Kad nei vienas vaikas ligoninėje neliktų vienišas

Artimo žmogaus nuraminimas, apkabinimas ar geras žodis svarbus kiekvienam vaikui. Ypač atsidūrusiam nepavydėtinoje situacijoje, pavyzdžiui, ligoninės palatoje. Deja, ne visi sergantys vaikai turi galimybę atsiremti į tvirtą petį – šią problemą siekia spręsti iniciatyva „Niekieno vaikai“.

Nuo šiol prisidėti ir paremti bėdoje atsidūrusius vaikus gali kiekvienas, internetinėje parduotuvėje „Pigu.lt“ įsigijęs specialias akcijos kojinytes.

Dažniausiai sunkioje padėtyje neturi į ką atsiremti vaikai iš krizinėse situacijose esančių šeimų, nesaugios aplinkos ar iš vaikų globos institucijų. Pastarosiose stinga darbuotojų ar savanorių, kurie galėtų lydėti sergantį vaiką į ligoninę. Tai itin pažeidžiamos grupės, kurioms būtina visokeriopa pagalba. Ją ir stengiasi suteikti net naktį kartu ligoninėje budintys mūsų savanoriai. Iniciatyvos savanoriai budi ir prie kūdikių – jie gauna daugiau fizinio kontakto, kas gerina jų fizinę ir psichinę raidą.

Šiuo metu iniciatyvos savanoriai lanko vaikus keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau pagalbos reikia ir mažesniuose šalies miesteliuose esantiems vienišiems vaikams. Tokių vaikų, kuriems reikia pagalbos, yra daug. Todėl svarbu užtikrinti, kad netrūktų savanorių ir jiems vaikams prižiūrėti reikalingų priemonių.

Padėkite mums užtikrinti, kad nei vienas vaikas ligoninėje neliktų vienišas!

Pelnas, gautas už parduotas kojinytes, skiriamas iniciatyvos „Niekieno vaikai“ plėtrai ir tęstinumui: savanorių tinklui palaikyti, jų mokymams, projekto koordinavimui.

Per iniciatyvos įgyvendinimo laikotarpį, nuo 2018 m. birželio 1 dienos, jau daugiau nei 190 vaikų ligoninėse neliko vieniši. Nevienišų vaikų gali būti daugiau – prisijunkite ir pasidalinkite gerumu!

Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti čia: www.niekienovaikai.lt

Pirkdami kojinytes, remiate iniciatyvą „Niekieno vaikai

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.