Pasirinkite kalbą: EN PL RU
Mūsų pardavimų platforma – Jūsų prekybos kanalas Baltijos šalyse
PHH Group Marketplace – didžiausia e. prekybos platforma Baltijos valstybėse. Ji veikia 3 šalyse su puikiai žinomais vietiniais pavadinimais: „Pigu.lt“ – Lietuvoje, „220.lv“ – Latvijoje, „Kaup24.ee“ – Estijoje.

Prisijunkite prekiauti ir pasiekite 6 mln. potencialių pirkėjų rinką!
1. Auginkite pardavimus
Garantuotas klientų srautas
Daug nemokamų ir mokamų reklamos galimybių
2. Visa e. prekybai reikalinga infrastruktūra
Nemokamas apmokėjimų už parduotas prekes surinkimas
Visi galimi Pigu.lt pristatymo klientams būdai
Nemokamas 24/7 klientų aptarnavimas
3. Pagalba ir palaikymas
Asmeninis vadybininkas ir profesionalų patarimai
Instrukcijos ir mokomoji medžiaga
Mūsų e. prekybos platforma – patikimas būdas pasiekti Baltijos šalių pirkėjus
6 mln.
potencialių pirkėjų
1,5 mln.
aktyvių pirkėjų
12 mln.
apsilankymų per mėnesį
1,1 mln.
įgyvendintų užsakymų per metus

Paprasta pradėti: tik 4 žingsniai!

1. Užsiregistruokite
Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime
2. Pasirašykite sutartį
Aptarkite visas sąlygas ir pasirašykite bendradarbiavimo sutartį
3. Pasiruoškite prekybai
Jums sukurtoje paskyroje sukelkite prekių aprašymus, nuotraukas ir kainas
4. Parduokite ir uždirbkite
Naudokitės personalizuotais rinkodaros sprendimais pardavimams didinti
Patogu naudoti placeholder
Prekių įkėlimas į sistemą
Po vieną prekę rankiniu būdu
Neribotą prekių skaičių naudojant Excel arba Google Sheet
Naudojant XML, pagal mūsų suteiktą šabloną
Užsakymų valdymas
Užsakymus valdysite Jums sukurtoje paskyroje
Seksite užsakymų statusus ir analizuosite prekybos rezultatus
Apdorosite prekių grąžinimus
Prekių pristatymas
Valdysite prekių pristatymo terminus
Siuntos lipdukus gausite iš Pigu.lt sistemos
Pirkėjų užsakymus pristatysite į centrinį Pigu.lt sandėlį
Pigu.lt pristatys siuntas klientams
Atsiskaitymas
Apmokėjimus už parduotas prekes surenkame ir atsiskaitome tokia tvarka:
1-15 mėnesio dienomis užbaigtų užsakymų sumą išmokėsime Jums kito mėnesio 5 d.
16-31 mėnesio dienomis užbaigtų užsakymų sumą išmokėsime Jums kito mėnesio 20 d.
info
Svarbu žinoti
Galėsite kiekvienai šaliai atskirai nustatyti prekių kainodarą, likučius, nuolaidas ir pristatymo laiką.
Prekių aktyvavimui reikalingi EAN prekių kodai (netaikoma rankdarbių kategorijai).
Pirmoji nuotrauka privalo būti baltame fone be papildomų atributų. Kiekvienai prekei turi būti ne mažiau nei dvi nuotraukos JPG arba JPEG formatu.

Integracijos el. parduotuvėms

Greitesnei bei lengvesnei prekybai internete, siūlome naudotis mūsų sukurta integracija su populiariausiomis e. parduotuvių platformomis – „PrestaShop“, „OpenCart“, „WordPress“. Ši e. sistemų sąsaja leis:

Sugeneruoti XML failus ir jų pagalba perduoti Jūsų turimus prekių bei likučių duomenis tiesiogiai į „Pigu“ sistemą
Lengviau ir greičiau perduoti duomenis tarp Jūsų e. parduotuvės ir „Pigu“ administracinės aplinkos
Užtikrins duomenų atitikimą bei sumažins klaidų tikimybę

Modulius parsisiuntimui rasite prisijungę prie asmeninės „Pigu“ paskyros.

Opencart
Opencart
Wordpress
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar galima prekiauti ne visose Baltijos šalyse?
arrow

Galite pasirinkti šalį, kurioje norite prekiauti. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad asortimentą, kainodarą bei pristatymo laiką galite nustatyti kiekvienai šaliai atskirai.

Ar sutartis yra terminuota?
arrow

Sutartis sudaroma neribotam laikotarpiui. Paslaugos teikiamos aptartomis sąlygomis tol, kol šalys (ar viena iš šalių) nenusprendžia sutarties nutraukti. Nusprendus nutraukti bendradarbiavimą, įsipareigojimai nėra taikomi.

