Gyvūnų prekės pažeistomis pakuotėmis

(2)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 764 įvertinimai. Žiūrėti visus
Prekė su pažeista pakuote. Comfy guolis būdelė Lola Trio 43x43x39 cm kaina ir informacija | Gyvūnų prekės pažeistomis pakuotėmis | pigu.lt PAŽEISTA PAKUOTĖ
  € 23,47 2d. 11val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Prekė su pažeista pakuote. Comfy guolis būdelė Lola T...

Prekė su pažeista pakuote. Trixie Walker Active apsauginiai batai M-L, 2 vnt. kaina ir informacija | Gyvūnų prekės pažeistomis pakuotėmis | pigu.lt PAŽEISTA PAKUOTĖ
  € 12,49 2d. 11val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Prekė su pažeista pakuote. Trixie Walker Active apsau...

Gyvūnų prekės pigiau internetu

Augintiniams reikia ne tik mūsų meilės ir dėmesio, bet ir atitinkamų priemonių, užtikrinančių patogų jų gyvenimą ir tuo pačiu palengvinančių gyvūnų priežiūrą mums patiems. Tuomet, kai norisi sutaupyti, ypač praverčia gyvūnų prekės su pažeistomis pakuotėmis – jų kokybė tokia pati, tačiau šias prekės galite įsigyti gerokai pigiau.

Svarbiausios naminių gyvūnų prekės

Priklaususomai nuo augintinio rūšies, jam skirtų prekių pasiūla šiek tiek skiriasi, tačiau bet kuriuo atveju tenka pasirūpinti subalansuota gyvūno mityba.  Katėms bei šunims tuomet siūlomas sausas maistas ar konservai, paukščiams reikalingas lesalas, o graužikams – pašaras. Taip pat reikės pagalvoti apie patogią jų gyvenamąją vietą, kuria gali tapti guoliai ar narveliai. Po visų šių pirkinių bus reikalingos ir švaros priemonės, o jeigu namuose apsigyveno šuo, Jums pravers ir specialus antkaklis nuo lojimo. Net nepastebėsite, kaip pirkinių krepšelis prisipildys ir kitais svarbiais atributais, tad jeigu pastebėsite, kad prekės gyvūnams su akcija – visas jas galėsite įsigyti itin žema kaina.

Gyvūnų prekės pigiau

Gyvūnų prekių išpardavimas leidžia visapusiškai pasirūpinti augintinio priežiūra, tad jeigu Jus domina kokybiškos, tačiau pigios gyvūnų prekės, akcija ir gaminiai su pažeistomis pakuotėmis – galimybė neskirstyti prioritetų ir užtikrinti sotų ir laimingą augintinio gyvenimą. Išpardavimai ir akcijos vykdomi itin dažnai, todėl pastebėję specialius pasiūlymus, nepraleiskite progos sutaupyti papildomų lėšų ir išsirinkite tai, kas tinka būtent Jūsų augintiniui.

Ieškote, kur pigiai įsigyti augintiniams skirtus gaminius, o galbūt domina gyvūnų prekės su nuolaida? Tuomet kviečiame iš arčiau susipažinti su mūsų asortimententu – gyvūnų prekės Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomos itin geromis kainomis, o nuolaidos leidžia jomis pasirūpinti dar pigiau. Pavyks sutaupyti ir laiko resursų, kadangi gyvūnų prekės internetu užsakomos itin paprastai – Jums tereikia išsirinkti patikusius gaminius ir mes pasirūpinsime, kad jie artimiausiu metu būtų pristatyti į Jūsų namus. Nereikės planuoti kelionės į artimiausią parduotuvę, todėl daugiau laiko galėsite paskirti augintiniams – kartais net nepastebime, kaip jie, vos tik apsigyvenę su mumis, tampa ne mažiau svarbiais šeimos nariais.