Didysis pavasario ispardavimas

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Essential, juodas

Prekės ID: 32228452
4.9/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
6
4
1
3
0
2
0
1
0
7 Klientų įvertinimai | 18 Klausimų ir atsakymų
GERIAUSIA KAINA TOP prekė
Nepamirškite apsaugoti savo pirkinių!
Gamintojo suteikiamas draudimas: 0 metų
Draudimas - nuo dūžių, vandens, vagystės
Gamintojo suteikiama garantija fiziniams asmenims: 2 metai
Pratęsta garantija - nemokamas remontas arba keitimas nauja preke
€ 28900
€ 39900*

Sutaupote: € 11000

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Atsiimkite šiandien 

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Essential, juodas

Elektrinis paspirtukas „Xiaomi Mi Essential“ sukurtas žmonėms mėgstantiems lengvumą ir paprastumą. Jam pagaminti buvo pasirinktas mažo tankio, itin stiprus aliuminio lydinys, dažniausiai naudojamas aviacijoje ir kosmonautikoje. Iš tokios medžiagos buvo pagaminta vos 12 kg sverianti transporto priemonė, kurią lengva pakelti ir pernešti į norimą vietą.

Xiaomi

Minimalistinis „Mi Essential“ paspirtuko dizainas papildys jūsų įvaizdį moderniu šiuolaikiškumu. Nesistebėkite, jei riedėdami keliu sulauksite pavydžių praeivių žvilgsnių ar susižavėjimo įkvėpto „ak“. 

Dėl išradingos šio elektrinio paspirtuko konstrukcijos, jį sulankstysite vos per 3 sekundes! Negana to, sulankstyto paspirtuko aukštis yra vos 49 cm – tokia kompakštika transporto priemonė užima nedaug vietos ir ją patogu nešiotis.

Xiaomi Lite

Išmani kelionė su minimalistiniais valdikliais – multifunkcinis valdymo skydelis rodo tikslų greitį ir įvairią kelionės statistiką. Valdymas vienu mygtuku – įjunkite/išjunkite paspirtuką, pasirinkite greičio režimą ir įjunkite žibintus.

Xiaomi Lite

Išmaniojoje programėlėje sekite savo kelionių statistiką, baterijos įkrovimo lygį, užrakinkite paspirtuką ar suteikite jam naujausią programinės įrangos versiją. 

Galite pasirinkti iš trijų fiksuoto greičio režimų – pėsčiojo (5 km/h), standartinio (15 km/h) ir sportinio (20 km/h).

Su aukšto saugos lygio ličio baterija įveiksite  ~20 km distanciją. Taip pat, atnaujinta kinetinės energijos regeneravimo sistema (KERS) padės prailginti baterijos gyvavimo trukmę – spausdami ar atleisdami akceleratoriaus rankenėlę konvertuojate energiją.

Xiaomi Mi

Išmani dviguba stabdžių technologija: ABS stabdžių atblokavimo sistema stabdo priekinį ratą, o didelis diskinis stabdys – galinį. Abu stabdžiai yra aktyvuojami vienu metu, taip sutrumpinant stabdymo kelią ir paverčiant kelionę saugesne.

Sprogimams atsparios, naujos kartos pripučiamos padangos, kurių patvarumas yra padidintas net iki 3 kartų. Nuo šiol sklandžiai važiuokite ne tik lygiais keliais, bet ir neasfaltuotu reljefu (tokiu, kaip žvyras, purvas ir žolė). Laisvė!

Xiaomi Mi

Techniniai el. paspirtuko duomenys:

  • Rėmo medžiaga: aliuminio lydinys;
  • Padangų skersmuo: 8,5“ (21,6 cm);
  • Paspirtuko svoris: 12 kg;
  • Išlankstyto paspirtuko matmenys: 108 cm x 43 cm x 114 cm;
  • Sulankstyto paspirtuko matmenys: 108 cm x 43 cm x 49 cm;
  • Maksimalus greitis: 20 km/h, (įjungus pastovaus greičio palaikymo sistemą &