Pakabos dalys

(19)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
19 227 įvertinimai. Žiūrėti visus

Automobilio pakabos dalys: amortizatoriai, jų įvorės, valdymo svirtys, stebulės ir kitos detalės itin gera kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Visa ši sistema užtikrina kur kas komfortiškesnes, stabilesnes ir saugesnes mūsų keliones bei geresnę transporto priemonės kontrolę, todėl ypatingai svarbu atsakingai pasirinkti kiekvieną jos elementą. Pas mus esančios pakabos dalys nustebins aukšta kokybe ir įvairiapusiškumu, tad jas galėsite pritaikyti pačioms įvairiausioms transporto priemonėms. Iš arčiau jas galėsite apžiūrėti bet kada, vos tik turėdami laisvesnę minutę: automobilio pakabos dalys labai greitai ir patogiai yra pasiekiamos internetu, tad apsipirksite net neiškėlę kojos iš namų. Pasirūpinti reikiamomis detalėmis dar niekuomet nebuvo taip paprasta!

0 €
907 / mėn.   8799
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Amortizatorių spyruoklių suspaudėjų rinkinys, Mercedes Benz, 5 vnt.

Tipas: Amortizatorių įvorės
-29%
875 / mėn.   8490 12099
Į krepšelį

Bmw X5 E70 pneumatinė pakabos oro pagalvė

Tipas: Pakabos
-20%
729 / mėn.   9679 12099
Į krepšelį

Bmw X6 F16 pneumatinė pakabos oro pagalvė

Tipas: Pakabos
-12%
826 / mėn.   16939 19359
Į krepšelį

Bmw 5 F07 GT pneumatinė pakabos oro pagalvių komplektas (2vnt)

Tipas: Pakabos
-14%
708 / mėn.   14519 16939
Į krepšelį

Bmw 5 E61 pneumatinė pakabos oro pagalvių komplektas (2vnt)

Tipas: Pakabos
  1380
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Remonto komplektas Lemforder, Mercedes-Benz

Tipas: Pakabos
-20%
824 / mėn.   7999 9999
Į krepšelį

Bmw X5 F15 pneumatinė pakabos oro pagalvė

Tipas: Pakabos
-12%
826 / mėn.   16939 19359
Į krepšelį

Bmw X6 F16 pneumatinė pakabos oro pagalvių komplektas (2vnt)

Tipas: Pakabos
-20%
824 / mėn.   7999 9999
Į krepšelį

Bmw 5 F07 GT pneumatinės pakabos oro pagalvė

Tipas: Pakabos
-27%
917 / mėn.   6999 9679
Į krepšelį

Bmw 5 E61 pneumatinės pakabos oro pagalvė

Tipas: Pakabos
-25%
684 / mėn.   9074 12099
Į krepšelį

Bmw X6 E71, E72 pneumatinė pakabos oro pagalvė

Tipas: Pakabos

Pakabos dalys internetu

Automobilio pakaba yra vadinama elementų visuma, kuri jungia ratus su kėbulu. Šios detalės atlieka kelias pagrindines funkcijas: pirmiausia jos izoliuoja kėbulą nuo virpesių ir smūgių, kurie būtų juntami esant kelio nelygumams – kitaip tariant, garantuojamas kelionių komfortas. Taip pat šie elementai užtikrina kokybišką ratų kontaktą su keliu, dėl kurio galima išsaugoti transporto priemonės kontrolę. Mūsų asortimente Jūsų laukia įvairios pakabos dalys – jas galėsite apžiūrėti bet kada, vos tik turėdami laisvesnę minutę.

Amortizatoriai

Šios pakabos dalys atlieka net keletą svarbių funkcijų, tačiau iš esmės jos yra atsakingos už tolygų transporto priemonės judėjimą. Šie elementai sumažina vibraciją ir garantuoja stabilesnį automobilio valdymą nepriklausomai nuo to, kokiu paviršiumi tenka važiuoti. Jie taip pat prisideda prie to, jog lėčiau dėvisi kitos šios sistemos dalys, tačiau galiausiai tenka susidurti ir su jų pačių nusidėvėjimu.

