NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus! Užsisakyk ŠIANDIEN - gauk RYTOJ!
Meniu

Informacija

Prekes įsigykite išsimokėtinai ir už jas mokėkite dalimis!

Jei norite už prekes mokėti ne visą sumą iš karto, o už jas mokėti dalimis, rinkitės pirkimą išsimokėtinai. Tokiu būdu norimas prekes įsigysite ir gausite jau dabar, o už jas sumokėsite per Jums patogų laikotarpį nuo 12 iki 45 mėn. Taip pat perkant išsimokėtinai nėra pradinio įnašo.

1. Kaip veikia pirkimas išsimokėtinai?
1.1. Prekes pridėkite į prekių krepšelį ir pateikdami užsakymą žingsnyje, kuriame renkatės mokėjimo būdą, pasirinkite „Išsimokėtinai“. Pirkdami prekes išsimokėtinai Jūs sudarysite vartojimo kredito sutartį su TF Bank AB (žr. žemiau „Papildoma informacija“).
1.2. Sistema Jus nukreips į partnerio TF Bank AB interneto svetainę. Joje užpildykite pirkimo išsimokėtinai paraiškos formą: suveskite prašomą kontaktinę informaciją apie save, pateikite kitą prašomą informaciją. Jūs būsite nukreiptas į TF Bank AB aplinką, kurioje turėsite patvirtinti savo tapatybę. Po identifikacijos pirkimo išsimokėtinai paraiškoje suveskite prašomą informaciją apie Jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus ir kt. Jums bus pateiktas vartojimo kredito pasiūlymas. Jeigu Jūsų pirkimo išsimokėtinai paraiška įvertinta teigiamai, pasirinkite pageidaujamą vartojimo kredito sutarties terminą. 
1.3. Pasirinkus vartojimo kredito sutarties sąlygas, Jums bus paruošta vartojimo kredito sutartis ir ją iš karto galėsite pasirašyti el. parašu. Informaciją ir vartojimo kredito sutarties sudarymo nuorodą taip pat gausite el. paštu. Prieš pasirašant vartojimo kredito sutartį, prašome atidžiai ir atsakingai susipažinti su sutarties sąlygomis.
1.4. Pasirašius vartojimo kredito sutartį Jūs būsite grąžintas į Pigu.lt interneto puslapį.
1.5. Jūsų užsakymą pradėsime vykdyti tik tada, kai sėkmingai pasirašysite pirkimo išsimokėtinai sutartį. 
1.6. Jeigu Jūsų pirkimo išsimokėtinai paraiška nebus įvertinta teigiamai, tuomet prekių išsimokėtinai įsigyti negalėsite. Tokiu atveju siūlome rinktis kitą mokėjimo už prekes būdą. Tai padaryti galite savo paskyroje, skiltyje „Mano užsakymai“ arba susisiekę su Pigu.lt tel. nr. +370 661 05555. 

2. Svarbu
2.1. Prekių pirkimo išsimokėtinai paraišką pildyti ir pateikti gali Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų.
2.2. Pirkimas išsimokėtinai siūlomas tik fiziniams asmenims, jis negalioja juridiniams asmenims.
2.3. Prekes perkant išsimokėtinai jas atsiimti ar gauti gali mokėjimo sutartį sudaręs asmuo.
2.4. Minimali suma, nuo kurios galite prekes įsigyti išsimokėtinai, yra 38 Eur, maksimali - 7500 Eur.
2.5. Sutarties terminas nuo 12 iki 45 mėn.
2.6. Jums siūlomas vartojimo kredito sutarties terminas gali skirtis nuo Jūsų pasirinkto termino dėl atsakingo skolinimo sąlygų. Atidžiai perskaitykite ir galutinį sutarties terminą ir kitas vartojimo kredito suteikimo sąlygas tikrinkite prieš pasirašydami sutartį.
2.7. Esant poreikiui atsiskaityti anksčiau, prašome kreiptis į TF Bank AB el. p. info@tfbank.lt .
2.8. Pagal Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos.
2.9. Kiekviena paskola yra finansinis įsipareigojimas. Atidžiai apsvarstykite savo sprendimą – perskaitykite vartojimo kredito sutarties sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuokite su ekspertais.

3. Lizingas be pabrangimo 12 mėn
12 mėnesių lizingas be jokio pabrangimo! Jeigu ant prekės nuotraukos ar prekės kortelėje matote nemokamo lizingo 12 mėn akcijos ženkliuką, tai prekei galioja akcija ir ją galite įsigyti be jokio pabrangimo.
Jums pasirinkus įsigyti prekes išsimokėtinai per 12 mėnesių, Jums lizingas nepabrangs, tai yra, metinė palūkanų norma 0 %, sutarties sudarymo mokestis 0 %, sutarties administravimo mokestis 0 %.
Skolinimosi pavyzdys I: skolinantis 240 Eur, sutartį sudarant 12 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 20,00 Eur, metinė palūkanų norma – 0 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 0 Eur, BVKKMN – 0 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 240 Eur. Pasirinkdami kitą sutarties terminą (nuo 13 iki 45 mėn.) Jūs matysite Jums siūlomas vartojimo kredito suteikimo sąlygas: metinių palūkanų normą, sutarties sudarymo mokestį, sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokos dydį. Prašome atidžiai susipažinti su pateikiama informacija. 
Skolinimosi pavyzdys II: skolinantis 240 Eur, sutartį sudarant 45 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 10,54 Eur, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 0 Eur, BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 474,30 Eur. 
Vykstant nemokamo lizingo akcijai ir skolinantis 12 mėnesių terminui visos kitos 4 punkte nepaminėtos sąlygos galioja tokios pačios kaip ir skolinantis įprastomis sąlygomis.
 

Papildoma informacija

Paslaugos teikėjas yra AB TF Bank.

Kilus klausimams, susisiekite su TF Bank šiais kontaktais:

Telefonu 1899, +37052142310 (skambinantiems iš užsienio)

El. paštu info@tfbank.lt

Darbo laikas: I-V 9 - 19 val.

TF Bank klientų duomenų tvarkymo principai bei privatumo politika prieinama čia.