Ar asortimento kiekis yra ribojamas? Kiek skirtingų prekių galiu įkelti?
arrow

Galite įkelti neribotą prekių kiekį.

Ar galiu prekes reklamuoti, taikyti nuolaidas ar kitaip išskirti iš bendro pardavėjų asortimento?
arrow

Prisijungę prie asmeninės paskyros, galite savarankiškai valdyti prekių akcijas bei nustatyti nuolaidas. Mūsų komanda padeda parinkti personalizuotus rinkodaros sprendimus, siekiant užtikrinti nuolatinį pardavimų augimą.

Kaip galiu valdyti gautus užsakymus?
arrow

Gautus užsakymus galite patvirtinti prisijungę prie asmeninės paskyros. Tolimesni žingsniai: supakuoti prekes siuntimui, atspausdinti ir užklijuoti siuntos lipduką, kurį automatiškai sugeneruoja mūsų sistema.

Ar mano prekių kainos privalo sutapti su kito pardavėjo nustatytomis kainomis, kai prekiaujame vienodomis prekėmis?
arrow

Tik Jūs valdote savo prekių kainodarą, t.y. nustatote galutinę prekės pardavimo kainą. Jūsų prekių kainos neprivalo sutapti su kitų pardavėjų prekių kainomis.

Kaip tinkamai supakuoti siuntą?
arrow

Svarbiausia siuntas supakuoti taip, kad prekės nebūtų pažeistos ar pamestos transportavimo metu. Kai siuntas pristatote į mūsų sandėlį, pakavimui naudokite dėžutes. Lipdukai ant supakuotos siuntos turi būti tvarkingi, nesuglamžyti, nenukirptais barkodais ar raidėmis.

Kaip vyksta sąskaitų išrašymo procesas?
arrow

Sąskaitą už parduotas prekes klientui išrašote savarankiškai.

