Benzininė vejapjovė MTD Smart

Prekės ID: 17250440
Vejapjovės, žoliapjovės tipas:

Nurodoma, kokiam tipui priklauso vejapjovės, žoliapjovės: akumuliatorinėms, benzininėms, elektrinėms ar mechaninėms.

Eiga:

Savaeigės eigos vejapjovės juda sava eiga. Nesavaeigės eigos vejapjovės judėjimą reguliuoja vartotojas.

Pjovimo plotis:

Vejoms, kurių plotas nuo 200 m2 iki 350 m2 rekomenduojamas pjovimo plotis nuo 32 cm iki 40 cm, 500 m2 rekomenduojamas 40 - 45 cm, 1000 m2 rekomenduojamas 45 - 53 cm, 2000 m2 rekomenduojamas 53 - 56 cm pjovimo plotis.

53 cm
Prekė išparduota

Praneškite man el. paštu šiai prekei pasirodžius prekyboje.

Prekės aprašymas: Benzininė vejapjovė MTD Smart

  • Galia: 1900 W
  • Darbinis plotis: 53 cm 
  • Pjovimo aukštis 28-92 mm, 6 padėtys
  • Variklis: B&S 450E
  • Darbinis tūris: 125 cm3
  • Funkcijos: žolės surinkimas, šoninis išmetimas ir mulčiavimas
  • Ratų skersmuo: 180 mm
  • Rekomenduojama plotams iki 1500 m2
  • Svoris: 25 kg

Pastaba: Pigu.lt primena, kad benzininės sodo technikos kategorijai priklausančios prekės nėra užpildytos tepalais, kuru, todėl prieš pirmąjį tokios prekės naudojimą pirkėjas privalo pats tinkamai paruošti tokią prekę naudojimui pagal gamintojo nurodymus, kurie pateikiami prekės naudojimo instrukcijoje. Pigu.lt neatsako už prekės veikimo sutrikimus ar jos sugadinimus, kilusius dėl netinkamo prekės paruošimo naudojimui.

MTD

MTD Products Inc®, įkurta 1932 m. Klivlande, yra lauko energijos įrangos, pvz., vejapjovių ir sniego valytuvų, projektavimo ir gamybos lyderė. MTD prekių ženklų šeima siūlo daugybę vejos ir sodo produktų, kad įkvėptų žmones visame pasaulyje rūpintis savo aplinka. MTD regioniniai prekių ženklai yra Troy-Bilt® Amerikoje, Rover® Ramiajame vandenyne ir WOLF-Garten® Europoje. Taip pat yra prekių ženklų Remington®, Yard Machines®, Columbia® ir MTD Genuine Parts®, kurie visų pirma parduodami Amerikoje; ir Robomow®, kuris parduodamas Amerikoje, Europoje ir Artimuosiuose Rytuose. Kiekvieną prekės ženklą palaiko stiprus MTD pardavimo, aptarnavimo ir palaikymo tinklas. MTD būstinė yra Valley City, Ohajo valstijoje, ir turi inžinerijos, gamybos, platinimo ir pardavimo biurus daugiau nei 20 šalių. MTD prekių ženklų ir produktų galima rasti pirmaujančiuose masiniuose mažmeninės prekybos tinkluose ir nepriklausomuose mažmeninės prekybos kanaluose, įskaitant namų tobulinimo ir techninės įrangos parduotuves, nepriklausomus pardavėjus ir ūkio reikmenų parduotuves.

Benzininė vejapjovė MTD Smart MTD

CE ženklinimas

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.


Benzininės vejapjovės

Benzininės vejapjovės, žoliapjovės – vienas universaliausių ir populiariausių sprendimų. Turi du pagrindinius tipus: savaeigė ir nesavaeigė. Didžioji dalis modelių turi universalius peilius, todėl darbo metu žolė gali būti surenkama į specialų konteinerį, išmetama pro galą arba mulčiuojama. Tokia vejapjovė nebus apribota nei laidu, nei akumuliatoriumi.
Rinkdamiesi žoliapjovę atkreipkite dėmesį į teritorijos plotą, ypatumus bei vejos tipą. Tinkamai pasirinkta benzininė žoliapjovė lems jūsų vejos išvaizdą.
Benzininės žoliapjovės yra subtilaus dizaino, tvirto korpuso (aliuminio arba paprasto metalo), įvairaus dydžių: nuo kompaktiškų iki itin plačių ir galingų, neįtikėtinai lengvai monevruojančios, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Be to, reguliuojama rankena užtikrina patogią darbo padėtį, o dėl įrenginio rankenos sulankstymo funkcijos ekonomiškai išnaudojama vieta laikymui bei transportavimui. Daugelio benzininių vejapjovių variklis ir starteris turi įrengtą unikalią Smart Start funkciją, su kuria galėsite greitai ir lengvai užvesti įrenginį. Tad pjovimo darbus atliksite itin greitai.
Nuo šiol žolės pjovimas taps maloniu užsiėmimu.


