Dviračių sėdynes ir sėdynių uždangalai

(22)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 381 įvertinimas. Žiūrėti visus
-17%

Dviračio sėdynės paminkštinimas Dunlop CTB kaina ir informacija | Dviračių sėdynes ir sėdynių uždangalai | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 4,95 2d. 17val.
 
Į krepšelį
5/5
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Dviračio sėdynės paminkštinimas Dunlop CTB

-17%

Dviračio sėdynė Dresco ATB kaina ir informacija | Dviračių sėdynes ir sėdynių uždangalai | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 9,95 2d. 17val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Dviračio sėdynė Dresco ATB

-38%

Dviračio sėdynė Dresco Tour ATB, juoda kaina ir informacija | Dviračių sėdynes ir sėdynių uždangalai | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 7,99 2d. 17val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Dviračio sėdynė Dresco Tour ATB, juoda

-40%

Vaikiška dviračio sėdynė Dresco kaina ir informacija | Dviračių sėdynes ir sėdynių uždangalai | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 5,99 2d. 17val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Vaikiška dviračio sėdynė Dresco

Dviračių sėdynes ir sėdynių uždangalai pigiau

Nesuklysime pasakę, jog dviračių sėdynės ir sėdynių uždangalai yra vieni iš tų atributų, kurie ženkliai prisideda prie mūsų komforto išvykų metu. Svajojant keliauti su nuolatiniu patogumo jausmu, reikia gerai pagalvoti, kuri sėdynė dviračiui bus pati tinkamiausia, o jeigu norėsis užtikrinti jos ilgaamžiškumą ir sau padovanoti daugiau komforto, vertėtų pagalvoti ir apie uždangalą.

Kokia dviračio sėdynė bus tinkamiausia?

Dviračių balneliai gali būti skirtingų išmatavimų – šios detalės plotis yra labai individualus pasirinkimas, kadangi tik nuo mūsų pačių priklauso, kuris variantas bus pats patogiausias. Visgi, ieškant geriausios dviračių sėdynės, dažnai rekomenduojama atsižvelgti į tai, kokio ilgio maršrutai dažniausiai yra įveikiami. Ilgoms distancijoms geriau tiks siauresnis ir dėl to vidinės šlaunies pusės nutrinti negalintis dviračio balnelis, tuo tarpu trumpesnėms išvykoms galima rinktis ir platesnę, daugeliui komfortiškesnę sėdynę. Šią detalę reikėtų derinti ir prie paties dviračio bei keliautojo – logiška, kad dviračio sėdynė vaikui bus mažesnė nei suaugusiems skirti gaminiai.

Tuomet, kai reikalinga dviračio sėdynė, kaina taip pat yra svarbus kriterijus – jų vertė priklauso nuo gamyboje naudojamų medžiagų, stilistikos ir papildomų privalumų. Dėl to pravartu iš anksto apgalvoti, kiek balnelis dviračiui galėtų kainuoti – taip ženkliai susiaurinsite savo paieškas. Norėdami įsitikinti, ar Jums patinka suaugusiųjų ar vaikiška dviračio sėdynė iš tiesų bus patikima, galite susipažinti su kitų dviratininkų apžvalgomis ir atsiliepimais, leisiančiais dar geriau susidaryti savo nuomonę.

Dviračio sėdynės užvalkalas: į ką atkreipti dėmesį renkantis jį?

Dviračio sėdynės užvalkalas šį gaminį gali apsaugoti nuo lietaus, dulkių ir kitų nešvarumų, galinčių pakenkti pačiai sėdynei ir taip paveikti Jūsų keliones. Renkantis šiuos gaminius, svarbiausia atsižvelgti į tai, koks yra balnelis dviračiui – turite būti tikri, jog ant jo lengvai uždėsite naująjį uždangalą. Sėdynių uždangalai yra labai universalūs, todėl dažniausiai juos galima pritaikyti kone kiekvienam balneliui, tačiau nesuklysite, jei tuo įsitikinsite atidžiau panagrinėję prekių aprašymus.

Dviračio balneliai ir sėdynių uždangalai internetu

Domina dviračių sėdynės vaikams, suaugusiesiems, o gal ieškote, kur siūloma itin žema dviračių sėdynės kaina? Užeikite į Pigu.lt el. parduotuvę – čia rasite gausų dviračių priedų pasirinkimą, turėsite progą pirkti išsimokėtinai, lizingu ir galėsite pasinaudoti sutaupyti leidžiančiais pasiūlymais. Akcijų ir išpardavimų metu balneliai dviračiams parduodami gerokai pigiau – suskubkite tuo pasinaudoti!

Dviračio balnas ar sėdynės uždangalas gali būti užsakomi internetu – prekės po to yra pristatomos Jūsų įvestu adresu, o pageidaujantys, jas atsiima mūsų prekių atsiėmimo centruose. Jie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – čia savo pirkinius atsiimsite be papildomo apmokestinimo.