MoQ mokėkite greitai, tik savo telefonu

Pasirinkę „MoQ“ mokėjimo būdą už prekes susimokėsite patogiausiu ir inovatyviausiu būdu – savo telefonu. Atsiųskite nemokamą programėlę ir išmėginkite mobiliuosius mokėjimus. Atsiskaitymas vyksta vos vienu mygtuko paspaudimu – greita, saugu ir paprasta. Jei apsiperkate naudodamiesi telefonu, pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą ir atsidariusioje programėlėje patvirtinkite mokėjimą. Jei perkate kompiuteriu, pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą, telefonu nuskenuokite QR kodą ir patvirtinkite mokėjimą. 

MoQ“ – tai piniginė telefone, kuriai nereikia jokių kortelių ir grynųjų pinigų. Pakanka išmaniojo telefono. „MoQ“ yra pirmoji Baltijos šalyse mobiliųjų mokėjimų platforma, kuri suteikia galimybę akimirksniu atsiskaityti už prekes ir paslaugas Lietuvoje.

Momentinių atsiskaitymų platformą „MoQ“ sukūrė, valdo ir nuolat tobulina trijų didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių – „Bitė“, „Tele2“ bei „Telia“ – bendrai įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“. Visi trys operatoriai valdo po 33,(3) proc. „Mobiliųjų mokėjimų“ akcijų.

Įsigykite dabar, apmokėkite vėliau.

Už pirkinius bus galima atsiskaityti pasinaudojus operatoriaus suteiktu mokėjimo limitu, o panaudotą sumą padengti kartu su sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas. Jokių suvaržymų ir apribojimų pradėti naudotis „MoQ” jau dabar!

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.