Elektrinis kultivatorius HECHT 745/715

Prekės ID: 13714620
4.7/5
PIRKĖJŲ ĮVERTINIMAI
5
105
4
18
3
7
2
0
1
2
132 Pirkėjų įvertinimai | 24 Klausimai ir atsakymai
GERA KAINA!
Tipas:

Nusako įrenginio paskirtį ar rūšį.

Prekės ženklas:

Tai ženklas (žodis, grafinis vaizdas ar jų junginys), kurio pagrindinė paskirtis yra atskirti vieno pardavėjo prekes nuo kito pardavėjo prekių. Taip pat prekės ženklas priskiria prekę išskirtinam, unikaliam ir registruotam ženklui.

Darbinis plotis:

Šis įrangos parametras nurodo, kokiu pločiu vienu metu aeruojama dirva. Kuo didesnis darbinis plotis, tuo greičiau apdorojama teritorija. Teritorijoje, kur daug medžių, krūmų ir kitų kliūčių rinkitės optimalaus darbinio pločio įrangą.

40 cm
pigueurai-icon
Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 068
Registruotis
13569
Pardavėjas: Pigu.lt
4.7/5

Kiekis - +
Pristatymo terminai: pasirinkite savo miestą

Prekės aprašymas: Elektrinis kultivatorius HECHT 745/715

Kiekvienais metais pavasarį ir rudenį prasideda sodo darbai. Tiek privatūs asmenys, tiek ūkininkai ieško patogesnio įrankio atlikti visus sodo ir daržo darbus. Dažniausiai daržo darbams žmonės pasirenka kastuvus. Kastuvai paprastai būna sunkus ir nepatogus, dėl ko labai nuvargina darbuotojus ir dėl to darbas tampa ilgesnis. 

Patogesniam ir lengvesniam darbui siūlome "Hecht" gamintojo elektrinį kultivatorių! 

Pastaruoju metu pastebėtina, kad kasmet auga kultivatorių populiarumas. Šiuos prietaisus dažniausiai perka tie, kas turi daržus, šiltnamius ar nedidelius ūkius. 

Taip pat ganėtinai dažnai kultivatorius renkasi senjorai, kuriems sunku yra dirbti pasilenkus prie lysvių. Arba jauni žmonės perkasi kultivatorius kaip dovaną savo seneliams arba tėvams, daržo darbų palengvinimui. 

Elektrinis kultivatorius Hecht 745/715 - Praktiškas mažas elektrinis kultivatorius, pritaikytas mažiems sodams ir gėlių lysvėms. Lengvai ir labai greitai pjauna dirvą ir paruošia jį sėjai

Jame yra 6 kultivavimo peiliai, kurie lengvai smulkina dirvą. Dėl turimų įrankyje 6 peilių, lengvai ir greitai apdirbsite norimą daržą. 

Kultivatoriaus rankenų aukštis reguliuojamas, todėl Jūsų darbas taps dar patogesnis ir lengvesnis! 

Pagrindiniai darbai, kuriuos galite atlikti su kultivatoriumi: šiltnamių, daržo lysvių, gėlynų ir kitų žemės plotų supurenimas.

Techniniai duomenys: 

  • Darbinis plotas: 40 cm;
  • Darbinis gylis: 22 cm;
  • Variklis: elektrinis 230 V/50 Hz;
  • Galia: 1500 W;
  • Svoris: 11,6 kg;
  • 6 kultivavimo peiliai;
  • Kultivatoriaus tipas: Elektrinis; 
  • Spalva: juoda, raudona. 

Rekomenduojama: renkantis kultivatorių, reikia atsižvelgti į darbinį plotį, kuo didesnis kultivatoriaus darbinis plotis tuo daugiau peilių turi įrankis. 

Siūlomo kultivatoriaus HECHT 745/715 darbinis plotis - 40 cm, todėl tai reiškia, kad kultivatorius geriausiai tinka mažiems daržams iki 10 arų  ir taip, kaip įrankio svoris - 11,6 kg, daržo žemė kultivavimui turi būti nemolinga ir nesunkiai įdirbama. 

Kiekvienas HECHT® produktas kruopščiai tikrinamas, kad atitiktų keliamus reikalavimus ir standartus. Taip pat atliekami ilgamečiai patvarumo tyrimai, siekiant atrasti visus galimus defektus, bei toliau tobulinti HECHT® produkciją. HECHT® – patikima čekiška sodo įranga už optimalią kainą!

Pastaba: Pigu.lt primena, kad benzininės sodo technikos kategorijai priklausančios prekės nėra užpildytos tepalais, kuru, todėl prieš pirmąjį tokios prekės naudojimą pirkėjas privalo pats tinkamai paruošti tokią prekę naudojimui pagal gamintojo nurodymus, kurie pateikiami prekės naudojimo instrukcijoje. Pigu.lt neatsako už prekės veikimo sutrikimus ar jos sugadinimus, kilusius dėl netinkamo prekės paruošimo naudojimui.

Hecht

“Hecht” prekinis ženklas priklauso Čekijos kompanijai WERCO. “Hecht” įkurta 1994 m., o pirmieji produktai rinkai pateikti 1998 m.. Per daugiau nei 20 metų prekių asortimentas sparčiai augo ir “Hecht” tapo didžiausiu specializuotu sodo ir elektros produktų tiekėju Čekijoj ir Slovakijoj.