Pardavėjų atsiliepimai

Naujienos
Išpildykite kliento apsipirkimą greičiau ir  auginkite pardavimus 40% su „Fulfillment by Pigu“!
Išpildykite kliento apsipirkimą greičiau ir auginkite pardavimus 40% su „Fulfillment by Pigu“!
Su „Fulfillment by Pigu“ Jūsų prekės bus pristatytos kitą dieną, net jei klientas prekes užsako savaitgalį, nepriklausomai nuo to, kokioje šalyje užsakymas buvo pateiktas. Greitas pristatymas – vienas iš labiausiai skatinančių pirkti veiksnių, dėl to Jūsų prekės taps dar paklausesnės. Pastebime, kad prekių, kurios laikomos „Fulfillment by Pigu“ sandėlyje, pardavimai auga apie 40%. Auginkite pardavimus pasiūlydami klientams galimybę atsiimti prekes kitą dieną! Paslaugos aprašymas Paslauga „Fulfilment by Pigu“ (toliau - FBP) – tai prekių sandėliavimo, surinkimo, pakavimo ir pristatymo paslauga, kuri leidžia greičiau ir paprasčiau vykdyti klientų užsakymus. Kaip tai veikia? ●   Pasirinktas prekes pristatysite į „Pigu“ sandėlį Vilniuje. ●   Prekes sandėliuosime, o gavę užsakymą – atrinksime ir išsiųsime klientui. ●   Už mėnesio paslaugas išrašysime sąskaitą faktūrą. Reikalavimai: ●   Pardavėjas, norintis naudotis FBP paslauga, privalo būti PVM mokėtojas Lietuvoje. ●   Prekės privalo būti ženklintos barkodais bei atitikti barkodus, nurodytus prekės kortelėje. ●   Į sandėlį pristatomos siuntos privalo atitikti nustatytus pakavimo standartus. ●   Prekė negali viršyti 80kg svorio limito. Dydžių kategorijos                                    Supakuotos prekės išmatavimai ir svoris Smulkūs Vidutiniai I Vidutiniai II Stambūs Svoris Iki 20 kg Iki 20 kg Iki 40 kg Iki 80 kg Ilgiausia kraštinė 50 cm 120 cm 200 cm 220 cm Maksimali bendra kraštinių suma 100 cm 150 cm 360 cm 360 cm „Fulfilment by Pigu“ kainodara FBP užsakymų vykdymui yra taikomi tokie mokesčiai: ●   Prekių priėmimo ●   Sandėliavimo ●   Prekių surinkimo ir pakavimo ●   Klientų grąžinamų prekių apdorojimo mokestis (esant grąžinimui) Kainos priklauso nuo prekių matmenų ir svorio. Papildomos paslaugos Jei neturite galimybės prekių pateikti su identifikaciniais brūkšniniais kodais (barkodais) ar norite prekes susigrąžinti atgal iš mūsų sandėlio, galime Jums pasiūlyti papildomas paslaugas: ●   Prekių identifikacinių kodų (barkodų) lipdukų klijavimas. ●   Prekių iš sandėlio surinkimas. ●   Prekių transportavimas Jūsų nurodytu adresu. Norite sužinoti daugiau? Žiūrėkite „Learning Fridays“ seminare. Norite užsakyti paslaugą? Susisiekite su savo vadybininku.
„Pigu“ ir „Hobby Hall Group“ junginiui suteiktas „PHH Group“ vardas
„Pigu“ ir „Hobby Hall Group“ junginiui suteiktas „PHH Group“ vardas
Pagrindinius prekybos centrus internete Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje valdančios kompanijos „Pigu“ ir „Hobby Hall Group“ nuo šiol vadinasi vieningu „PHH Group“ vardu. „Pradėję darbą po „PHH Group“ vėliava, tęsiame suplanuotą grupių susijungimo procesą. Grupės valdomų vietinių e. platformų ir e. parduotuvių pavadinimų pakeitimai kol kas nėra numatyti“, – teigia „PHH Group“ vadovas Dainius Liulys. Šių metų birželio mėnesį privataus kapitalo investuotojai „Mid Europa Partners“ baigus kompanijų „Pigu“ ir „Hobby Hall Group OÜ“ (HHG) akcijų įsigijimo procesą, buvo sujungtos populiariausios e. prekybos bendrovės keturiose šalyse: „Pigu.lt“ Lietuvoje, „Kaup24.ee“ ir „Hansapost.ee“ Estijoje, „220.lv“ ir „Xnet.lv“ Latvijoje bei „Hobbyhall.fi“ Suomijoje. Tarp artimiausių klientams pastebimų pokyčių – prekių migracija grupės e. platformose Latvijoje ir Estijoje. „Planuojame, kad visas Latvijos e. parduotuvės „Xnet.lv“ asortimentas, apie 220 tūkstančių prekių, jau artimiausiu metu bus prieinamas e. prekybos centro „220.lv lankytojams“, – sako D. Liulys. Estijos prekybos centras internete „Kaup24.ee“ šiuo metu yra pildomas e. parduotuvės „Hansapost.ee“ prekėmis. Netrukus visas “Hobby Hall” prekių asortimentas bus prieinamas ir pirkėjams Lietuvoje. „E. platformos ir e. parduotuvės dalinasi ne tik prekėmis, bet ir patirtimi – geriausiomis praktikomis ir procesais, kuriuos pritaikome savo kasdienėje veikloje“, – teigia D. Liulys. Šiuo metu „PHH Group“ ruošiasi Lietuvos, Latvijos ir Estijos prekybininkams atverti Suomijos e. prekybos rinką. „Grupės prekybos centrai internete jau antrus  metus tarnauja kaip vartai į e. prekybą smulkiems ir vidutiniams verslams. Triskart už Baltijos šalių rinką didesnės Suomijos atvėrimas gali tapti esminiu postūmiu pardavėjams, planuojantiems savo e. verslo plėtrą“, – sako D. Liulys. Jo teigimu, pagrindinis „PHH Group“ tikslas išlieka stiprinti tris dedamąsias klientams: siūlyti plačiausią asortimentą, greičiausią pristatymą ir geriausias kainas. Šiuo metu „PHH Group“ valdomuose e. prekybos centruose ir e. parduotuvėse iš viso prekiauja daugiau kaip 3500 pardavėjų su daugiau nei 2 milijonais prekių, o pirkėjai apsilanko daugiau nei 145 milijonų kartų per metus. Planuojama, kad „PHH Group“ valdomuose e. prekybos centruose prekiaujančių pardavėjų skaičius pasieks apie 10 000.

Tapkite partneriu!

Mūsų e. prekybos centre prekiauja tūkstančiai e. parduotuvių. Ir šis skaičius nuolat auga. Visiems pardavėjams reikia kokybiškų prekių nuotraukų, aprašymų, IT ir kitokių paslaugų. Taigi, ieškome patikimų partnerių ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Šiuo metu mūsų e. prekybos platformoje prekiaujantiems pardavėjams reikia šių paslaugų:

Fotografijos

Pardavėjams reikalingos kokybiškos prekių nuotraukos ir nuotraukų retušavimo paslaugos. Pildyti formą

Vertimo

Mokate lietuvių, rusų, lenkų, latvių, estų ar suomių kalbas? Puiku! Mūsų pardavėjams reikia prekių aprašymų šiomis kalbomis. Pildyti formą

XML paruošimo

Prekės į e. prekybos platformą sukeliamos XML pagalba. Taigi, ieškome partnerių, kurie specializuojasi XML programavime/ sukūrime/ tvarkyme. Pildyti formą