Nesavaeigė

Vejapjovės, žoliapjovės gali būti savaeigės ir nesavaeigės. Nesavaeigės vėjapjovės, žoliapjovės yra valdomos paties vartotojo, pagal jo ir pjaunamos aplinkos poreikius. Dažnai nesavaeigės vejapjovės, žoliapjovės yra akumuliatorinės, elektrinės ar benzininės. Nesavaeigės vejapjovės, žoliapjovės yra tvirtos, manevringos ir prisitaikančios prie vartotojo bei pjaunamos aplinkos poreikių – aukštos, žemos žolės, sunkiai prieinamų kampų ir kt. Priklausomai nuo modelio, jos gali turėti reguliuojamą ir sulankstomą ergonomišką rankeną. Jos pozicijos gali būti keičiamos ir pritaikomos pagal vartotojo ūgį, todėl bus lengviau ir paprasčiau stumti. Tokiose vejapjovėse, žoliapjovėse taip pat gali būti integruotas įvairaus žolės aukščio nustatymas, kuris parenkamas pagal vejos ar pievos aukštį. Taip pat, nesavaeigės vejapjovės, žoliapjovės gali turėti kelių pavarų dėžę (pavyzdžiui, 3 bėgių ar su galine pavara), nuo kurių priklausys, kokiu greičiu ir intensyvumu bus pjaunama veja. Vartotojas turės galimybę pasirinkti sau patogiausią greitį.

Žolės surinkimas - ne

Vienas svarbesnių parametrų, renkantis žoliapjovę, vejapjovę yra išmetimo ir surinkimo funkcija. Žoliapjovės ir vejapjovės, neturinčios žolės surinkimo talpos, susmulkintą žolę meta į galą ar į šonus. Toks funkcionalumas ypač praverčia tiems, kurie ieško vejapjovės dideliems kiemo ar sodo plotams, kadangi žolė bus iškart nupjaunama, susmulkinama ir tvarkingai išmetama. Tai nestabdys darbo proceso, kai pripildytą žolės surinkimo talpą reikės nuimti ir nunešti kur nors iškratyti. Žolės išmetimo funkcija gali būti integruota benzininėse, elektrinėse, akumuliatorinėse, mechaninėse vejapjovėse. Priklausomai nuo modelio, jos gali būti savaeigės ir nesavaeigės. Dažniausiai būtent vartotojo reguliuojama (nesavaeigė) vejapjovė ar žoliapjovė turės išmetimo funkciją, taip palengvindama fizinį darbą. Vejapjovę be surinkimo talpos bus kur kas lengviau stumti, o pripildžius surinkimo talpą, nereikės iškratyti žolės ir atlikti kitų papildomų valymo darbų. Vejapjovės, turinčios mulčiavimo (itin smulkaus pjovimo) funkciją, tolygiai paskristo nupjautą žolę. Tvarkingai ant vejos paliktos nuopjovos, gali tapti natūralia trąša, todėl vėliau jų nebūtina surinkti.

Žolės surinkimas

Vienas iš veiksnių, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis vejapjovę, žoliapjovę – žolės surinkimo funkcija. Vejapjovės, žoliapjovės turinčios žolės surinkimo talpą, pjaudamos veją, neišmeta jos į galą ar į šonus, o iškart surenka. Šis funkcionalumas leidžia greičiau nudirbti sodo darbus, kadangi nupjovus žolę nereikia atskirai jos surinkti, pakanka tiesiog iškratyti pripildytą talpą ir pjauti toliau. Žolės surinkimo talpos gali būti nuo maždaug 40 iki 80 litrų, priklausomai nuo vejapjovės, žoliapjovės modelio. Dažnai jos pagamintos iš lengvų medžiagų, tokių kaip plastikas ar tekstilė. Vejapjovės, žoliapjovės su surinkimas labiau pravers nedideliems sodo ar kiemo plotams. Tokiu būdu pjaunant veją, rezultatas bus pastebimas iškart, kadangi nupjauta veja bus tolygi, be paliktų žolės nuopjovų. Vejapjovių, žoliapjovių komplektacijoje gali būti pridėtas surinkimo krepšys, tačiau jos taip pat gali turėti ir išmetimo funkciją, tad priklausomai nuo pjaunamo ploto ir poreikio, galima pasirinkti, kuriuo būdu pjauti – surenkant žolę ar išmetant ją į galą ar į šonus.
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Kiti taip pat domėjosi

Bendra informacija apie: Benzininė vejapjovė MTD Smart

Prekės ID: 17250440
Kategorija: Vejapjovės, žoliapjovės
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1):

Pakuotės išmatavimai: ilgis x plotis x aukštis (m), svoris (kg)

0,935 x 0,561 x 0,45 m, 29 kg
Vejapjovės, žoliapjovės tipas:

Nurodoma, kokiam tipui priklauso vejapjovės, žoliapjovės: akumuliatorinėms, benzininėms, elektrinėms ar mechaninėms.