Nors amortizatoriai keičiami pakankamai retai, nepalankios oro ir kelio sąlygos gali pagreitinti šį poreikį. Tuomet galima pastebėti ištekėjusį tepalą, netolygų padangų dėvėjimąsi, o važiavimo metu juntama ratų vibracija, automobilis tampa jautresnis šoniniam vėjui, greičiau slysta posūkiuose, stabdoma lėčiau ir suprastėja sukibimas su šlapia kelio danga.

Tokiu atveju svarbu įsitikinti, jog amortizatoriai iš tiesų yra tinkami atitinkamai automobilio markei ir modeliui. Papildomai verta atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos jie yra pagaminti. Plieniniai dažniausiai yra kiek sunkesni ir pigesni, tuo tarpu aliuminiai – lengvesni, paprasčiau montuojami, ilgiau tarnaujantys, tačiau reikalaujantys kiek didesnių pradinių išlaidų. Šiuo atveju turėtumėte pagalvoti, kokioms ypatybėms teiksite pirmenybę.

Amortizatorių spyruoklių suspaudėjai

Amortizatorių suspaudėjai yra reikalingi tais atvejais, kai iš pačios detalės reikia išimti spyruoklę ir ją pakeisti nauja. Jos suspaudimui reikia didelės jėgos, todėl be papildomo įrankio tokio darbo atlikti neįmanoma. Apsispręsti, kurie amortizatorių spyruoklių suspaudėjai yra geriausi, nebus pernelyg sudėtinga – užteks palyginti jų suteikiamas galimybes. Papildomai reikėtų atkreipti dėmesį į jų diametrus ir pirmenybę teikti iš tvirtesnių medžiagų pagamintiems modeliams.

Pas mus taip pat yra amortizatorių spyruoklių suspaudėjų rinkinys, kuris garsėja universalumu. Jame esantys gaminiai gali būti pritaikyti pačioms įvairiausioms transporto priemonėms, todėl šį komplektą galima pasitelkti net ir profesionaliam naudojimui. Tuo labiau, kad kuriant tokius gaminius buvo vadovaujamasi aukščiausios kokybės standartais – tuo labai greitai įsitikinsite ir patys.

Kitos pakabos dalys

Asortimente Jūsų laukia ir kitos pakabos dalys, tokios kaip valdymo svirtis, stebulė, kompresorius, vairo traukė, atraminis guolis, šarnyro stabilizatorius ir kitos panašios detalės, tad akivaizdu, kad pasirinkimo įvairovės neturėtų pritrūkti. Nenustebinsime pasakydami, jog šiuo atveju svarbiausia atsižvelgti į tai, ar atitinkama detalė tinka Jūsų vairuojamam automobiliui – tai pagrindinis pasirinkimo kriterijus.

Taip pat tikimės, jog naujos pakabos dalys bus maksimaliai kokybiškos ir tarnaus kaip įmanoma ilgesnį laikotarpį. Tuo įsitikinsite atsižvelgę į gamintoją – daugelis prekinių ženklų turėtų būti gerai pažįstami. Papildomai pravartu pasidomėti kitų pirkėjų patirtimis: jų apžvalgos ir atsiliepimai gali padėti Jums priimti sprendimą. Turint daugiau informacijos, tinkamą, patikimai veikiančią detalę surasti bus dar paprasčiau – paskirkite pakankamai laiko paieškoms.

Pakabos dalys gera kaina

Ieškantiems, kur amortizatoriai ar kitos detalės yra parduodamos palankiomis sąlygomis, reikėtų apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą. Čia rasite platų dalių pasirinkimą ir pasiūlymus, kurie padės jas įsigyti kur kas pigiau. Dažnai pamatysite vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu taikomos solidžios nuolaidos padės nemažai sutaupyti.

Galėsite taupyti ir brangaus savo laiko resursus, kadangi pakabos dalys yra parduodamos internetu. Išsirinkite, kurios iš jų tinka Jūsų automobiliui ir mes pasirūpinsime efektyviu prekių pristatymu pageidaujamu adresu. Užsakymai be papildomų mokesčių gali būti pristatyti į mūsų prekių atsiėmimo centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Skolinantis 250 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,45 €, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 € , BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 370,86 €.