Hot Wheels lenktynių trasa BGK04

Prekės ID: 6227930
4.7/5
PIRKĖJŲ ĮVERTINIMAI
5
21
4
0
3
0
2
1
1
1
23 Pirkėjų įvertinimai | Klausimai ir atsakymai
Tipas:

Nusako įrenginio paskirtį ar rūšį.

Rekomend. amžius nuo:

Apibrėžiamas rekomenduojamas amžius nuo kurio galima žaisti konkrečiu žaislu.

Prekės ženklas:

Tai ženklas (žodis, grafinis vaizdas ar jų junginys), kurio pagrindinė paskirtis yra atskirti vieno pardavėjo prekes nuo kito pardavėjo prekių. Taip pat prekės ženklas priskiria prekę išskirtinam, unikaliam ir registruotam ženklui.

Registruokitės ir įsigijus šią prekę Jūs gausite PiguEurų: 020
Registruotis
3939
RMK kaina
4499
516 / mėn
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 3939 , sutartį sudarant 9 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 516 , metinė palūkanų norma – 41,12%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 000 , sutarties sudarymo mokestis – 000 , BVKKMN – 49,83%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 4644 .
Pardavėjas: Pigu.lt
4.7/5

Kiekis - +
Pristatymo terminai: pasirinkite savo miestą

Prekės aprašymas: Hot Wheels lenktynių trasa BGK04

Hot Wheels lenktynių trasa BGK04

"Pakeiskite spalvą!" rinkinys "Ryklių ataka".
Dėmesio, alkanas ryklys artėja! Ar manote, kad galite to išvengti?

Šis rinkinys padės jums sužinoti! Eikite link bokšto, bet būkite atsargūs, nes apačioje jūsų laukia dideli nasrai. Ryklys yra alkanas. Jo pietūs – metaliniai automobilių modeliai. 

Kiti 4 Hot Wheels „Change Color“ rinkiniai taip pat gali būti įtraukti į šį žaidimą.

Įspėjimas!

Įspėjimas! Šiame žaisle yra smulkių dalių, kurios netinkamai naudojamos gali užspringti. Netinka vaikams iki 3 metų. Vaiko saugumui, prieš naudodami žaislą, turite išimti pakuotę su visais į rinkinį neįeinančiais daiktais.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Hot Wheels

Hot Wheels - tikras žaislų berniukams rojus! Jį mažyliams kuria viena didžiausių pasaulyje žaislų gamintojų MATTEL, puikiai žinanti, kaip sužavėti net ir visko mačiusius vaikučius. Patys gamintojai sako, jog inovatorius, raketų mokslo specialistas ir automobilių inžinierius, sujungę jėgas, atnešė tikrą revoliuciją į žaislų pasaulį. Mes su tuo nesiginčijame ir tik nuolankiai linksime galvą - Hot Wheels - kupini įdomybių ir linksmybių.

Hot Wheels - tai įvairiausių modelių automobiliai, suteikiantys galimybę berniukams išbandyti savo jėgas lenktynių trasose! Jaunieji lenktynininkai turės galimybę atlikti kvapą gniaužiančius triukus ir patirs daugybę iššūkių lenktynėse, o taip pat galės sukauptą transporto priemonių kolekciją priparkuoti įspūdingo dydžio garaže arba automobiliais apsikeisti su draugais. Tai - atskiras, veiklos nestokojantis pasaulis, kuriame kiekvienas berniukas galės atrasti save!

Daugiau kaip pusšimtį metų gyvuojantis prekinis ženklas pelnė viso pasaulio berniukų simpatijas, o prieš keliolika metų išleistas animacinis filmas dar labiau sužadino jų troškimą savo kambarį paversti įspūdinga Hot Wheels trasa. Jums tokį mažylių norą įgyvendinti tikrai nebus sunku: tarp Hot Wheels prekių rasite ne tik unikalius automobilių modelius, bet ir dėliones, kuprines, lavinamąsias knygutes ir kitus smagius užsiėmimus. Leiskite mažyliams pasijusti tikrais lenktynių profesionalais!

Kiekvienas iš įkūrėjų vadovavosi tomis pačiomis vertybėmis ir juos siejo tokie patys tikslai - kurti, vardan galingo dizaino, inovacijų ir žaidimų. Ar jiems pavyko? Sutikite - paneigti neįmanoma.