Benzininės vejapjovės
Eiga:

Savaeigės eigos vejapjovės juda sava eiga. Nesavaeigės eigos vejapjovės judėjimą reguliuoja vartotojas.

Nesavaeigė
Prekės ženklas:

Tai ženklas (žodis, grafinis vaizdas ar jų junginys), kurio pagrindinė paskirtis yra atskirti vieno pardavėjo prekes nuo kito pardavėjo prekių. Taip pat prekės ženklas priskiria prekę išskirtinam, unikaliam ir registruotam ženklui.

MTD
Galingumas:

Apibrėžia vejapjovės, žoliapjovės galingumą, kuris žymimas "W" reikšme

1900 W
Galia:

Vejos plotams iki 2000 m² rekomenduojama variklio galia iki 3 AG, plotams nuo 3000 m² rekomenduojama variklio galia nuo 3 AG iki 6 AG.

1700 AG
Pjovimo plotis:

Vejoms, kurių plotas nuo 200 m2 iki 350 m2 rekomenduojamas pjovimo plotis nuo 32 cm iki 40 cm, 500 m2 rekomenduojamas 40 - 45 cm, 1000 m2 rekomenduojamas 45 - 53 cm, 2000 m2 rekomenduojamas 53 - 56 cm pjovimo plotis.

53 cm
Min. pjovimo aukštis:

Pasirenkant min. pjovimo aukštį svarbu įvertinti vejos aukštį, tam, kad pjovimo metu nupjauti trečdalį žolės ilgio, kad veja išliktu atspari saulės spinduliams ir neišdžiūtų. Rekomenduojamas optimalus ir mažiausias vejos aukštis yra 2-3 cm.

28 mm
Max. pjovimo aukštis:

Vejos max. pjovimo aukštis priklauso nuo vejos rūšies, dekoratyvinių vejų max. aukštis 2-3,5 cm, sportinės vejos max. aukštis 3,5-4 cm, specialiosios paskirties iki 6-8 cm, paprastas vejas patartina pjauti max. 3 - 4 cm aukščiu.

92 mm
Pjovimo padėtys:

Pjovimo padėčių pasirinkimas priklauso nuo teritorijos, kuri bus apdirbama, kiek teritorijoje yra įdubimų, nelygumų ir kitų kliūčių.

6
Žolės surinkimo krepšio talpa:

Žolės surinkimo krepšio talpa priklauso nuo teritorijos pločio, žolės tankumo ir aukščio. Jeigu teritorija nedidelė siūloma talpa nuo 15 l iki 40 l, jeigu teritorijos plotas didelis rekomenduojama talpa nuo 43 l iki 85 l.

- l
Žolės surinkimas:

Vejapjovės su žolės surinkimo funkcija turi surinkimo krepšį, kuriame kaupiasi susmulkinta žolė, o veja išlieka švari.

Ne
Žolės šoninis išmetimas:

Šios funkcijos dėka, žolės pjovimo proceso metu, nupjauta žolė paskirstoma ant vejos.

Taip
Žolės smulkinimas:

Susmulkinta žolė grąžinama ant vejos paviršiaus ir lieka ten kaip natūrali trąša, todėl nereikės žolės grėbti ir rinkti į maišus ar kitas talpas.

Taip
Korpusas:

Plastikinio korpuso vejapjovės pasižymi mažesniu svoriu. Metalinio korpuso vejapjovės - masyvios, sunkios.

Plieninis
Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki):

Rekomenduojamas pjovimo plotas kvadratiniais metrais nurodo kokio tipo vejapjovė, kokios eigos, su kokiomis funkcijomis tinkamiausia Jūsų teritorijos tvarkymui.

1500 m²
Rūšis: MTD, benzininės vejapjovės
Visos šio ženklo prekės: Visos MTD prekės
Rekomenduojame kartu su: Benzininė vejapjovė MTD Smart
Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.

Klausimai ir atsakymai apie prekę: Benzininė vejapjovė MTD Smart

Čia galite užduoti klausimus apie šią prekę ją įsigijusiems žmonėms arba Pigu.lt konsultantams.

Nuomones ir komentarus rašo Pigu.lt puslapio lankytojai. Nuomonės ir komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Lankytojų nuomonių, komentarų, patarimų ir pan. turinys neatspindi Pigu.lt nuomonės ir Pigu.lt už juos neatsako. Taisykles rasite čia.

Įrašykite klausimą apie šią prekę
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
Apie šią prekę dar nėra užduota klausimų. Turite klausimų?

Tęskite apsipirkimą