Naktinis ispardavimas

Bėgimo takelis Zipro Start

Prekės ID: 24520459
4.8/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
11
4
1
3
1
2
0
1
0
13 Klientų įvertinimų | 20 Klausimų ir atsakymų
TOP prekė

Eksperto nuomonė - Bėgimo takelis Zipro Start

Maksimalus naudotojo svoris, kg:
Greitis:
0,8-14 km/h
€ 69500

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Atsiimkite rytoj 
Liko mažiau nei 5 prekės vnt.

Pristatymo terminai

DIRBAME. Atnaujinus karantino sąlygas, internetu pateiktų užsakymų atsiėmimo tvarka visuose Pigu.lt užsakymų atsiėmimo punktuose nesikeičia.

Meistro paslauga

Prekės aprašymas: Bėgimo takelis Zipro Start

Viskas, ko galite tikėtis iš bėgimo takelio, sportuodami namuose

Bėgimo takelis Zipro Start tai greitas, naudingas, saugus, kompaktiškas ir niekada neatsibostantis įrenginys, tinkantis sportuoti namuose. Neslystantis, itin minkštas takelio bėgimo paviršius užtikrins realaus bėgimo pojūčius ir judesius. Baigus treniruotę, jį lengva sulenkti ir, transportavimo ratukų pagalba, perkelti į norimą vieta. Tai leidžia sutaupyti erdvę namuose.

  • Optimalus bėgimui skirtas plotas.
  • Veiksminga Vib-Guard amortizacinė sistema.
  • Kompiuteris su programomis.
  • MP3 ir du garsiakalbiai.
  • Lentynėlė mobiliajam telefonui.
  • Lengva ir saugi montavimo sistema.
  • Transportavimo ratukai.


Naudokitės programomis ir sportuokite efektyviau!

Kompiuteris turi 24 programas, kurios orientuotos į laiką, atstumą ar kalorijas. 3 individualias ir vieną specialiai riebalų deginimui skirtą programą. Kompiuteris rodo: laiką, distanciją, širdies ritmą, sudegintas kalorijas, greitį, žingsnius, įkalnės kampą. Reguliarios treniruotės stiprina raumenis, padeda sudeginti kalorijas ir šalina nereikalingus kilogramus, tai daro teigiamą įtaką sveikatai ir savijautai. O kardio programos yra gyvybiškai svarbios gyvenimo kokybei ir kasdienybei gerinti.


Galingas variklis

Bėgimo takelis veikia dėka labai tyliai dirbančio elektrinio variklio, kurio nuolatinė galia: 1,5 AG (maksimali galia 2,5 AG). Greičio diapazonas 0,8 14 km/h, tai leidžia pasirinkti programą pagal poreikį nuo ramaus vaikščiojimo iki intensyvaus bėgimo.  


Įkalnės kampo reguliavimas

3 reguliavimo lygiai leidžia Jums padidinti bėgimo intensyvumą ir daugiau dėmesio skirti kojų raumenims. Tai taip pat gerai veikia ruošiantis lauko varžyboms.


Patogus naudojimas namuose

Nepaisant didelės konstrukcijos, treniruoklį galima patogiai perkelti 4 transportavimo ratų dėka į norimą vietą. Paprastas ir saugus sulankstymas į vertikalią padėtį taip pat taupo vietą ir palengvina saugojimą. 


Veiksminga Vib-Guard amortizacinė sistema

Bėgimo takelio amortizavimo sistema ''Vib-Guard'' susideda iš 2 amortizatorių ir 4 elastomerų. Kiekvieno žingsnio metu ji veiksmingai apsaugo sąnarius nuo perkrovų ir sužeidimų. Sistema užtikrina maksimalų komfortą ir saugumą, nepriklausomai nuo įkalnės ar nuolydžio kampo treniruotės metu.  


Daug naudos Jūsų kūnui ir savijautai!  

Širdies veikla Riebalų deginimas Gražus ir sveikas kūnas
Kardio treniruotės. Sisteminės kardio treniruotės tai geriausia, ką galite duoti rūpindamiesi savo širdimi ir kraujotakos sistema. Gera fizinė forma yra gyvybiškai svarbi gyvenimo kokybei ir kasdienybei.

Treniruotės su Zipro Lunar bėgimo takeliu yra puikus būdas atsikratyti nereikalingų kūno riebalų ir pagerinti sveikatą bei išvaizdą. Reguliarios treniruotės leidžia greitai sudeginti kalorijas ir lengvai pasiekti ir išlaikyti norimą figūrą ir gerą savijautą.

Bėgimo takelis Zipro Lunar gerina ir leidžia išlaikyti viso kūno grožį ir sveikatą. Ypač stiprina apatinę kūno dalį. Platus greičio diapazonas leidžia naudotis įranga ir pasirinkti vaikščiojimo ar bėgimo programą žmonėms su traumomis ar senjorais.


Bėgimo takelio parametrai: Kompiuterio parametrai:
Matmenys: 162 x 69 x 134 cm (ilgis x plotis x aukštis). Kompiuteris rodo: laiką, distanciją, širdies ritmą, sudegintas kalorijas, greitį, žingsnius, įkalnės kampą.
Svoris: