Naktinis ispardavimas

Dviratis treniruoklis Zipro Easy

Prekės ID: 24327430
4.6/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
5
4
3
3
0
2
0
1
0
8 Klientų įvertinimai | 3 Klausimai ir atsakymai
GERA KAINA!

Eksperto nuomonė - Dviratis treniruoklis Zipro Easy

Maksimalus naudotojo svoris, kg:
Smagračio masė:
Apkrovų lygis:
8
pigueurai-icon
Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 2,24
Registruotis
€ 44700

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

DIRBAME. Atnaujinus karantino sąlygas, internetu pateiktų užsakymų atsiėmimo tvarka visuose Pigu.lt užsakymų atsiėmimo punktuose nesikeičia.

Meistro paslauga

Prekės aprašymas: Dviratis treniruoklis Zipro Easy

Laiko išbandyti sprendimai

Zipro Easy tai modernaus dizaino ergonomiškas horizontalus magnetinis dviratis treniruoklis, su 8-ių lygių pasipriešinimo sistema, skirtas treniruotėms namuose. Tvirta rėmo konstrukcija užtikrina stabilumą bei sklandų ir saugų treniruoklio naudojimą. Atliekami pratimai yra ypač tylūs ir netrukdo kitiems Jūsų aplinkos žmonėms. Su treniruokliu galėsite sudeginti nereikalingas kalorijas, pagerinti savo sveikatą bei savijautą bei sustiprinti kojų raumenis – visa tai be papildomos stuburo akrovos.

Platūs pedalai su neslystančiu paviršiumi ir reguliuojama sėdynė bei reguliuojamas vairo lenkimo kampas suteikia patogumą treniruotės metu ir lengvai prisitaiko prie Jūsų kūno savybių. Tiesiog patogiai įsitaisykite, susireguliuokite treniruoklio atlošą atsižvelgdami į savo ūgį, padėkite kojas ant pedalų ir pradėkite treniruotę. Magnetinio pasipriešinimo dėka Jūsų treniruotė bus sklandi bei tyli nesvarbu, kokiu greičiu važiuosite. Pasipriešinimo reguliavimas atliekamas kompiuterio ekrane. 8-ių lygių pasipriešinimo sistema leidžia paskirstyti apkrovą ir treniruotės sudėtingumą rinktis patiems, atsižvelgiant į fizines kūno galimybes.


Fiksuojamos visos treniruotės detalės

Daugiafunkcinis kompiuteris tai didelis Zipro Easy treniruoklio privalumas, kurio LCD ekrane galima matyti visus svarbiausius treniruotės parametrus. Kompiuterio ekranas rodo greitį, laiką, nuvažiuotą astumą, sudegintas kalorijas, apsisukimus per minutę, pulsą ir kitus parametrus. Kompiuteris leidžia programuoti individualias treniruotes, taip pat yra galimybė nustatyti aukščiausią širdies ritmo ribą. Speciali Scan funkcija leidžia matyti visus duomenis iš eilės, dėl to galėsite matyti visą reikiamą informaciją neatitraukę rankų nuo rankenų.


Patogi ir taisyklinga treniruočių padėtis

Dviratį Zipro Easy lengvai pritaikysite prie savo kūno savybių. Plačios sėdynės aukštis bei vairo kampas yra reguliuojamas tai leidžia jums sportuoti patogiau ir efektyviau. Integruota magnetinė pasipriešinimo sistema, pasižyminti sklandžiu ir tyliu veikimu, nesvarbu, kokiu greičiau važiuojate. Pasipriešinimas yra reguliuojamas speciale rankenėle, esančia šalia rankenų. 8 pasipriešinimo lygiai leidžia Jums pačiam kurti sau tinkamą treniruotę.

Lengvai ir patogiai galite reguliuoti:

  • Sėdynės aukštį.
  • Vairo lenkimo kampą.
  • Pasipriešinimo lygį.
  • Pedalų tvirtinimo dirželių ilgį.

Modernus ir funkcionalus dviračio dizainas

Zipro Drift treniruoklio dizainas yra apgalvotas iki mažiausių smulkmenų, dėl to treniruotė bus patogi, o jo naudojimas namuose lengvas ir malonus. Praktiniai dviračio patogumai:

  • Plačios kojos užtikrina stabilią treniruoklio padėtį treniruočių metu.
  • Ergonomiška sėdynė garantuoja patogumo jausmą ilgų treniruočių metu.
  • Patikima ir optimali magnetinio pasipriešinimo sistema.
  • Patogus pasipriešinimo reguliavimas rankenos pagalba.
  • Sumontuota smagračio apsauga.
  • Patogūs savaime besireguliuojantys pedalai su tvirtinimo dirželiais.

Greitas kalorijų deginimas ir pagerintos kūno formos<