  Danute P.
  2021-11-26
  Pardavėjas: Pigu.lt
  Esu patenkinta ir aptarnavimu ir preke

Klausimai ir atsakymai apie prekę: Beko WUV 8612 XSW

Čia galite užduoti klausimus apie šią prekę ją įsigijusiems žmonėms arba Pigu.lt konsultantams.

Nuomones ir komentarus rašo Pigu.lt puslapio lankytojai. Nuomonės ir komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Lankytojų nuomonių, komentarų, patarimų ir pan. turinys neatspindi Pigu.lt nuomonės ir Pigu.lt už juos neatsako. Taisykles rasite čia.

Įrašykite klausimą apie šią prekę
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
 • Darius J.
  2021-06-03
  Ar yra komplekte vandens padavimo ir isleidimo zarnos
  Atsakyti į klausimą
  Jūsų atsakymas
  Atsakymą turi sudaryti bent vienas simbolis
  • Ruta V.
   Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
   2021-06-03
   Taip, yra.
   Ar ši informacija naudinga?
  • Irena P.
   Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
   2021-06-04
   Taip, yra.
   Ar ši informacija naudinga?
  • ARTŪRAS T.
   Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
   2021-06-04
   Išleidimo savaime aišku yra, o padavimo buvo, bet man buvo per trumpa.
   Ar ši informacija naudinga?
 • Inga M.
  2022-11-06
  Kokia durelių spalva? Juoda ar pilka?
  Atsakyti į klausimą
  Jūsų atsakymas
  Atsakymą turi sudaryti bent vienas simbolis
  • Kristina R.
   Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
   2022-11-06
   Juida
   Ar ši informacija naudinga?
  • Gražina V.
   Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
   2022-11-06
   Durelių spalva juoda.
   Ar ši informacija naudinga?
 • Asta L.
  2022-10-10
  Koks gylis? Ar tikrai ne daugiau 55cm?
  Atsakyti į klausimą
  Jūsų atsakymas
  Atsakymą turi sudaryti bent vienas simbolis
  • Danute P.
   Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
   2022-10-12
   Man yra puiki skalbimo mašina,esu patenkinta,matmenys visi tinka
   Ar ši informacija naudinga?
  • Pigu.lt atsakymas
   2022-10-12

   Laba diena,

   Gamintojas informuoja, kad gylis 55 cm.,

   Gražios dienos,

   Ar ši informacija naudinga?