Sekmadienio pasiulymas

Dviratis treniruoklis Zipro Iconsole+ Flame

Prekės ID: 28621880
5/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Kliento įvertinimas | 4 Klausimai ir atsakymai
pigueurai-icon
Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 2,08
Registruotis
€ 41500

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

DIRBAME. Atnaujinus karantino sąlygas, internetu pateiktų užsakymų atsiėmimo tvarka visuose Pigu.lt užsakymų atsiėmimo punktuose nesikeičia.

Meistro paslauga

Prekės aprašymas: Dviratis treniruoklis Zipro Iconsole+ Flame

Viskas, ko galite tikėtis iš magnetinio dviračio, sportuodami namuose

Magnetinis dviratis "Zipro Flame“ yra patikimas treniruoklis, padėsiantis palaikyti Jūsų kūno formą - leis reguliariai mankštintis namuose. Važiavimas stacionariu dviračiu yra paprasta, saugi ir tuo pačiu labai efektyvi kardio treniruotės forma.

Rower magnetyczny Flame Zipro


Naudokitės programomis ir sportuokite efektyviau!

Rower magnetyczny Flame Zipro

Tam, kad pradėtumėte naudotis dviračiu Jums nereikės jokio pasiruošimo, tiesiog pradėkite treniruotis po truputį, sistemingai, ir laikui bėgant, didinkite mankštos intensyvumą. Dėl stiprios konstrukcijos ir sklandžios elektromagnetinio pasipriešinimo sistemos, treniruoklis užtikrina aukščiausią sporto namuose kokybę.


Pažangus kompiuteris

Neįkainojamas dviračio „Flame“ pranašumas yra pažangus kompiuteris, turintis „Bluetooth“ ryšį. Tiesiog, sujunkite jį su savo išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte naudoti įvairias treniruočių programas. Kompiuterio konsolėje yra specialus stovas, kuris apsaugos telefoną nuo kritimo ant žemės. Taip pat kompiuteryje yra įdiegtas gausus pratimų bei programų rinkinys pradedantiesiems ir pažengusiems. 

Su nuosavu „Zipro Flame“ dviračiu Jūs:

  • Skirtas treniruoti blauzdų, šlaunų ir pilvo raumenis;
  • Pasieksite ir palaikysite puikią kūno būklę;
  • Pasirūpinsite savo širdimi ir kraujotakos sistema;
  • Palaikysite liekną figūrą.

Rower magnetyczny Flame Zipro kinomap iconsole


iConsole + Training

„iConsole + Training“ programos dėka, išplėsite savo dviračio kompiuterio galimybes, nes galėsite naudotis daugybe papildomų mokymo programų. Namų treniruotės taps itin patogios ir patrauklios - Jums niekada nebus nuobodu, o programos dėka prisijungsite prie sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo entuziastų bendruomenės.

Rower magnetyczny Flame Zipro kinomap iconsole


Patogus naudojimas namuose

Rower magnetyczny Flame Zipro kinomap iconsole

„iConsole + Training“ suteikia galimybę treniruotis naudotis „Kinomap“ programa. Treniruotės metu keliausite pasirinktu maršrutu. Dalyvausite lenktynėse su kitais programėlės naudotojais, realiuoju laiku. Programa taip pat užtikrins nuolatinį treniruočių progreso stebėjimą.


Mokymo programos

Rower magnetyczny Flame Zipro komputer

Lengvas naudoti kompiuteris su gausiu mokymo programų rinkiniu. Visus treniruotės parametrus galėsite lengvai matyti apšviestame ekrane. 


Daug naudos Jūsų kūnui ir savijautai!  

Belaidžiu būdu prijunkite savo mobilųjį įrenginį prie dviračio kompiuterio. Prisijungę galėsite naudotis papildomomis mokymo programomis.

Rower magnetyczny Flame Zipro aplikacje


Treniruočių kontrolė

Rower magnetyczny Flame Zipro pomiar pulsu

Visiška treniruočių kontrolė - jutikliniai pritvirtinti prie rankenos matuoja širdies ritmą ir riebalinį audinį. Jų dėka galėsite treniruotis pagal HRC, ištirsite savo kūno riebalų lygį ir galėsite atlikti kūno rengybos testą.


Dviejų lygių sėdynės reguliavimas </